İslamda Büyü ve Büyünün Bozulması için Okunması Gereken Dualar

İslamda büyü bozmak için bir takım surelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu anlamda yapılacak araştırmalar, sizlere en tesirli büyülerin bile İslamda bozulabileceğini göstermektedir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler, bir insanın hayatını gerçekten çok kötü etkileyen faktörler olmakla beraber ruhsal ve daha pek çok problemi de beraberinde getiren manevi etkileme yöntemidir. Direkt olarak insanın manevi yapısına etki ettiği için kısa sürede birçok değişikliğin görülmesi beklenebilir. Büyü bozulmadığı durumlarda da geri dönülemez olaylar yaşanabilir. Birçok kişinin günümüzde sorguladığı durumlardan biri de büyünün bozma aşamaları ve islamda büyü nasıl bozulur gibi sorulardır.

im002965

İslamda Büyü Nasıl Bozulur?

resim-1320

Büyü nasıl bozulur ile ilgili olarak ilk önce büyünün özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir. Çünkü kişinin hangi tür büyüden etkilendiği gerçek anlamda önemlidir ve bu özellikler bilinmeden büyünün bozulması neredeyse imkânsızdır. Büyünün tespit süreci de oldukça önemlidir. Doğru bir bakım yapıldığı sürece kısa sürede bozulabilecek büyüler, yanlış uygulamalar sonucunda hiçbir şekilde bozulmayabilir. Bu anlamda doğru kişilerden destek almak önemlidir. İslam’da büyünün bozulması için de bir takım dualar bulunur.

Büyü, insanları farklı şekillerde etkisi altına alır ve insan iradesine müdahale eder. İlk olarak kişinin dengesini bozan büyüler ve bilerek kişinin kendi hatalarıyla maruz kaldığı büyüler olarak incelenebilir. Ayrıca bilmeyerek de kişiler bu büyülerin etkisi altına girebileceği gibi doğrudan kötü cinler aracılığıyla da kişiyi kontrol altına alabilir.

 

Büyü Bozma Duası

Büyü bozmak için okunacak önemli dualardan birkaçını sizlerle paylaşıyoruz. Büyü bozma duası ile birlikte 24 saatte etkili olabilecek bu yöntemi kullanabilir ve elbette Allah’ın izniyle büyüden kurtulabilirsiniz. Kullanılacak malzemeler;

  • Allah’ın esmaları olan Ya Rahman, Ya Cemil ve Ya Rahim
  • Kuran’ın üç önemli suresi olan Nas, Felak ve Fatiha sureleri
  • Beyaz bir kâğıt
  • Siyah kurşun kalem

Sırasıyla olmak üzere 3 Fatiha, 1 Felak ve 1 Nas suresi okunduktan sonra kâğıdın üzerine bıraktığınız kaleme üflemelisiniz. Elbette bu işlemden önce niyet etmeli ve tamamen saf duygularla hareket edilmelidir. Daha sonra okunacak cümle şu şekilde olmalıdır;

“Ey kâğıt ve kalem. Üzerinize okunan bu duaların hatırı üzerine büyü bozma duası isimli duamı Allah’ın katına ulaştır ve içsel derdimi Allah’a takdim edin”

Bu sözleri kâğıt ve kaleme okuduktan sonra “Euzu Besmele” okunmalıdır.

İslamda büyü bozmak için ayrıca kişinin kalbinin temiz ve doğru olması önemlidir. Günümüzde de büyü ve sihre inanan tüm insanlara Allah lanet etmiş ve büyük günahlardan biri olduğunu sürekli belirtmiştir. Bu anlamda İslamda büyü bozmak için kullanılan sureler de şu şekildedir;

Felak suresi de en etkili büyüleri bozma hükmündedir ve anlam olarak da büyücülerin şerrinden Allah’a sığınmayı anlatmaktadır. Bu anlamda büyü bozmak için mutlaka dualara sığınmak gerekir. Birçok kişi tam tersi durumları yaşayarak büyünün etkisinin bilmeden artırmakta ve ne yapması gerektiğini bilmediği için daha büyük sorunlar yaşayabilmektedir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.