Göz Rengi Değiştirme Büyüsünün Yapılma İncelikleri

Göz rengini değiştirme büyüsü yapmak için kişilerin temelinde wicca büyü felsefesi ve temeli olması gerekir. Yoksa yapılacak büyü başarısız olur.

Göz rengi değiştirmek için büyü sırları

Göz rengini değiştirme büyüsü için kişiler güçlerini bir varlıktan ya da objeden almazlar. Tamamen kendilerinden alırlar. Dua edilecek olan varlıklar ise tamamen yardımcı olacak etkendir. Göz rengini değiştirme büyüsü gerekli olan malzemeler önceden toparlanmalıdır. Bu malzemeler içinde;

İlk olarak beyaz bir mum ayarlanmalıdır. Bu mum evlerde kullanılan mumlardan olmamalıdır. Çünkü evlerde kullanılan ve marketlerde satılan beyaz mumun içinde petrol katkısı bulunur. Bu büyü için kullanılacak olan mumun doğal olması şarttır. Böyle bir mumu doğal ürünler satan mağazalardan bulmak mümkündür. Beyaz kıyafet ama iç çamaşırından tutun da giyilen her şeyin bembeyaz olması gerekmektedir.

Değişmiş göz renkleri

Değişmiş göz renkleri

Kullanılacak olan mum âdeti tamamen büyüyü yapacak olan kişiye kalmıştır. Bu adet 1’li rakamlardan oluşmalıdır. 11,21,31 gibi olmalıdır. Hazırlanmış olan mumla paralel oluşabilecek şekilde ve 2 sıra halinde dizilmelidir. Dizilecek olan mumların sonuna çember oluşturulmalı yani yol tamamen kuzey kısma doğru bakmalıdır.

Oluşturulan çemberde kuzeyde olmalıdır. Mumlar sıra ile ve tek tek yakılarak yakma için oluşturulan sıra unutulmamalıdır. Çember içine geçmeden önce yolun ağız kısmına bir kapı misali iki adet mum dikmek gerekir. Bu mumlar yakılmalı sonrasında söndürülmeli ve tekrar yakılmalıdır. Tüm mumları yakıp sönme işlemlerinde ortaya çıkan dumanın göz rengi değiştirme büyüsü kapsamında yüze gelmesini sağlamak gerekir.

Tekrar söndürerek çember içine girilmesi ve kapının kapatılması gerekmektedir. Çember kapısının ağız kısmında bulunan mumları yakın ve ilk yakılan mumu kesinlikle unutmayın. Tüm mumları yakma işlemini yeniden yapmak için elinizde olan mum ile yakmak gerekir. Her mumun yakılmasından sonra kuzeye doğru dönmek ve dumanın yüze gelmesini sağlamak gerekir. Bu arada Venüs’e dua edilmeli ve gözünüzün renginin değişmesini istemelisiniz.

Dua etme esnasında gözler kapalı bir şekilde güneye dönmek gerekir. Eski gözlerinizin rengini düşünmeli, bu rengin değiştiğini, yeni bir göz rengine sahip olduğunuzu düşlemelisiniz. Sonra gözleri açmalı ve çemberin kapısını da açmalısınız. Yani çemberin kapısındaki iki mum söndürülmeli ve yeniden dua edip hayal kurulmalıdır. Bu büyüde imgeleme yapmak oldukça önemli olan bir detaydır. Kişilerin burada kendilerinde bulunan gücü kullanması ve bu şekilde başarı sağlaması gerekir. Göz rengini değiştirme büyüsü wicca büyüleri içinde yer alır.

Bundan dolayı wicca büyü inancı ve temeli yoksa bu büyünün başarılı olması imkânsızdır. Wicca büyüleri konusunda kendini geliştirmiş olan, bu yaşam şeklini benimsemiş olan kişilerin yapması uygundur.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Xeyale

Bir qadın sürekli kocamı arıyor ben o kadinin kocamdan uzak durmasını istiyorum.

Sorununuzla ilgili telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.