Evlilik büyüsü – Çeşitleri ve Yapılışları İnceliyoruz

Büyüler daha çok vefk kullanılarak yapılır. Vefkler de bulmak oldukça zordur, ancak bulunduğu zaman gerçek sonuçlar ortaya çıkar.

Evlenmek İçin Büyüler

103-1 Evlenmek isteyen ancak uzun zamandır aradığı aşkı bulamayan kişiler, basireti bağlanan ya da evlenmekten kaçan kişiler için yapılan büyülerin tümüdür.

Büyüler siz bilmeden ve ya farkında olmadan size tesir etmiş olabilir. Bunun etkisini çözmek için de ilk olarak nedenini bulmak gerekir. Çünkü büyünün tesirinde olan bir kişiye yapılan bir başka büyü tesir etmez.

Evlenme büyülerini tercih eden kişiler bunları kendileri de uygulayabilirler, ancak bu çok uzun zaman gerektirir.

Vefk yazmaktan ve büyü yapmaktan anlayan, bilinmeyen güçlerden yardım alan birinden alacağınız yardım sayesinde büyünün etkisini hızlandırabilirsiniz.

Eğer birini evliliğe ikna etmek istiyorsanız da yine başvurmanız gereken büyüler evlenme büyüleridir. Bu büyü sayesinde evlenmek istediğiniz kişinin gözüne oldukça hoş gözükürsünüz.

Kişi sizden ayrı kalmak istemez, ruhani güçler ona baskı yaparlar ve sürekli aklına sizi sokarlar. Bu sayede kişi hep sizi görmek ister, kapınıza gelir adeta köleniz olabilir.

Genellikle uygulama bittikten sonra 1 hafta beklemek gerekir en geç 1 ay içerisinde büyü etkisini göstermeye başlar.

Ancak yapılacak uygulamada kişilerin geçmişi iyi bilinmeli ve ona göre bir uygulama yapılmalıdır. Bunu da yapacak kişiyi bulmak oldukça zordur.

Evlenme Büyüsü Yapılışı

Evlenme büyüsünü kendiniz yapmak istiyorsanız havas ilminden faydalanmanız gerekmektedir. Bu yüzden havas dualarını bilmek de önemlidir.

Bu büyüler her yerde verilmez, yapan kişiyi de etkilendiği için uygulamaları yapmadan önce kendinizi korumaya almanız gerekmektedir.

Ayrıca her büyü uygulamasında tütsü kullanılması şarttır. Kesinlikle tütsü yakıp uygulamaya başlamalısınız.

Koruma işlemini 7 kere Ayet el Kurs i okuyarak yapabilirsiniz.(Birincisi okunup yukarı üflenir, ikincisi okunup kalbe, üçüncüsü okunup karna, dördüncüsü bacaklara, beşincisi ayaklara, altıncı okunup etrafınızda bir halka oluşturulur ve yedincisi ise okunup içinize çekilerek işlem tamamlanır.)

Evlenmek istediğiniz kişinin saçı kullanılarak yapılan büyüler en etkili büyülerdir. Evlenme büyüleri arasında bir de mum kullanılanlar vardır. Kişi adeta aşkınızdan mum gibi eriyip gider.

Genellikle Cuma günleri yapılmaktadırlar. Cuma günü 18 kere okunan Cuma suresi niyete göre evlenme büyüsü olarak kullanılır.

Pazartesi ve Perşembe geceleri ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB esması 1001 defa zikredilir. Ardından ise 3500 defa Ya Semi-u derseniz 1 ay içerisinde olumlu bir sonuç alırsınız.

7 adet mumun üzerine, her birinin üzerine 41 defa olmak üzere Amenerrasulü suresi okunur. Her gün mumlardan biri yapılır ve her seferinde ‘falanca kişinin gönlünü bana çevir, bu mum gibi erisin benim için’ denir.

Uygulama bitince kişi mutlaka size ulaşır ve evlenmek istediğiniz söyler. Ancak bu büyüleri yürekten isteyerek yapmak gerekir.

İnanmadan yapılan her uygulama olmamaya mahkûmdur. Tüm kalbinizle yapmaya hazır olduktan sonra başlamalısınız.

Eğer ilk defa evlenecek iseniz büyü yapmak için ilk olarak istediğiniz kişinin resmine sahip olmalısınız. Daha sonra ise 11 adet beyaz mum alıp resmin etrafına bir halka gibi dizmelisiniz.

(Mumların diziliş sırasını unutmamanız gerekiyor, lazım olacak.)

Bu büyüyü yapmak için evde bir saksının içine çimen koymanız gerekiyor, kökü olmasına gerek yok sadece uygulama amaçlı çimenler saksıya konacak ve üzerine bal mumu ile küçük bir heykelcik yapılacak.

Heykelcik yapıldıktan sonra ise niyet edip ruhani varlıklardan yardım istemelisiniz. İçinizden geldiği gibi olabilir. Daha sonra 14 gün bekliyorsunuz ve bu işlem 14. Gün mumların diziliş sırasına göre tek tek yakılması ile son buluyor.

Her mum için ayrı bir bekleme lazım çünkü biri bitince diğerine başlanacaktır.

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.