Birinin Geri Gelmesi Adına Yapılan Büyü ve Dua Uygulamaları Nelerdir?

Giden bir kişinin geri gelmesi adına birçok uygulama yapımı tercih edilir. Bu uygulamalar sayesinde giden kişiye yapılan büyü ve dua işlemlerinin tamamı en doğru şekilde tutacaktır.

Gideni Geri Getirme Duası ve Yapılabilecek Büyü Çeşitleri

resim-1764

Celp Uygulaması İle gideni etkili bir şekilde geri getirmek adına yapılacak olan bu uygulamada hava ve ateş faktörleri kullanılır. Toprak faktörlü olanı da bulunmaktadır. Rüzgârlı olan bir alana bırakılacak olan cep tılsımları bu konuda yardım sağlayacaktır. Yapılan celb tılsımlarının belli bir kısmı akla belli bir kısmı da kalbe hitap eder. Belli bir kısmı da giden kişi etkili şekilde geri getirmek adına bedene etki sağlar. İnsan bedenine hitap etmesi ile geri gelmesi sağlanırken, akla hitap etmesi de sevgi ve muhabbette olanak sağlar. Ateşe ya da havaya harflerin kullanılması ile yapılacak olan büyü işlemlerinin gerekli tesirleri de arttırılabilir. Yalnız okunacak olan ve yapılacak olan celbin etki sağlaması adına öncelikli olarak kişinin üstünde büyü ya da tılsım varsa onların kaldırılması gerekir. Bu muskalar ya da farklı uygulamalar kişinin üstünden temizlenmezse farklı etkileşimler meydan geleceği için gelgitler yaşanabilir. Gideni geri getirme duası çevirgel büyüsü olarak da kullanılır.

Vefk uygulaması; giden birini geri getirme duası kapsamında belli başlı tılsımlar kullanılır. Gideni geri döndürmek adına denenmiş olan büyüler içinde bulunur. Etkili olan uygulamada gitmiş olan kişilerin aklına ve bedenine hükmedilir. Vefk uygulaması gömülerek içirme usulü, akarsuya atılarak ya da eşiğe gömülerek uygulanabilir. Gideni geri getirme adına yapılacak olan uygulamalarda dua okunacak olan dua uygulaması olduğu gibi dua olmayan uygulamalarda mevcuttur. Vefk uygulamasında kişiye özel işlemlerin yapılması da mevcuttur. Bu tarz işlemlerin kesinlikle uzaman medyumlar tarafından yapılması uygun olacaktır.

Birini Geri Getirme Muskası

resim-1765

 Bir insanı yanına getirmek ya da uzakta olan bir kişiyi geri getirmek adına yapılan bir uygulamadır. Ayetler, muskalar, tılsımlar, hatemler ve vefkler ile yapılan bir uygulamadır. Özellikle okunacak olan dualar, yazılacak olan muskalar ve hazırlanacak olan diğer uygulamalarda tüm şartları ve kaideleri bilmek gerekir. Bu tarz uygulamalarda birden daha çok fazla öğe kullanıldığı zaman herhangi bir hata yapılırsa ve bu hatadan kaynaklı olarak diğer uygulamalarda hata görebilir. Bundan dolayı yeniden yapılması gerekebilir. Yapılacak olan işlemlerin tamamında herhangi bir aksaklık meydana gelirse mutlaka uygulamaların uzaman olan medyumlar tarafından düzeltilerek tekrardan yapılması gerekir. Bu tarz uygulamaların yanlış yapılması sonucunda işlemi yaptıran kişide sorunlar meydana gelebilmektedir. Bunların da düzeltilmesi için medyumlardan destek alınır.

Birini geriye getirme büyüsü ve duası muskası için genelde karşıda bulunan kişinin ismi ve annesinin ismi gerekir. Bu isimler ile belli başlı tılsımların yapılır. Bu isimler sayesinde belli başlı azimetler meydana getirilir. Bu azimetlerde bazen sadece bir kişinin ismi okunurken bazı zamanlarda da iki kişinin de ismi okunarak yapılır. Bazı muskalarda yazılacak olan isimlerin yerleri de altında ya da üstünde olabilir. Birini yerine getirme dualarının ve büyülerinin yapılması için kişide daha önceden muska ya da cin mevcutsa temizlenmesi gerekir. Bu sorunlar ile alakalı temizleme işlemleri yapılmazsa iki tane zıt ve farklı etki ortaya çıkacağından kaynaklı olarak gelgitler meydana gelmeye başlar. Muskaların ve celbin doğru şekilde yapılabilmesi için karşıda bulunan kişinin tüm vücut uzuvları hedef alınabilir. Celplerde ise genelde insan vücuduna hitap edilmesi daha uygun olacaktır. Ayrıca birini geri getirmek adına yapılacak olan uygulamalarda işlemler kumaşa, deriye ya da kâğıda yapılabilir.  Yapılacak olan uygulama işlem bakımından hangi seçim yapılırsa yapılsın önemli olan yapılacak olan uygulamanın uzman bir kişiden yardım alınarak yapılmasıdır. Ayrıca bu işlemi kendiniz ya da başkası yapsa bile kalpten inanmak gerekir. Yapılacak olan her türlü duada mutla içten okuma yapılması gerekir. Bu sayede niyet ve istek ile alakalı istediklerinize ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Misafir

Selam bende yardım almak istiyorum acaba nasıl oluyor. Sıkıntılarım çok fakat buradan detaylı anlatmak istemiyorum telefon yazar mısınız?

Aleyküm selam. Web sitesinde numaram mevcuttur buyrun gönül rahatlığıyla anlatabilirsiniz. Elimizden gelen birşey var ise Allah'ın izniyle gereken yapılır. Mailden ulaşmak isterseniz dogrumedyum@gmail.com

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.