Yapılmış Olan Büyüleri Bozmak İçin Nasıl Bir Yol İzlemek Gerekir?

Yapılmış olan bir büyünün ya da muskanın ne olduğunu tespit ettikten sonra mutlaka uzman olan bir kişiden yardım alınarak bozum yapılmalıdır.

Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eve yapılan büyü konusunda dikkatli olmak ve ne tarz bir büyü yapıldığını bilmemiz gerekmektedir. Belirlenen büyü kapsamında evde büyü bozma detaylarının bilinmesi ve neler yapılması gerektiği açısından da dikkatli olunması gerekir. Eve yapılan büyü ve okunacak olan dua için dikkatli olmak detayları tam anlamı ile bilmek gerekmektedir.

Evde bulunan büyü için yöntemleri bilmek, nasıl bozulur konusunda deneyimli olmak, dua için neler gerektiğini bilmek, bozma adına yardım alınmalı mıdır sorgulamak, yapılan ve bulunan muskanın detayını bilmek, varsa çözüm yöntemleri aramak ve bulunan büyü konusunda ne yapılacağını incelemek gerekir. Evin içinde büyü varsa özellikle dua dan yardım almak gerekir. Evin içindeki muskalar için ve bunları bozmak için okunacak olan dualar içinde;

  • Yunus suresi 81 ile 82. Ayeti,

“Fe lemmâ elkav kale Mûsâ; mâ ci’tüm bihi’s-sihru,in-ne’llâhe se yûbtılühû.İnne’llâhe lâ yuslihu amele’l-müfsidîn.

“Ve yuhikku’llâhü’l-hakka bi kelimâtihî ve lev kerihe’l- mücrimûn.”

Anlamı ve önemi;

“Onlar(Firavunun sihirbazları)ellerindekini attıkları zaman, Mûsâ, ‘sizin getirdiğiniz şey sihirdir’ dedi. “Allah onu boşa çıkaracaktır. Çünkü Allah bozgunculuk için çalışanların işini düzeltmez.”

  • Ev içine yapılan büyülerin nasıl bozulacağı konusunda Araf suresi 118 ve 119 ayetleri de kullanılmaktadır.

“Fa vakaa’l-hakku ve batale mâ kânû ya’melûn.”

“Fe ğulibû hünâllke ve’nkalebü’s-sâğırin.”

Anlamı ve Önemi;

“Böylece hak ortaya çıktı, onların yaptıktan ise bir hiç olup gitti.”, “Firavun’un adamları oracıkta mağlup olup küçük düştüler.”

Aşamaları Yöntemleri

  • Sedir ağacının yeşil olan yapraklarından 7 tane alınır ve 2 tane taşın arasında ezilir. Üstüne Felak, Nas, İhlas ve Ayetel Kürsi okunur. Çıkan sudan 3 yudum içilir. Geri kalan ise çok suyun içine katılır ve bu su ile gusul edilir. Büyülerin nasıl bozulacağı konusunda sık şekilde kullanılır. Yapılan işlem ve okunan dua en doğru şekilde yapıldığı için işlemleri bozmak kolaydır.
  • Yapılan muska ya da diğer işlemleri bozmak için 3 kez salavatı şerif okunur. Ardından bozmak için 7 tane Nas, 7 tane Felak, 7 tane İhlas, 7 kez Kafirun ve 7 kez Ayetel Kürsi okunmalıdır. Okunan dua ve uygulanan bozma yöntemleri ile alakalı olarak işlemlerin devamını sağlamak için maruz kalan kişiye üflenmelidir. Bozma yöntemleri kapsamında tekrardan dua okunmalı ve evin her köşesine üflenmelidir.
  • Yapılan büyüleri nasıl bozmak gerekir kapsamında, 7 kez Nas, 7 kez Felak, 7 kez İhlas, 7 kez Kafirun ve 7 kez Ayetel Kürsi okunmalıdır. Bu dua çeşitleri tuza okunmalıdır. Sonra suda eritilir ve içilir. Yapılan uygulamaları bozmak için sık şekilde kullanılır.
  • Muskaların veya diğer yapılan uygulamaları bozma konusunda Bakara suresinden de yardım alınır. Bozmak için Bakara suresi nasıl okunur, surenin son 3 ayeti maruz kalan kişinin düzelmesi için ve bozmak adına okunmalıdır. Nasıl okunması gerektiği konusunda yardım alınabilir. Bunun için hocalardan ya da medyumlardan yardım almalısınız. Yalnız işinin ehli olmasına dikkat etmelisiniz.
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.