İki Kişinin Soğuması İçin Yapılacak Olan Dua Nedir, Nasıl Yapılmalıdır?

Özenli ve itinalı şekilde yapılacak olan birbirinden ayırmak için dua, birini birinden soğutmak için dua işlemlerinin detaylı bir biçimde yapılması gerekmektedir.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutmak İçin Dua Tarifleri

Kendinizden bir kişiyi soğutmak, bir erkeği uzaklaştırmak, iki kişiyi birbirinden soğutmak için dua sonuçları olumlu şekilde yansır. İki kişiyi birbirinden soğutmak için okunacak olan dua adına yapılan çeşitli işlemler bulunur. Rahmani şekilde yapılacak olan duaların yüksek ve pozitif enerjileri bulunur. Bu şekilde dileklerin gerçek olması da sağlanmaktadır. Özenli ve itinalı şekilde yapılacak olan birbirinden ayırmak için dua, birini birinden soğutmak için dua, bir kişi ile ayrılmak için okunacak olan dua işlemlerinin detaylı bir biçimde yapılması gerekmektedir. Bir kişi ile diğer kişinin arasını açmak için okunan dualar arasında en yaygın şekilde kullanılan ve tercih edilen;

resim-1368

Sevdiğiniz kişiyi ya da kocanızı bir başka kişiden ayırmak isterseniz ya da üçüncü şahsı ortadan kaldırmak isterseniz;

Üçüncü kişinin adını yatsız namazını kıldıktan sonra bir adet taşın üstüne yazın. Hiç kurumaması için bir gölün ya da denizin içine atın. Ardından bir avuç nohudu bir kesenin içine koyun ve ağzı kısmını sıkı bir şekilde bağlayın.  Bağlamış olduğunuz keseye Tebbet suresini okuyun. Ertesi sabah alaca karanlıkta bu kişinin ismini 7 defa söyleyin. Sonra toprağa 7 kez sonra havaya 7 kez söyleyip suya doğru üfleyin. Bir sonraki gün dua tutması için yatsı namazından sonra soğutma ile alakalı olan duayı okuyun. Bu işlemi üç gün boyunca tekrarlayın. Birini soğutmak ya da ayırmak için yapılacak olan bu dua için uzman olan kişiden yardım almak daha doğru olacaktır. Bir uzman bu konuda ise en doğru yolu gösterecektir.

Bir Kişiyi Soğutmak İçin Yumurta Büyüsü ve Duası

Bu büyü 3 farklı aşama dâhilinde yapılır. Büyü için 1 ve 2ç gece uygulamaları;

İlk gece iki adet yumurta alınır ve bunlardan bir tanesine kadın bir tanesine de erkek isimleri takılır. Kadın olan yumurta orta bir yere bırakılmalıdır. Erkek olan yumurtayı da icra edecek olan kişi eline alır ve batıdan doğuya doğru 12 kez döner. Sonrasında aynı işlemler dâhilinde yumurtaların yeri değişir. Toplamda 24 tane tur atılır. Sonra yumurtalar yan yana bırakılır. 3 ve 4 gece uygulamaları için;

Bu gecelerde erkek ve kadını temsil eden yumurtalar farklı kaplar içinde kırılır. Kabukları ise kesinlikle atılmamalıdır.

Burada önemli olan kaplarda sadece yumurtaların beyazlarını bırakmaktır. Sarılar ise simgesel açıdan kadın ile erkeğin kalbini temsil eder. Yani bu şekilde sevgili olan kişilerin kalpleri sökülüp alınıştır. Kabuklar ile yumurtaların sarıların olabildiğince uzak alanlarda tutulması gerekir. Yani şehrin bir tarafında kabukların diğer tarafına da sarıların atılması gerekir. 5 ile 6 gece uygulamaları

5 gece toprak katılan yumurta beyazları tabakları ile beraber bir şekilde alınır ve yumurta sarıların bırakıldığı yere götürülerek gömülür. Erkek yumurta akı kadın yumurta sarısının yanına gömülmelidir. Bu şekilde kadın ile erkek arasında kavgalar çıkacaktır. 6. Gece büyünün yapıldığı odanın kapısı tamamen açık bırakılır ve sabah aydınlanmadan önce kesinlikle kapı kapatılmaz. Bu son geceden sonra büyüyü yapan kişi sadece ama sadece beklemelidir. Gerekli olan tüm aşamalar doğru bir şekilde yapıldığında uygulama oldukça güçlü ve tesirli bir şekilde etkisini göstermeye başlar.

Etkisini göstermeye başlaması ile çiftler arasında sorunlar çıkmaya ve uyuşmazlık oluşmaya başlayacaktır. Zaman içinde bu kişiler birbirinden ayrılmaya ya da boşanmaya başlarlar.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Fatma Hicran kutluer

Erkek arkadaşımın benden soğuması için dua evli kendi yuvasına dönsün

Kapsamlı bilgi veya danışmak için benimle sitedeki numaradan iletişim kurabilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.