Sidik Içirme Büyüsü nasıl yapılır?

İdrar içirme büyüsü, etkili bir bağlama büyüsü olarak günümüzde en çok bayanların kullandığı büyü yöntemlerinden biri olduğu bilinmektedir.

Bir bağlama büyüsü olarak bilinen idrar içirme büyüsünde evliliğinde sorun yaşayan kişilerin başvurduğu yöntemlerden biridir. Karı ve koca arasında bağlama büyüsü olarak tercih edilen ve sevgiyi ve aşkı kalıcı kılan bu büyü ile ilgili pek çok bilgiyi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Nasıl Yapılır

İdrar İçirme Büyüsü Yapılışı

İdrar İçirme Büyüsü Yapılışı

Bir kişinin idrarını ya da erkekliğini bağlamak için arabi ayının 20’sinden sonra Salı ya da cumartesi günlerinde yapılan bu büyü için horoz ve tavuk kursağı gereklidir. Temiz bir şekilde yıkanan malzemeler daha sonra bir ucundan bağlanır. Daha sonra az kömür yakarak üzerine sarımsak ve soğan atarak tütsü şekline getirilir.

Bu işlemi yaparken besmele çekilmez. Malzemeler arasında yer alan siyah notun üzerine üfleyerek bağlamadığınız yerden nohudu bırakmanız gerekir. Kursakların içerisine kara nohutları bıraktıktan sonra ağzını şişilerek güzelce bağlayabilir ve bağlama büyüsü yapacağınız kişinin geçtiği yere gömmeniz gerekir. Kişi bu kursağın üzerinden 1 kez geçse bile büyü tutar.

Etkisi Ne Kadar Sürer

Yapılan bu büyünün etkisi ömür boyu sürmektedir. İdrar içirme büyüsünün yapılış amacına göre farklı şekilleri de bulunur. Muska olarak da hazırlanabilen ve kişinin resmi ve bilgilerinin yazılı olduğu kâğıda ‘Ya Mülaki’ yazarak oluşturulan muskalar, karşı taraftaki kişinin kısa sürede size bağlanmasına neden olur.

Sosyal hayatta çokça bahsedilen ‘bir kadının zevk suyu ya da adet kanının içen erkek ondan ayrılamazmış’ söylemi buradan gelmektedir. Yani bir kadın herhangi bir şekilde idrar içirme ya da papaz büyüsünü eşine yaparsa aralarında hiçbir kötü münasebet olmaz ve sürekli mutlu yaşar. Etkisi de ölene kadar sürer. Günümüzün en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden olan idrar içirme büyüsü hakkında pek çok bilgi olsa da yine detaylı bir şekilde araştırarak ve medyum hocalardan yardım alarak işlem yapılmalıdır.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Duygu

Hocam biz çok severek evlendik. 10yillik bir beraberlikten sonra çok zor koşullardan geçerek evlendik. Mutluyduk. Sonra aramıza kuzeni girdi. Şu an benden soğumuş.surekli o kıza gidiyor. Kendine bağlamak için ne yapmalıyım çaresi var mi

Merhaba değerli ziyaretçim, telefon üzerinden iletişime geçerek kapsamlı bilgi alabilirsiniz.
Doğru Medyum

Geri getirmek kendinize bağlamak niyetiyle vefk tılsımı yapılabilir. Konuyla ilgili bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Burcu gö

Esimi cok seviyorum onu ama o senden sogudum diyo bosanmk istiyo napmaliyim baska kimsem yok gidick

Merhaba benimle iletişime geçerek konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Susan

Selam hocam buyuklerle aramda sorun var bu yuzden kocam benden uzak ve bana kötu davranıyor ne yapmalıyım lutfen yardımcı olun

Aleyküm selam konuyla ilgili etkili tılsım çalışmalarını öneririm. Daha kapsamlı bilgi için ulaşabilirsiniz.
Ferize

Selam hocam. Ben ne yapmaliyimki kocam bana geri donsun istiyorum.mutlu huzurlu olak. kocam beni sevsin bana bagli olsun istiyorum ne olur bana yardim edin.kocam ickidende soğusun istiyorum. Annem ve babamda kocamla barismami isdesinler bana karismasinlar. Hangi duayi okumaliyim lütfen bana yardim edin. Ve birde kocam bana sadikli olsun gozü hep beni görsün istiyorum esma dua ne okumaliyim? Teşekkürler.

Aleyküm selam. Bahsettiğiniz konuyla ilgili vefk tılsımı yapıyorum. İsteklerinizin olması amaçlıdır. Daha kapsamlı bilgi almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.
Tarık kaya

Merhaba hocam karım da cinsel soğukluk var şehvet sıfır. Açık söyleyeceğim eşimi şehvetlendirecek ve cinsel açıdan doyumsuz hale getirecek bir çözümünüz var mı. Bir de her şeye itiraz ediyor istediklerimi kabul ettirecek karşı koymayacak bana itaat edecek bir hale getirmek mümkünmü? teşekkürler

Tarık bey merhaba,

Havas Alimleri, cinsellik konusunda eşinden nefret halinde olan ve soğukluk yaşayan erkek ya da kadınlar için;Kur’an-ı Kerim de bulunan Tahrim Suresi, 66/10.ayetlerinin oldukça faydalı olduğunu söylemişlerdir.

“İmraete nûhın vemraete lûtın,kânetâ tahte abdeyni min ibâdinâ sâlihayni”

“Nuh’un eşi ile Lut’un eşi,onlar iki dürüst ve erdemli kulunuzun  nikâhı altında idiler.”

Bu ayetin temiz bir kâğıt 70 kez yazılması gerekir. Bu kağıt sürahi içinde bulunan suya koyulur. Ayetlerin silinmesi ve yok olması beklenir. Yeterli düzeyde silindikten sonra bu su bal şerbeti yapılmaktadır. 7 gün boyunca, yatağa girmeden önce soğukluk yaşayan eşe içirilir. Bu işlemlere devam edilme esnasında cinsel soğukluk yaşayan kişi yavaş yavaş bunu terk eder.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.