Sidik Içirme Büyüsü nasıl yapılır?


İdrar içirme büyüsü, etkili bir bağlama büyüsü olarak günümüzde en çok bayanların kullandığı büyü yöntemlerinden biri olduğu bilinmektedir.

Bir bağlama büyüsü olarak bilinen idrar içirme büyüsünde evliliğinde sorun yaşayan kişilerin başvurduğu yöntemlerden biridir. Karı ve koca arasında bağlama büyüsü olarak tercih edilen ve sevgiyi ve aşkı kalıcı kılan bu büyü ile ilgili pek çok bilgiyi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Nasıl Yapılır

İdrar İçirme Büyüsü Yapılışı

İdrar İçirme Büyüsü Yapılışı

Bir kişinin idrarını ya da erkekliğini bağlamak için arabi ayının 20’sinden sonra Salı ya da cumartesi günlerinde yapılan bu büyü için horoz ve tavuk kursağı gereklidir. Temiz bir şekilde yıkanan malzemeler daha sonra bir ucundan bağlanır. Daha sonra az kömür yakarak üzerine sarımsak ve soğan atarak tütsü şekline getirilir.

Bu işlemi yaparken besmele çekilmez. Malzemeler arasında yer alan siyah notun üzerine üfleyerek bağlamadığınız yerden nohudu bırakmanız gerekir. Kursakların içerisine kara nohutları bıraktıktan sonra ağzını şişilerek güzelce bağlayabilir ve bağlama büyüsü yapacağınız kişinin geçtiği yere gömmeniz gerekir. Kişi bu kursağın üzerinden 1 kez geçse bile büyü tutar.

Etkisi Ne Kadar Sürer

Yapılan bu büyünün etkisi ömür boyu sürmektedir. İdrar içirme büyüsünün yapılış amacına göre farklı şekilleri de bulunur. Muska olarak da hazırlanabilen ve kişinin resmi ve bilgilerinin yazılı olduğu kâğıda ‘Ya Mülaki’ yazarak oluşturulan muskalar, karşı taraftaki kişinin kısa sürede size bağlanmasına neden olur.

Sosyal hayatta çokça bahsedilen ‘bir kadının zevk suyu ya da adet kanının içen erkek ondan ayrılamazmış’ söylemi buradan gelmektedir. Yani bir kadın herhangi bir şekilde idrar içirme ya da papaz büyüsünü eşine yaparsa aralarında hiçbir kötü münasebet olmaz ve sürekli mutlu yaşar. Etkisi de ölene kadar sürer. Günümüzün en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden olan idrar içirme büyüsü hakkında pek çok bilgi olsa da yine detaylı bir şekilde araştırarak ve medyum hocalardan yardım alarak işlem yapılmalıdır.

Yorum ekle
© Falcibaba.com 2017. Tüm hakları saklıdır.