Geri Döndürmek Adına Yapılacak Olan Büyü İşlemleri Nelerdir?

Birini kendine geri döndürmek için yapılacak olan uygulamalarda önemli olan o kişinin geri döneceğine ve yapılan işlemlerin fayda sağlayacağına inanmak ve bunu canı gönülden istemektir.

Geri Döndürme Duası Büyüsü ve Adım Adım Yapım Aşamaları

resim-1725

Birini kendine geri döndürme duası için beyaz temiz bir kâğıt ve 1 tane siyah kurşun kalem gereklidir. En tesirli geri döndürme büyüsü kapsamında tılsım için bu malzemeler gereklidir. Uygulama kapsamında beyaz kâğıdın üzerine belli başlı tılsımlı sözlerin yazılması gerekmektedir. Ayrıca “Ya Apraziyal” tabiri de belli başlı sayılar ile okunacaktır. Beyaz kâğıdı ve siyah kurşun kalemin hazırlanmasından sonra41 defa Ya Apraziyal okunması gerekir. Ardından kalem ile kâğıdın üzerine;

“Bu kâğıt ve üstüne yazı yazmış olduğum kalem, melik-i hüddam olan Apraziyal Efendinin koruması altında, Ey Allah’ın mahlûkatı, siz bu kâğıda dokunmayın ve kâğıdın iç kısmına gömülmüş olan geri döndürme büyüsüne kesinlikle engel olmayın.” yazılır.

Bunların yazılmasından sonra yazıların hemen alt kısmına geri döndürmek istenen kişinin adı yazılmalıdır. Bu aşamada kalpten geri gelmesi istenen kişi için dua edilmesi gerekmektedir. Dua ve niyetin edilmesi ile bunlar kalem ile kâğıda dökülmelidir. Ayrıca niyetin ismin hemen altına yazılması şarttır.

“Apraziyal Efendiyi görevlendirerek yapacağım geri döndürme büyüsünün, asıl amacı şu kişinin (buraya o kişinin adı yazılacak) geri gelmesini sağlamaktır. Amacım, kalbimin en saf duygularına eşlik etmektedir. Herhangi bir kötü niyetim olmadan ve kesinlikle kötülük beslemeden onun geriye dönmesini istiyorum. Bu şekilde biline!”

Bu niyetin yazılmasında şu kişi yazılan kısma geri döndürme için çabalanan kişinin adı yazılır. Bu niyet kalpten okunarak detaylı ve yukarıda olduğu şekilde kâğıdın üzerine yazılmalıdır. Aksi takdirde eksik olacaktır. Zaten bu uygulamayı yaptıranlar birini geri döndürdüğünde uygulamanın en tesirli işlem olduğunu görebilirler.

Tılsımlı İfadeler Aşaması

resim-1726

Tılsımlı sözcükler 5 adet dörtlükten meydana gelir. Bu dörtlükler 1 defa okunur ve her dörtlüğün okunmasından sonra kâğıdın üzerine yazılır. Temiz ve beyaz kâğıdın sadece ön yüzü kullanılacağından dolayı tüm yazıların sığdırılması çok önemlidir.

Apraziyal himmet etti Üzerimden yüküm gitti Şaşkın şaşkın dolaşırken Bana onun gücü yetti.

Kâğıt kalem Apraziyal Sevdiğimin ismini al Hayali gitti hüznümün Kaldı sevdiğimden hayal.

Resim belirdi zihnimde Kesin gelecek sevdiğim Kalem ve kâğıt elimde Budur rüyamda gördüğüm.

Apraziyal himmet eder Gönlümdeki dert de gider Geri getirme büyüsü Sinede bırakmaz keder.

Amacıma ulaşırım Sevdiğimle dolaşırım Apraziyal Efendi’den Tılsımlı sözler alırım.

Bu 5 tane dörtlüğün düzgün bir şekilde beyaz ve temiz olan kâğıda sığdırılması çok önemlidir. Ayrıca yazıların düzenli şekilde yazılması ve okunaklı olması da gerekir. Aksi takdirde yazılan duanın ve yapılan işlemleri mahiyeti tamamen ortadan kalkar. Bunun yapılacak olan uygulamayı eksiksiz şekilde tamamlamak da gerekir. Yukarıdaki dörtlükleri kâğıda sığacak şekilde yazdıktan sonra son aşamaya geçilir.

Geri Getirme İçin Muskat Aşaması

Uygulamanın bu aşamasından kalem ile yapılacak herhangi bir işlem kalmamıştır. Kâğıdın ise bundan sonraki görevi işlemlerin ve niyetlerin yerine gelmesi adına yeni başlamaktadır. Bu kâğıdı bu aşamada muska haline getirecez ve 7 gün boyunca üzerimizde taşıyacağız. Kâğıdı yazılar iç kısımda kalacak bir biçimde ve içe doğru 5 kez katlamak gerekmektedir. Kâğıdın 5 defa katlanmasından sonra muska haline geldiğini gözlemleyebilirsiniz. Ardından temiz bir beze sarılır ve 1 hafta boyunca kâğıt üstte taşınır. Bu şekilde niyetin istediğiniz gibi olma aşamasına geçilir. 1 haftanın sonunda geri gelmesini istediğiniz kişi size dönecektir. Muskanın kesinlikle üsten çıkarılmaması gerekir. Çıkarıldığı takdirde uygulama bozulur. İşlemlerin tamamının tekrardan en baştan yapılması gerekir. Bundan dolayı uygulamaya inanmak ve uygulamanın tüm kurallarına uymak gerekmektedir. Bu sayede istediğiniz kişiye ve kalbinizden geçen niyete kavuşabilirsiniz. Bu tarz uygulamalar da inanmak ve olacağını devamlı olarak akıl ile kalpten geçirmek de çok önemlidir.

 

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.