Güvenilir Medyum Seçmek İçin Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?

Medyumlardan hizmet alacak olan kişilerin kesinlikle sahtekar olup olmadığı ile alakalı olarak detaylı şekilde araştırma yapması gerekir. Bu araştırma sayesinde sahterkar kişilerden korunabilirler.

Güvenilir Medyum Seçmek Önemlidir

http://www.medyumyorumlari.org/medyum.jpg

Son yıllarda uyanıklık yapan bazı kişiler medyumluk işini kendine kazanç kapısı haline getirmeye başlamıştır. Gerçek ve güvenilir medyumlar ise elle sayılabilecek kadar az hale gelmeye başlamıştır. Bu sektörde sahtekâr kişilerin fazla olmasından dolayı dikkatli davranmak ve dolandırıcı olan medyumlar ile güvenilir olan medyum arasındaki ayrımı yapmak gerekir. Özellikle güvenilir medyum arayan kişilerin online sitelerindeki isimleri ile banka hesap numaralarında bulunana isimlerine dikkat etmesi gerekir. Örneğin; güvenilir olmayan medyum kişilerin medyum ismi Ahmet ise banka hesap numarası genelde Hüseyin diye çıkar. Bu konu öncelikli olarak dikkat edilecek olan noktalar arasında yer alır. Gerçek ve güvenilir olan medyum kişi kendi hesabı üzerinden ödeme almalı ve yine kendi hesabı üzerinden ödeme yapmalıdır. Bu tarz ismi ile banka hesap numarası aynı olmayan kişiler zaman içinde farklı isimler ile internet ortamında tekrar hizmet vermeye çalışırlar. Dolandırıldığınızı bile anlamadan bu medyumlar kaçmış olur. Farklı isim ile aynı sahtekârlığı yapsalar da siz onları asla bulamazsınız. Biraz güvenilir medyum Ahmet, biraz güvenilir medyum Mehmet diye karşınıza bile çıkabilir. Hizmet alınacak olan medyum ile alakalı olarak ilk bu detaya dikkat etmek gerekir. Güvenilir medyum ali güven ve güvenilir medyum hoca gibi konusunu en doğru şekilde yapan kişilerden alacağınız hizmet ile tüm sorunlarınızı ortandan kaldırabilirsiniz. Bu tarz hocalar tüm çalışmalarınız havas ilmiyle hazırlar. Yaptıkları çalışmaların tamamında önemli olan kişilerin sorunlarını kısa sürede ortadan kaldırmaktır ve bunu yaparken zarar vermeden yaparlar.

Medyumlar ile Alakalı Tavsiyeler

Gerçek ve güvenilir medyum konusunda önemli olan bir detay da karşıdaki kişinin sesidir. Karşıdaki kişi birçok isim ile internet ortamında hizmet verdiği için aradığınız kişilerin seslerine dikkat etmeniz gerekir. Bir gün birisini aradınız, akşam birisini aradınız bunların sesleri aynı ya da benze ise bu kişiden uzak kalın. Ayrıca medyumlar konusunda kişilerin yaptıkları yorumlar oldukça önemlidir. Diğer insanların yorumlarını araştırmanız, okumanız ve ne tarz hizmetler aldıkları hakkında bilgi toplamanız gerekir. Yorumlar konusunda birkaç gün detaylı araştırma yapmak önemlidir. Birkaç kişinin yorumuna bakmak yeterli olmaz. Bunun için detaylı şekilde araştırma yapmak sizi sahtekâr kişilerden koruyacaktır. Güvenilir medyum ali güven ve güvenilir doğru medyum hoca gibi hizmetini en doğru şekilde bilgisi ile icra eden medyumlardan hizmet alınmalıdır. Bu kişiler için gizlilik de oldukça önemlidir. Müşterisinin paylaşacağı her türlü bilgi aralarında kalır. Kesinlikle üçüncü şahıslar ile hiçbir şekilde paylaşmazlar. Hatta yurt dışından bile birçok kişi güvenilir medyum ali güven ve güvenilir doğru medyum hocadan yardım almaktadır. Yurt dışı çalışmaları kurye ile teslim edilir. Sağlam hizmet almak adına yapacağınız araştırmaları önceden yaptığınız ve doğru medyumun hangi konuda uzman olduğuna baktığınızda sahtekâr olan kişilerden kurtulabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.