Gerçek Medyum Seçimi Nelere ve Hangi Ayrıntılara Dikkat Edilmesi Gerekir?

Gerçek medyumlar kendisine güvenen kişilerin güvenini kırmayan, güvenleri boşa çıkarmayan ve kişilerin paylaştığı özel sırlarını üçüncü şahıslar ile paylaşmayan kişilerden oluşmaktadır.

Gerçek Medyum Seçimi Nasıl Yapılır?

Medyumluk işi yapılması oldukça zor olan meslek dallarından bir tanesi içinde yer almaktadır. Gerçek medyumlar yaşamış oldukları belli başlı travmalar sonrasında kendi mesleklerin başarılı bir hale gelmişlerdir. Günümüzde hizmet veren medyumların çoğunluğu sahtedir ve bunları gerçekleri ayırt etmek oldukça zordur. Gerçek medyum araştırması konusunda acele eden kişilerin çoğunluğu medyumluk ile alakası olamayan kişilerden hizmet alır ve sahtekârların açmış olduğu tuzağa düşer. Genelde gerçek medyumlar ile alakalı araştırma yapan kişiler yüzeysel biçimde araştırma yapar. Hatta birçok kişi yapılan birkaç iyi yorumdan bile etkilenebilir. Medyumlar ile alakalı ve çalışmaları ile alakalı olarak birçok yorumun araştırılması ve verdiği hizmetlerdeki başarılarının sorgulanması işinizin kolaylaşmasına olanak sağlar.

Gerçek medyumlar kendisine güvenmiş olan kişilerin güvenini kırmayan, onların güvenlerini boşa çıkarmayan ve bu kişilerin özel sırlarını üçüncü şahıslar ile paylaşmayan kişilerdir.

Yukarıdaki bu özellikleri taşımakta olmayan kişilerden her daim uzak kalınması gerekir. Tercih edilecek olan medyumun gerçek medyum olup olmadığından emin olmadan önce acele etmemek gerekir. Özellikle referansları sağlam olan kişilerden bu tarz hizmetleri almanın fayda sağlayacağını unutmamak gerekir. Hatta bu gerçek medyumlar ile daha önce alışveriş yapan kişiler ile iletişime bile geçilebilir. Onların fikir ve görüşlerini dinlemek oldukça faydalı olacaktır. Gerçek medyum her daim karşıdaki kişinin güvenine layık olan, mesleğine aşk ile bağlanan, mesleğinde kullandığı bilim dalının tüm ayrıntılarına hâkim, beklentilere ilk danışmada eksizsiz hizmet veren kişidir. Bir insan bir medyumdan hizmet almaya karar verdiğinde gerçekten çaresiz bir duruma gelmiştir. Bu kişinin tutunacak herhangi bir dalı bile kalmamıştır. Bu çaresizlikten yararlanmak, çaresizliği hayal kırıklığına çevirmek medyumluğu layığı ile yapan kişiye kesinlikle yakışmaz. Bu tarz kişilere karşı dikkatli olunması gerekir.

Falcı Baba Tavsiyesi

resim-1762

Gerçek medyumluk konusunda hizmet veren Doğru Medyum Hoca özellikle İstanbul bölgesinde sayılı olan hocalardan bir tanesidir. İşinde usta olan hoca küçük yaşlardayken bu işe adım atmıştır. Kendinde bulunan farklı güçlerin varlığının fark edilmesi ile ve akrabalarında bulunan ilmi gerçeklerden feyz alarak şu günlere kadar gelmiştir. 15 seneyi geçkin bir zamandır bu işin içinde olan Doğru Medyum Hoca özellikle ilmi alandaki çalışmalarını her daim bıkmadan sürdürmektedir. Hoca çaresizliğe düşmüş ve ona elini uzatan her insanın yanında dolandırmadan ve hayal kırıklığına uğratmadan durmaktadır. Doğru hoca aşağıdaki özellikleri taşımaktadır;

 • İslam’ı ve İslam’ın içindeki ilimleri bilir.
 • İslam’ı yaşantısına katmıştır ve onu tam anlamı ile yaşar.
 • Osmanlıca ve Arapçayı bilir.
 • Yıldız ve Astroloji ile ilgilenir.
 • Vefk tanzimi yapar.
 • Havas ilmini layıkı ile bilir.
 • İnsan psikolojisinden anlar.
 • Duru hissedişi, duru işitişi ve duru görüşü bulunur.

Bu özellikleri sayesinden insanların güvenleri kazanmıştır. Yaptığı tüm işlemlerde başarı sağlayarak kişilerin yanında destekçidir. Her daim büyü yapma, büyü bozma, efsun ve diğer uygulamalar ile insan yaşamlarına aydınlık katmıştır. Verdiği hizmetler arasında;

 • Nazar
 • Büyü bozma
 • Aşk, sevgi
 • Belirsizlikler
 • Bağlama
 • Efsun
 • Gizli ilimler
 • Geri getirme
 • İş
 • Kısmet, kısmetsizlik

İnsan yaşamında zaman içinde belli başlı dertler de ortaya çıkar. Bu dertleri çözmek oldukça zor olabilmektedir. Bu tarz sorunlardan kurtulmak için medyumlardan ve hocalardan yardım almak gerekebilir. Büyü çeşitleri, en güzel dualar ve içten bir samimiyet doğrultusunda hazırlanmış ı büyüler sayesinde sorunlarınız tamamından kurtulmanız mümkündür. Bunun yukarıda bulunan özellikleri taşıyan kişi Doğru Medyum Hocadan yardım alabilirsiniz. Kendisine 0(546) 484 31 66 nolu telefondan ulaşmanız mümkündür. Özellikle aşk ile alakalı olarak yaşanan ayrılık konusunda uzman olan hoca çaresizliklerin hepsinde yanınızda bulunmaktadır. Aynı zamanda bağlama ile alakalı büyü çeşitleri ile de sevdiğinize kavuşmanıza olanak sağlamaktadır. Hoca hakkında gerekli araştırmaları da online ortamdan yapmak mümkündür.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.