En Etkili Geri Getirme Büyüleri ve Bağlama Büyüleri

Sevgiliyi veya eşi geri getirme büyüleri günümüzde halen yapılmakta ve etkili olmaktadır. Peki en etkili geri getirme büyüleri ve bağlama büyüleri hangileridir. İşte en etkili ritüellerve kullanılan dualar…

Geri Getirme Büyüsü ve Sonuçları

 resim-1734 İnsanlar çok eski çağlardan beri büyü ve sihir ritüellerini ilim haline getirmiş ve sık sık uygulamıştır. Günümüze dek uzanan bu ilme sahip kişi sayısı oldukça azdır. Tarih boyunca insanlar bu ritüelleri en çok aşk için yağmıştır. Bu yöntemlerden en popüler olanı geri getirme büyüleridir. Bir çok insan aşkını geri kazanabilmek için büyüye başvurmaktadır. Ancak bu işlemlerin işinin ehli kimselerce yapılması önemlidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir. 

Uygulanacak ritüelleri eksik veya hatalı uygulamak büyünün bütün etkisini yitirmesine sebep olacaktır. Bu nedenle uygulamaya başlamadan önce önemli yerleri not almak işinize yarayacaktır. 

Bu büyünün malzemeleri oldukça basittir. Bir adet beyaz kağıt ve bir adet kurşun kalem sizin için yeterli olacaktır. Bu malzemelerle tılsımlar yazılarak işlem yapılır. Öncelikle malzemelere 41 kez \”Ya Apraziyel\” ismini okuyarak işleme başlıyoruz. Apraziyel çok güçlü bir hüddam cindir. Ardından kağıda şu tılsım yazılır;

“Bu kağıt ve üzerine yazı yazdığım kalem, melik-i hüddam olan Apraziyal Efendinin koruması altındadır. Ey Allah’ın mahlukatı, sakın ola ki bu kağıda dokunmayın ve kağıdın içine gömülen geri getirme büyüsüne engel olmayın.”

Tılsımı yazdıktan sonra geri dönmesini istediğiniz kişinin ismini yazınız. Ardından altına niyet metnini şu şekilde yazmalıyız;

“Apraziyal Efendiyi istihdam ederek yapacağım geri getirme büyüsünde, asıl amacım falanca kişinin (buraya o kişinin adı yazılacak, örneğin Ahmet’in) dönmesini sağlamaktır. Ve bu amacım, kalbimin en masum duygularına eşlik ediyor. Hiçbir art niyetim olmadan ve hiçbir kötülük taşımadan onun geri gelmesini istiyorum. Böyle biline!”

Ardından ise aşağıdaki dörtlüklerin her birini okuyarak altına yazıyoruz.

resim-1735

Ardından yapmamız gereken tek şey muska haline getirip 1 hafta boyunca üzerimizde taşımaktır. İşlem bu bir hafta içerisinde etkisini gösterecektir. 

Bağlama Büyüsü ve Sonuçları

Kara büyüler grubundan olan ve güçlü işlemlerden biri olan bağlama büyüsü çok eski tarihlerden bu yana uygulanmaktadır ve işe yaradığı bilinmektedir. Okunacak tılsımlar ve zikirler doğru ve eksiksiz yerine getirildiğinde bu büyünün tutma olasılığı oldukça yüksektir. Ancak her büyüde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. Büyünün ritüellerini eksiksiz ve sırasıyla yerine getirmek esas kuraldır. 

resim-1736

Şimdi bu büyünün nasıl yapıldığına bir göz atalım. Öncelikle her büyüde olduğu gibi temin etmeniz gereken bazı malzemeler vardır. Bunlardan ilki kendinizin ve kendinize bağlamak istediğiniz kişinin resmi veya fotoğrafıdır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta her ikisinin de resim veya fotoğraf olmasıdır. Bunlar dışında üzerine \”Ya Mülaki\” yazacağınız ve büyünün yapımında baştan sona yararlanacağınız bir adet kağıttır. Son olarak da bir bardak herhangi bir hayvanın sütünü temin ettikten sonra işleme başlayabilirsiniz. 

Malzemeleri temin ettikten sonra işleme fotoğraf veya resimlerin üzerine elinizdeki kağıttan okumak suretiyle 41 defa \”ya mülaki\” okuyarak başlamalısınız. Ardından aşağıdaki tılsımı 3 kez okumalısınız. 

\”Ya mülaki tabirinin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu iki resimde bulunan iki kişinin birbirine bağlanmasını bütün ulvi ve süfli varlıklardan talep ediyorum. Tüm kudretli ve kavi mahlukların ve hüddamların bu iki varlığı birbirine bağlamasını talep ediyorum.\”

Ardından aşağıdaki yazıyı aynen kağıda yazmalısınız. 

resim-1737

Ardından iki resmide hiç kimsenin görmeyeceği bir duvara asmalısınız. Astığınız yerde bu resimler iki hafta boyunca kalmalı ve bu süre zarfında resimlere kimse müdahale etmemeli. Ardından son işleme geçebilirsiniz. Bir bardak süte 41 defa kağıttan okuyarak \”ya mülaki\” okumalısınız. Ardından bir yudum almalı ve her yudumda 7 kez aynı ismi tekrarlamalısınız. Bu şekilde sütü bitirdiğinizde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü öyle etkilidir ki en geç 72 saat içinde etkisini görmeye başlayabilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.