GEBE KALMA VE GEBELİK İÇİN YAPILAN KEHANET

Günümüzde eşlerin çoğu gebe kalma planlaması yapmakta, bebeğin cinsiyetinin belirlenmesini, gebe kalmanın ve doğumun uyğun zamanının gerçekleştirilmesini istemekteler.

Gebe kalma ve gebelik

Her bir kadının hayatında en önemli dönemdir. Bir çok anne adayları gebe kalmanın uyğun süreçini, normal doğum ve bebegin cinsiyetini öğrenmek için farklı kehanetlere başvurmaktalar. Gebe kalma için yapılan kehanet sizi kuşkulandıran tüm soruları yanıtlamakta  ve doğru zamanı göstermektedir.

Taro kartları ile gebelik falı açıklaması ilk önce partnerlerin istemesini ve gebeliğin sürecini anlatır
Gebe kalmak için yapılan Tarot falı ilk olarak partnerlerin bunu yapma isteklerini ve uyğun zamanı göstermekte.

Bu tür kehanetler için bir sürü fallar mevcuttur, lakin en geniş yayılmış olanı Tarot falıdır. Kehanet eşlerin bebek yapma isteklerinin ne kadar güçlü olup-olmadığını gösteriyor. Eğer ki , bu işler karşılıklıysa bundan sonra kehanet kadının sağlığıyla ilğili, hazır olup- olmadığını, gebe kalabileceğini gösteriyor.

Ayrıca, Tarot  falıyla planlanmış gebe kalmanın ne kadar var olacağı tahmin edilebilir. Onunla hemde, gebe kalma sırasındaki sorunlar ve gebeliğin kotuması ile ilgili tahminler verilmektedir. Tarot falı beklenilen sürecin ve sonuçun doğru şekilde gösteriyor lakin, doğru şekilde yorumlanması için profösyönel bilikler ve becerilere gerek vardır ki, bunu da kartlardan çok iyi anlayan falcılar yapmaktalar.

Bilmek gerekiyor ki, Tarot falıyla alınan bilgiler anne adayına baglı olmaktadır, yani , eğer kadın hamileyse ve sağlam bebek dünyaya getirmek istiyorsa,  fal zamanı bebeğin doğurup- doğurmayacağıyla ilğili tereddüt etmemelidir.

GEBE KALMA- SIRALAMA

Tarot falında sıralama, kadının gebe kalma ve gebeliğinin korumasıyla ilgili problemlerin olup-olmayacağını göstermektedir.

S (kız- falına bakılan kadının saçının renginden asılı olarak açık ve ya koyu) bu esas kartdır- kadının kendisini sembolize etmektedir(o hiçbir şekilde yorumlanmıyor ve onu kartların arasından  bulup çıkarmaya gerek yok). Bundan sonra verilen rakamlara uyğun olarak kartları sıralamak gerekiyor, yani, esas kartdan sonra  № 1 kartı da sonra №2 ve böylece devam ederek koymak gerekiyor. Esas kart dışında tüm kartlar sırayla çekiliyor.

  • 1 kart- falına bakılan kadının kendisini nasil hissetiğini ifade etmektedir.
  • 2 kart- gebe kalmanın olup-olmayacağını ifade etmektedir.
  • 3 kart- baş verebilecek sorunlardan, gebeliğin zorluğundan ve gebeliğin korumasından bahsediyordur.
  • 4-5 kart- gelecek gebeliğin prosesini ifade etmektedir.№4- annenin gebelik dönemindeki sağlığını №5 – bebeğin sağlığını göstermektedir.
  • 6 kart – doğumla ilgili herşeyi ifade etmektedir.
  • 7 kart- bebeğin sağlık durumunu karakterize ediyor.
Eşlerin bir- birilerini sevmesi  ve sağlam piskolojik ortamda bebek yapma planlarının karşılıklı olması durumunda fal bakma daha kolaydır.

Doğru şekilde falın sıralanması için, daha  önce söylenildiği gibi profösyönel yardım almakta fayda vardır. Kuttören zamanı falcı anne adayının önceki piskolojik ve fizik durumunu, enerjisini, gebe kalma isteğini dikkate almaktadır. Bunları dikkate almakla falı doğru şekilde yorumluyor.

Söylemek gerekiyor ki, bu kehaneti gebe kalma ve gebelikte bebegin korumasi zamanı zor durumda ve ya ciddi sorunlar başverdiğinde yapılması gerekmektedir.  Unutmamak gerekiyor ki, alınan bilgiler cari yıl içinde geçerlidir, yani, eger kadını ‘ hamile kalıp- kalmayacağı’ ve yahud ‘ gebe kalma ve ya gebeliğin uğurlu olup- olmayacağı ‘ sorular ilgisini çekiyorsa. Eger ki, cevap ‘olumsuz’-sa kadın bu sene hamile kalamayacağı anlamını vermektedir.

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.