İdrarla Büyüden Kurtulma Yöntemleri ve Uygulamaları

Paranormal olaylarla karşılaşıyorsanız üzerinize yapılmış bir büyü olma olasılığı oldukça yüksektir. Bu büyüleri bozmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan biri de idrarla büyü bozmadır. Peki İdrarla büyü nasıl bozulur?

İdrarla Büyü Bozma Yöntemleri

resim-1554 Hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler olabilir. Bunlar fani sebeplerle olabilmekle beraber büyü gibi dış etkenlerin etkisiyle de olabilir. Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bu duruma hemen müdahale etmelisiniz. Aksi takdirde üzerinizdeki paranormal güçlerin etkisi altına girip normalde yapmayacağınız şeyler yapabilir hatta intihar bile edebilirsiniz.

Büyüden kurtulmanın çeşitli yolları vardır. Bunlar arasında en etkili olanı ise idrardır. İdrarın cinlere büyük zararlar verdiği bilinir. Özellikle cinler vasıtasıyla yapılan büyüleri bozmada en etkili yöntem insan sidiğidir. Sidiğin cinleri etkisiz hale getirdiği görülür.

İdrarla büyü bozmanın çeşitli yöntemleri vardır. Bunlardan birincisi kendi idrarınızı içmenizdir. En etkili büyüleri bile etkisiz hale getirebilen bu yöntem biraz zor olsa da şifa için yapılmalıdır. Meyve suyu veya kolaya karıştırıp içebilirsiniz. Bir diğer bilinen etkili yöntem ise bir miktar suyla sidiğinizi karıştırıp bununla banyo yapmaktır. Bir diğer etkili yöntem ise özellikle karı koca arasındaki anlaşmazlıklarda ve soğumalarda uygulanan eşiğe sidik sürme yöntemidir. Evine giremeyen eşlerin bu yöntemle tedavi edildiği görülür. 

İdrarla Bozulabilen Büyüler

İdrarın cinler üzerinde ciddi etkileri vardır. Sidik ile yalnızca büyüler etkisiz hale getirilmekle kalınmaz ayrıca cin musallatı vakalarında da tedavi edici unsur olarak karşımıza çıkar. İdrarın cinlere verdiği zarar sonucu cinlerin musallat oldukları görülebilir. Örneğin; cinlerin meskeni olan ağaç kovuklarına, yol kenarlarına vs. işendiğinde cinler musallat olabilir. Ancak cinler vasıtasıyla yapılan büyüleri bozmada da bu madde etkili olabilmektedir. 

resim-1555

İdrarla büyü bozabilmek için kişinin kendi idrarını kullanması daha etkili olacaktır. Büyünün yapıldığı kişinin idrarı kendisi için koruyucu etkiye sahiptir. 

İdrarla bozulabilen büyüler arasında en bilinenleri bağlama büyüleridir. Kısmet bağlama veya kişileri birbirine bağlama amacıyla yapılan büyülerde tedavi amacıyla büyü yapılan kişinin kendi idrarıyla banyo yapması önerilir. Büyülerin etkisiyle yuvaları yıkılmak üzere olan kişilerin tedavilerinde de bu madde kullanılır. Ayrıca karı kocanın arasında soğukluğa hatta birbirine yaklaşamama etkisi olan büyülerin bozulmasında da kullanılır. Bu büyülerde evin eşiğine sürülerek uygulanır. Kişiye yapılan kısmet kapama büyüsü için de idrarını içmek işe yarayacaktır. 

İdrar Büyüsünü Bozma

İdrarla bozulabilen büyüler olduğu gibi yapılabilen büyüler de oldukça yaygındır. İdrarını bağlama büyüsü olarak da bilinen bu büyü kişiye tarifsiz acılar yaşatacaktır. Bu işlem için kişinin bastığı topraktan bir avuç alınır. Ardından koyun bağırsağının içine koyulur. Daha sonra şifreli bir dua okunarak bağırsağa üflenir. Tütsülerle dualar okunur ve kişinin adı söylenerek sidiğini bağladım denir. Bu büyü sonucunda kişi idrarını yapamaz hale gelir ve çok büyük acılar yaşar. 

resim-1556

Yapılan her büyünün yine şifrelerle bozulması mümkündür. Büyü bozmada kullanılan en etkili malzeme ise idrardır. İdrara yapılan büyüyü bozmak içinse özel dualar vardır. 

Bu büyüden korunmak ve bu büyüyü bozmak için en etkili tılsım; \”Felemma elkav kale Müsa ma ci’tü bihi’s sıhru.İnnellahe seyübdiluh.İnnellahe la yuslihu amele’l müfsidin\”`dir. Bu duayı kişi günde 1001 kez okuduğunda bu büyüden ilelebet korunur ve üzerinde büyü varsa bozulur. Bu büyüyü bozmak için en etkili yöntem budur. 

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Şeyma

Sevgilimle birbirimizi çok seviyoruz ama sevgilim bana soguk davranıyo ben ister istemez ilgi beklıyorum ne yapmam lazım

İletişime geçerek konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.