Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır

Evinizde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız öncelikle bu büyüyü ortaya çıkarmanız gerekmektedir. Tüm belirtileri dikkatle okuyup evinizle karşılaştırabilirsiniz

Evinizde Büyü varsa

Bazı şeyler son zamanlarda ters gidiyorsa ve doğal olarak bunu bir sebebe bağlayamıyorsanız evde büyü olup olmadığından yana şüphelenebilirsiniz.

Evde büyü

Bazı büyüler kişiye odaklı yapıldığı gibi bazı büyüler de sizin yaşadığınız mekana sıkıntı verme özelliğine sahiptir. Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır diye düşüncelere girmenize sebep olan olaylar zincirini durup doğru bir şekilde analiz edip aşağıdaki belirtiler ile karşılaştırdığınızda da sonuca ulaşabilirsiniz.

Evde büyü olduğunu nasıl anlarız diyorsanız öncelikle son zamanlarda değişen ve sizi rahatsız eden şeylere odaklanmanız gerekmektedir. İçinizdeki huzursuzluk dışarıda da devam ediyorsa sorunu öncelikli olarak kendinizde arayıp kendi üzerinizde büyü olup olmadığından şüphe edebilirsiniz. Ancak eve adım attığınız andan itibaren ilginç şeyler başınıza geliyorsa büyük ihtimal evinizde bir büyü vardır.

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunun en net cevabı evin içerisinde girer girmez ortaya çıkan boğulma ve kendini dışarı atma hissidir. Evdeki büyü nasıl bozulur diyorsanız da öncelikle büyünün maddi kalıntılarına ulaşmanız gerekmektedir.

Ev içerisindeki büyü maddi ise nerelere bakmanız gerektiği aşağıda sıralanmıştır.

  • Saksı Toprakları
  • Yorgan ve Yastık İçleri
  • Ceket gibi astarı olan kıyafetlerin astar içleri
  • Eğer eviniz bahçeli ise ağaç dalları ve dipleri
  • Ve ev kapısının dipleri

Bu şekilde evinizdeki büyü ortaya çıkarabilir onu ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak ya büyü manevi bir ağırlık içindeyse ve bulmanız mümkün değilse ne yapmalısınız?

 

Evde Büyü Belirtileri

  1. Evde hiç ummadığınız anda eşyalarınızın kaybolması. Daha sonra önceden aradığınız yerde bu eşyanın ortaya çıkması.
  2. Kapıdan içeri girer girmez kendinizi dışarıya atma isteği.
  3. Yattığınız anda uykusuzluk çökmesi ve uyandığınızda hala uykuya doymama hissi ile yaşanılan uykusuzluk.
  4. Eve hiçbir şekilde evcil hayvan sokamıyorsanız ve soksanız dahi huzursuz oluyor; havlıyor, miyavlıyorsa ve durmadan dışarı çıkmak istiyorsa bu da evinizde karanlık bir büyü olduğunun göstergesidir.

Bu belirtilerin yanı sıra evdeki karanlık hissi de kesin anlamda evde büyü olduğunun göstergesidir. Işıklar ne kadar açık olsa ve ortamda aydınlık adına herşey tam olsa da evde sürekli bir karanlık hissi bulunmaktadır. Boğuk bir ortam olmadığı halde gözleriniz sürekli kararıyor evi net bir şekilde algılayamıyor kendinizi karanlık bir ortamda gibi hissediyorsanız bir evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevabını buldunuz demektir.

Tüm bu belirtilerden sonra evde büyü olduğunda karar kıldınız ve evdeki büyü nasıl bozulur diye arayışa girdiyseniz yapmanız gereken öncelikle büyünün size mi yoksa eve mi yapıldığı, maddi ya da manevi olup olmadığı ile ilgili kesin bir bulguya ulaşmaktır. Sonrasında evde yapılan büyüler arasından büyünün içeriği öğrenilip ona göre bir önlem almak mümkün olacaktır.

Her ne kadar büyü evinize yapılmış olsa da evde yaşayan kişi ya da kişiler olarak son zamanlarda ortaya bir takım agresiflikler, unutkanlık ve sakarlıklar çıkmışsa bu da büyünün artık eve yayıldığı ve size de etki yaparak sizi etki altında bıraktığını açıkça ortaya koyar niteliktedir. Yaşadığınız ruhsal çalkantıların da sebebi bu olmakla birlikte hayatınızda yolunda giden şeylerin de bir anda ters tepmesi evinize, yuvanıza kara bir büyünün girdiğinin göstergesidir.

2 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 52 votes, average: 1,00 out of 5 (2 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Mehmer

Merhaba ben mehmet kibristan yaziyorum. Bizim evde huzur mutluluk denen hic birsey kalmamis maddi ve manevi cok sikintilar yasiyoruz elimizi nereye atsak orasi cokuyor denizin ortasina gitsek deniz kuruyacak resmen evde kimse kimseyle konusmaz sohbet etmez herkes agresif buyu olduguna eminiz bazi hocalarsa soyledi ama ne yapmamiz gerekiyor bilmiyoruz bir tavsiye verirmisiniz lutfen.

Ayse

Merhaba ben Kıbrıs`ta yaşıyorum geçen gün biz ailece Türkiye’deydik döndüğümüzde temizlik yaparken mutfak balkonumda yağlar buldum evin Apt en üst katıdır ve Apt bazı ters durumlar olduğu için eşim basamaklara kamera sistemi kurdu bu yüzden yapan girişten değil bu kez balkonu seçti tahminime göre mutfak balkonumda damdan döküldü biz Türkiye’deyken mutluluğumuz bir anda Sudan sebeplerle yerini mutsuzluğa bıraktı ve yeni yıldan beridir mutlaka aileden biri ya da hepimiz hastayız bir türlü ailece iyileşemiyoruz ben o yağlarda bulunca çok tedirgin oldum nette dolaşırken size rastladım ve paylaşmak istedim.

Merhaba,

Büyü ya da muskayı bir kenara bırakırsak bence siz mutluğu yakalamak adına duaya sarılmalısınız. Mutluluk için okunacak olan ve aşağıda yazdığım dua sizin ilacınız olacaktır. Kur’an-ı Kerim’de  mutlu, huzurlu ve iki cihanda saadetli bir yaşam sürmek adına bu muhteşem dua bizlere sunulmuştur. Aralıksız olarak her gün abdest alarak okumalısınız. Bu dua sayesinde hem bu dünyada hem de öbür dünyada saadeti eşiniz ve çocuklarınız ile birlikte yakalayabilirsiniz.

 “Rabbenâ heb lenâ ezvâcinâ  ve zürriyyâtinâ kurrate a’yünin ve’calnâ li’l-müttekine imâmâ.”

“Rabbimiz bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve nesiller bağışla ve bizi takva sahiplerine önder eyle”

Pelin

Merhaba eşimle severek evlendik ama evlendiğimiz gün eve girdikten sonra sorunlar başladı. Yatak odasına girmek istemiyordum ilerleyen zamanlarda eşimden tiksinmeye başladım. Evde görmek istemiyordum, banyoda durmak istemiyordum, sürekli kasık, bas ağrıları, mide bulantıları geceleri hiç uyuyamıyorum. Sabaha karşı sızıyorum bir kere insan şeklinde gördüm sonra hep gölge olarak geldi rüyalarıma da giriyor. Seslere tahammülüm yok çok sinirli yalnızlığı seven kimseyle konuşmak istemeyen biri oldum. Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun güvenilir hoca bulmak çok zor hepsi para tuzağı dolandırıcı ılgınız için teşekkür ederim.

Pelin hamım merhaba,

Konuyu sadece sihir ve büyü ile değil çok yönlü değerlendirmeniz gerekmektedir. Psikolojik açıdan bir sorun olduğunu düşünmüyorsanız büyü ya da sihir ile alakalı bakım yaptırmanız gerekir. Burada ruhi, manevi bir durum mu, yoksa maddi cismi bir durum mu buna dikkat edilmelidir. İlk olarak kendinizi rahatlatmak adına belli başlı dualardan yardım almalısınız. Felak, Nas ve Ayetel kürsi duaları sihirleri ve büyüleri yok eder. Devamlı olarak okumanız sonucunda kendinizi rahatlamış ve daha çok mutlu hissedersiniz. Ayrıca her daim kendi tarafınızdan değil eşinizin tarafından da bakmaya çalışmalısınız. Bu şekilde zaman içinde göreceksiniz sıkıntılarınız gitmiş ve huzurlu bir evliliğin kapıları size açılmış.

Muzahher

Merhaba, peki oğlumda büyü olup olmadığını nasıl anlayacağım lütfen söyleyin.

Muzahher

Merhaba benim sorunum oğlum, 2 senedir benimle konuşmak istemiyor ve hep benden kaçıyor.

Merhaba,

Oğlunuzda illaki büyü ya da muska olmayabilir. Psikolojik anlamda sorunları da olabilir. Oğlunuzda bulunan belirtilerin büyü ve muska belirtileri ile uyuşup uyuşmadığına dikkat edin. Bu açıdan belli detaylar olduğunun farkına varırsanız, mutlaka ne büyüsü yapıldığı ile alakalı tespit yapılmalıdır. Sonrasında da büyünün bozulma evresinin yapılması gerekir. Oğlunuz bundan sonra sizin istediğiniz gibi sevecen ve size yakın bir çocuk olur.

 

Ahmet gulten

Selam ben bir pansiyonda temizlik yapıyorum sorun şu yorgan üstlerini değiştirdim de çok kötü ses çıkartıyorlar bir de elektrik gibi ellerime zarar veriyorlar, bazen kulaklık takiyorum müzik dinliyorum ve ne zaman yorgan üslerini değiştiriyorum kulaklarıma elektrik veriyor lütfen ne olduğunu söyleyin

Ahmet bey merhaba,

Bu sorun daha çok psikolojik bir sıkıntı olarak gözüküyor. Büyü ya da fal ile alakası olduğunu düşünmüyorum. ayrıca durum vücudunuzda bulunan statik elektriklenmeden kaynaklı da ortaya çıkıyor olabilir. Bir uzmana başvurmanızı tavsiye ederim.

Geçmiş olsun.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.