İşlerin Rast Gitmemesi İçin Yaptırılan Büyü ve Yapılışı

Üzerinizde büyük bir kısmetsizlik varsa size büyü yapılmış olma ihtimali oldukça yüksektir. İşlerin ters gitmesi için yapılan büyü oldukça tesirlidir ve hayatınızı zindana çevirebilir. Peki bu büyü nasıl yapılır?

İşlerin Ters Gitmesi İçin Yapılan Büyüler

 resim-1563 İşleriniz sürekli ters gidiyor neye elinizi atsanız kuruyorsa üzerinizde büyü olma ihtimali vardır. İşlerin ters gitmesi için yapılan çokça büyü çeşidi karşımıza çıkar. Bu büyülerin tesir edebilmesi için güçlü tılsımlar ve yöntemler uygulanır. Ancak işinin ehli medyumlarca yapılabilen bu büyüler oldukça tesirlidir ve büyük kayıplara yol açar. Bu nedenle bu büyüleri yaptırmayı düşünüyorsanız sonuçlarını göze alabilmelisiniz.

Üzerinizde böyle bir büyü olduğunu anlamanızın çeşitli yolları vardır. Kişinin başvurduğu her işten olumsuz sonuçlar alması, evlenememesi, aile içinde tartışmaların artması gibi bir çok belirtisi vardır. Kişinin kendine olan güvenini kaybetmesi de en sık görülen belirtileri arasındadır. 

Kara büyü kategorisindeki büyülerden olan bu büyüler oldukça tehlikeli ve yapımı zor büyülerdendir. Bu konuda özel ilim gerektirir. Bu büyüleri yapmak herkesin harcı değildir. Yapılması kadar bozulmasıda zor olan bu büyüleri yaptırmaya karar vermeden önce bir kez daha düşünmelisiniz. Çünkü bu büyülerin yapan kişiye de etkileri olacaktır. Bu büyülerden en sık karşılaşılanı bağlama büyüsüdür.

İşten Kovdurma Büyüsünün Yapılışı

Bu büyüler genellikle mezara gömülerek yapılır. Yapılan kişinin akli melekelerini kaybetmesine kadar varabilen sonuçlar doğurur. Bu büyülerden en çok tercih edileni sabun büyüsüdür. Sabun büyüsünün yapılışı ciddi bir ilim gerektirir. Herkes bu büyüyü yapamaz. Yanlış yapıldığında çok ciddi etkileri olacaktır. 

resim-1564

İnsanlara ciddi zararlar verecek olan bu büyüye sıkça rastlanır. Bu büyüyü yapmak için kişiyi temsil eden bir kalıp sabun kullanılır. Kullanılan sabun ıslatılarak büyüye başlanır. 

Sabun büyüsü yapılırken bir kalıp sabun suya koyulur ve yapılacak kişinin ismi 14 defa okunur. Ardından sudan çıkarılır ve tam kurumadan büyüye geçilir. Sabuna iki adet delik açılır. Bu delikler kişinin gözlerini temsil eder. Ardından iki çizgi çekilir. Bu çizgiler bacaklarını temsil eder. Kişiye acı vermek istenirse iğneler batırılır. Ardından mezara gömülür. O saatten sonra kişinin bütün kısmetleri kapanır ve işleri kesat gitmeye başlar. Bir diğer şekli ise kişinin direkt fotoğrafı kullanılarak yapılan ritüellerdir. Bu büyü için kişinin saç teli veya bir eşyası da kullanılabilir. Özel tılsımlar okunarak bu eşya, saç veya fotoğraf muska haline getirilir. Yapılan muska bulunursa büyünün bozulma ihtimali vardır. Onun dışında kara büyü sınıfından olan bu büyüyü bozmak oldukça zordur. 

İşten Kovdurma Büyüsünün Belirtileri

Birçok kişi üzerinde kısmetsizlik büyüsü olduğunu düşünebilir. Ancak her olumsuz gelişme büyü belirtisi olarak kabul edilemez. Bu büyünün belirtileri kişi tarafından veya çevresi tarafından fark edilebilir. Ancak kesin bir tanı koymak için bir medyuma başvurmakta fayda vardır. Bu belirtileri taşıyorsanız geç olmadan önleminizi almanızda fayda vardır. 

resim-1565

Özellikle ticaretle uğraşan kişilere yapılan büyülerin etkileri çok kolay anlaşılabilir. Büyü yapılan kişinin ticarethanesine hiç müşteri gelmez. Evinde sürekli huzursuzluk olur ve evdeki kişiler uyuyamaz. Alışveriş tamamen kesilir ve kişi tüm mal varlığını kısa sürede kaybeder. 

resim-1566

Özellikle mezar büyüsünün etkileri oldukça belirgindir. Sabun büyüsi olarak da bilinen ve kara büyü sınıfındaki bu büyünün en belirgin belirtileri kişinin çeşitli uzuvlarındaki ağrılardır. En çok göz, kol ve bacaklarda iğne batmasına benzer ağrılar meydana gelir. Diğer kısmet kapama büyülerinin de belirtileri benzerlik gösterir. 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.