Gideni Geri Döndürme Dua ve Büyü Uygulamaları

Gideni geri getirmek için günümüzde uygulanan pek çok yöntem vardır. Bunlardan en etkilisi elbette okunacak dualar ve başvurulacak büyülerdir fakat duaların bu konuda daha tesirli olduğunu söylemekte fayda var.

Gideni Geri Döndürmek için Yapılması Gerekenler

Giden sevgiliyi ya da eşi geri döndürmek için okunması gereken dualar ve uygulanabilen büyüler günümüzde mevcuttur. Daha çok aşk acısı çeken kimselerin başvurduğu bu yöntemlerle beraber giden kişi kısa sürede geri getirebilir. Eski sevgiliyi geri kazanmak adı altında da başvurulan bu yöntemler halâ geçerli olduğu için pek çok kişi tarafından benimsenmiş ve uygulanmaya devam edilmektedir. Herhangi bir kimsenin sevdiğini geri getirmesi için ilk önce dikkat edeceği bazı hususlar bulunuyor. Öncelikle geri getirme dualarının ayrıntılarını kaçırmaması ve büyüye başvuracak ise deneyimli kimselerden destek alması gerekiyor. Dualar için de medyum ya da hocaların tavsiyelerine uymalı ve uygulamaların ardından sabırla beklemeniz önemlidir. Bu konuda internet üzerinde uygulamaların başarılı olduğuna dair pek çok bilgi de bulunmaktadır.

resim-1693

Sevdiğini Geri Getirme Duaları

Sevdiğini geri getirme dualarında Allah’ın isimlerinden yararlanılmaktadır. Daha çok esma-yı hüsna’dan 7 ismin kullanılmasıyla başlayan süreç ayrıca Kuran’dan İhlas, Fatiha, Felak ve Nas sureleriyle desteklenmektedir. Gideni geri getirme dualarında ayrıca Ayet’el Kürsi okunarak dualar tamamlanmaktadır.

Allah’ın en güzel isimlerinden olan Ya Aziz, Ya Cami, Ya Vedud, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Vekil ve Ya Cemil isimleri, gideni geri getirmek için okunan dualarda kullanılan isimlerdir.

Sevdiğini geri getirmek için dua okuyacak olan kimse ilk olarak abdest almalı ve 2 rekat hacet namazı kılmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, ruhsal ve bedensel anlamda duanın kabul olacağına inanmaktır. Tüm dualar bilindiği üzere Allah’ın istediği şekilde kabul edileceği için özellikle de manevi anlamda inanmak önemlidir.

Uygulama sırasında ilk olarak namazdan sonra kalbinizi temizlemeli, besmele çekmeli ve daha sonra sırasıyla Fatiha suresi, ihlas suresi, felak suresi ve Nas surelerini okumanız gerekiyor. Ayrıca Ayet-el kürsiyi duanın içinde okumanız gerekiyor.

Yukarıda sıraladığımız Allah’ın her esmasını 99 defa okuyarak aralarda yine Ayet-el Kürsi okunmalıdır. Yani 99 defa bir esmayı okuduktan sonra 7 defa Ayet-el kürsi okunmalı ve diğer esmadan sonra tekrar okunmalıdır.  

Bir esmayı tamamladıktan ve 7 defa Ayet-el Kürsi okuduktan sonra her esma 99 defa okunmalı ve yine her esmadan sonra 7 kez Ayet-el kürsi okunmalıdır. Bu işlem esmalar sonlanana dek uygulanmalıdır.

Dua tamamladıktan sonra sabırla beklemeli ve bu duanın etkili olduğunu unutmamalısınız. Denenmiş pek çok uygulamayla beraber kullanılmaya devam edilen sevdiğini geri getirme duasına, eşinizi ya da sevdiğinizi geri getirmek için başvurabilirsiniz.

Sevdiğini Geri Getirme Büyüleri

Gideri geri getirme büyüsünde medyumların size hazırlayıp vereceği duaları belirli sayıda okumalısınız. Ayrıca Ayet-el Kürsi’de bu süreçte belirli aralıklarla okunacaktır. Ardından Rahman suresiyle desteklenmesi gereken bu büyüde niyet de çok önemlidir.

Medyumla beraber hazırlayacağınız özel tılsımlı muskayı, sevdiğiniz kişinin kapı eşiğine bıraktıktan sonra sabırlı bir şekilde beklemeniz gerekir. Bu özel tılsım bir takım sembollerden, geri dönmesini istediğiniz kişinin bazı bilgilerinden ve sizden alınacak bilgilerden oluşmaktadır.

Son derece başarılı olan sevdiğini geri getirme büyüleriyle beraber kısa sürede sevdiğiniz size dönerek çok daha huzurlu ve mutlu günler yaşamaya başlayabilirsiniz. Geri getirme büyüleri daha çok 72 saatlik bir süreçte sonuçlanabilir. Büyünün yapım aşaması biraz uzun sürse de büyünün tutma süreci gerçek anlamda başarılı bir şekilde sonlanacaktır.

Sevdiğini geri getirme büyüsü, sevdiğinizi kaybetme endişesi yaşayan kişiler için tercih edilir. Ayrıca yaşanan ayrılığın 1 seneyi geçmemesi de büyünün tutma aşaması için çok önemli bir detay olarak bilinmektedir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.