Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır


Evinizde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız öncelikle bu büyüyü ortaya çıkarmanız gerekmektedir. Tüm belirtileri dikkatle okuyup evinizle karşılaştırabilirsiniz

Evinizde Büyü varsa

Bazı şeyler son zamanlarda ters gidiyorsa ve doğal olarak bunu bir sebebe bağlayamıyorsanız evde büyü olup olmadığından yana şüphelenebilirsiniz.

Evde büyü

Bazı büyüler kişiye odaklı yapıldığı gibi bazı büyüler de sizin yaşadığınız mekana sıkıntı verme özelliğine sahiptir. Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır diye düşüncelere girmenize sebep olan olaylar zincirini durup doğru bir şekilde analiz edip aşağıdaki belirtiler ile karşılaştırdığınızda da sonuca ulaşabilirsiniz.

Evde büyü olduğunu nasıl anlarız diyorsanız öncelikle son zamanlarda değişen ve sizi rahatsız eden şeylere odaklanmanız gerekmektedir. İçinizdeki huzursuzluk dışarıda da devam ediyorsa sorunu öncelikli olarak kendinizde arayıp kendi üzerinizde büyü olup olmadığından şüphe edebilirsiniz. Ancak eve adım attığınız andan itibaren ilginç şeyler başınıza geliyorsa büyük ihtimal evinizde bir büyü vardır.

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunun en net cevabı evin içerisinde girer girmez ortaya çıkan boğulma ve kendini dışarı atma hissidir. Evdeki büyü nasıl bozulur diyorsanız da öncelikle büyünün maddi kalıntılarına ulaşmanız gerekmektedir.

Ev içerisindeki büyü maddi ise nerelere bakmanız gerektiği aşağıda sıralanmıştır.

  • Saksı Toprakları
  • Yorgan ve Yastık İçleri
  • Ceket gibi astarı olan kıyafetlerin astar içleri
  • Eğer eviniz bahçeli ise ağaç dalları ve dipleri
  • Ve ev kapısının dipleri

Bu şekilde evinizdeki büyü ortaya çıkarabilir onu ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak ya büyü manevi bir ağırlık içindeyse ve bulmanız mümkün değilse ne yapmalısınız?

 

Evde Büyü Belirtileri

  1. Evde hiç ummadığınız anda eşyalarınızın kaybolması. Daha sonra önceden aradığınız yerde bu eşyanın ortaya çıkması.
  2. Kapıdan içeri girer girmez kendinizi dışarıya atma isteği.
  3. Yattığınız anda uykusuzluk çökmesi ve uyandığınızda hala uykuya doymama hissi ile yaşanılan uykusuzluk.
  4. Eve hiçbir şekilde evcil hayvan sokamıyorsanız ve soksanız dahi huzursuz oluyor; havlıyor, miyavlıyorsa ve durmadan dışarı çıkmak istiyorsa bu da evinizde karanlık bir büyü olduğunun göstergesidir.

Bu belirtilerin yanı sıra evdeki karanlık hissi de kesin anlamda evde büyü olduğunun göstergesidir. Işıklar ne kadar açık olsa ve ortamda aydınlık adına herşey tam olsa da evde sürekli bir karanlık hissi bulunmaktadır. Boğuk bir ortam olmadığı halde gözleriniz sürekli kararıyor evi net bir şekilde algılayamıyor kendinizi karanlık bir ortamda gibi hissediyorsanız bir evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevabını buldunuz demektir.

Tüm bu belirtilerden sonra evde büyü olduğunda karar kıldınız ve evdeki büyü nasıl bozulur diye arayışa girdiyseniz yapmanız gereken öncelikle büyünün size mi yoksa eve mi yapıldığı, maddi ya da manevi olup olmadığı ile ilgili kesin bir bulguya ulaşmaktır. Sonrasında evde yapılan büyüler arasından büyünün içeriği öğrenilip ona göre bir önlem almak mümkün olacaktır.

Her ne kadar büyü evinize yapılmış olsa da evde yaşayan kişi ya da kişiler olarak son zamanlarda ortaya bir takım agresiflikler, unutkanlık ve sakarlıklar çıkmışsa bu da büyünün artık eve yayıldığı ve size de etki yaparak sizi etki altında bıraktığını açıkça ortaya koyar niteliktedir. Yaşadığınız ruhsal çalkantıların da sebebi bu olmakla birlikte hayatınızda yolunda giden şeylerin de bir anda ters tepmesi evinize, yuvanıza kara bir büyünün girdiğinin göstergesidir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz


© Falcibaba.com 2017. Tüm hakları saklıdır.