Resimle Yapılan Büyüler Nasıl Yapılır


Resim ile yapılacak olan büyü işlemlerinde önemli olan iyi niyet ile yaklaşmaktır. Bu şekilde detaylar tam anlamı ile tutar ve istenilen olur.

Resimle Yapılan Büyüler, Aşamaları, Sonuçları

im002750Resimle yapılan büyüler genelde kişilerin kendine aşık etme konusunda kullandıkları büyüler içinde yer alır. Özellikle tek taraflı olan aşıkların başvurduğu fotoğraf büyüsü uygulamasının tutmama şansı oldukça yüksektir.

Bu tarz büyüler de yapılan dua ve niyet oldukça önemlidir. Yani okunan duaların fotoğrafla yapılacak olan büyülerde büyük önemi vardır. Fotoğraf ile büyü yapmak istiyorum diyen kişiler evli de olabilir. Yani sadece bekârların ve platonik aşık olan kişilerin yaptığı bir işlem değildir. Hane içinde huzursuzluklar yaşayan ve evliliğinde mutlu olmayan kişiler tarafından kullanılır ve etkili şekilde bu kişilere sonuçlar verir.

Her insan resimle büyü işlemlerine başvurabilir ama dikkatli olunmaması durumda umulmadık sonuçlar ile karşılaşılır. Fotoğrafa büyü nasıl yapılır, fotoğraf ile büyü yapacak olan kişilere karşı tarafın 1 adet resmi gereklidir. Nasıl yapılacağı detayların nasıl olduğu konusunda önceden bilgilenmekte gerekir. Etkili sonuçlar almak adına resimde sadece o kişinin olmasına dikkat edilmelidir.

Resmin istenmesindeki asıl amaç doğru kişiyi karşı etkili olması ve doğru kişinin aşık edilmesidir. Bu büyünün etkili şekilde yapılması için medyumlardan yardım almak en doğrusu olacaktır. aşık etme ve en etkili çözümü bulma konusunda deneyimlidirler. En etkili şekilde aşık etme büyü uygulaması için o kişinin bir eşyasının da verilmesi gerekir. Bunlar verildikten sonra niyetinizi aşk konusunda içinizde geçirmeniz ve bunu saflıkla yapmanız önemlidir.

Bu esnada gerekli olan dualar ve tılsımlar okunmaya başlanır. Sonrasında aşık büyüsü için resmin arka kısmına yazılar yazılır ve kişiye teslim edilir. Büyünün sağlam şekilde tutması için fotoğraf büyük bir kayanın altına konur. Bu şekilde uygulama tamamlanır.

Amaçları ve Sonuçları

Uygulamanın etkisi en erken 15 gün içinde en geç 1 ay içinde etkilerini göstermeye başlar. Bu sayede karşınızda eşiniz ya da sizin sevdiğiniz bir başka kişi ise hareketleri ile kendini fark ettirmeye başlar. Size bağlanmıştır ve deliler gibi aşıktır. Aşık edilecek olan kişi kısa süre içinde sizin yanınıza gelmeye başlar.

Onun sizin için deli divane olduğunu ve sizden vazgeçemediğini görürsünüz. Fotoğraflar ile yapılacak olan büyüleri bazı kişiler yuva yıkmak adına da kullanır. Bu işlemler için yapıldığında farklı ve kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. İşlemi yaptıran kişi de bu durumda oldukça kötü şekilde etkilenebilir. Bu tarz uygulamalar için kullanan insanların dikkatli olması ve her sonuca açık olması gerekir. Sadece ama sadece iyi niyet çerçevesinde kullanılması uygundur. İşlemlerde resmin istenmesi uygulamanın doğru kişiye doğru şekilde yapılmasından kaynaklıdır.

Resim kullanılmasının diğer bir amacı da şu kişi şu kişinin oğlu dendiğinde aynı isimli bir başka kişiye denk gelmemesi istendiğindedir. Çünkü aynı isimli ve aynı anne isimli birden fazla kişi ülkemizde yaşamaktadır. Amaçları dikkate alınarak yapılan işlemlerde iyi niyet ve sadakatli durumlarda bulunulması gerekir.  Bireye sevgi ile bağlanma, istediklerini yapma, yanından ayrılmama, deli divane gibi aşık olma, ona bağlanma, bağlılığından vazgeçmeme, sadakatli davranma tarzında birçok etkisi bulunur.

Bunların oluşması için büyüler için gerekli materyallerin tam olması, ortamın hazır olması ve uygulamanın en doğru kişi tarafından yapılması gerekir. Kaliteli, düzgün ve yerinde yapılan her türlü büyüde düzgün sonuçlar elde edilir ve yerini bularak kişiye fayda sağlar.

Yorum ekle
© Falcibaba.com 2017. Tüm hakları saklıdır.