Kadınlar için gelecegi tahmin etme teknikleri.

Öncelikle  kadınlar için tasarlanmiş  bir sıra  fallar mevcüttür.  Bu kategorilere  aşk ve ilişki falları, zenginlik, ailede huzur, ailenin koruması v.s. gibi fallar dahildir.

Kadınların kullanmış oldukları fal tekce makruz ve aşk için değil, aynı zamanda çeşitli maksatlar içindir.
Kadınların kullanmış oldukları fal tekce makruz ve aşk için değil, aynı zamanda çeşitli  maksatlar içindir.

Falların arasında en geniş yayılmış olanı aşk falıdır ki, burada bir çok kuttörenler mevcuttur. Kadınlar basit ayinlerle kendi kısmetlerini ne zaman bulacaklarını ve ilişkilerinin nasıl olacagını öğrenebilmekteler.

Kadınların fal bakması.

Tarih boyunca ülkemizde kadınlar  kilse yasaklarına, tutuklanma ve tehditlere bakmayarak fal bakmaya devam etmişlerdi.  Öyle bir dönem vardı ki, bu dönemlerde bekar  kadınlar kendilerine bor bilerek fal baktırıyor ve gelecek kısmetleriyle ilgili bilgi edinmektelerdi, bu dönem –  ″kutsal günler″ adlandırılıyordu.

İnsanların inancına  göre, ″kutsal günler″in birinci gününde tüm ölülerin ruhu geri geliyor, miladıden vaftıza kadar yer yüzünde  yenilmez kötü güçler  dolaşıyordur.  Geleceği  görme  için yapılan çoğu ayinler bu ruhlanır yardımıyla yapılmaktalar.

Ayakkabıyla  aşk falı.

Yapılabilecek en basit faldır, bunun için hiçbir eşyaya gerek yoktur, tekce sürekli  giyindiğiniz ayakkabı gerekmektedir.  Gelecek eşin hangi taraftan geleceğini öğrenmek için eskiden kız sokağa çıkardı, ayakkabısını çıkarar, gözlerini kapatıp donardı. Bundan sonra kızın arkadaşları onu çevirerlerdi,kız elindeki ayakkabıyı sokağa fırlatıp atardı.

Ayakkabının  burnu hangi tarafa  bakarsa o taraftanda eşinin geleçegi  farz edilirdi. Günümüzde bu fal pek kullanılmıyor çünkü buna alay ederek yanaşılıyor.  Lakin bu fal bazen net sonuç vermekte ve yakın zamanda hayata geçmektedir.

Ateşle  kuttören

Ateş  tarih  boyunca  kehanetin  yoldaşı olmuştur, onsuz hiçbir ayin  yapılmamaktadır.

Ateş afetını kullanarak yapılan büyüler genc kızlar tarafından tercih edilmektedir, lakin, isteye bağlı olarak  kibritle yapılabilir.

Bunun için iki tane kibrit alınır ve kibrit kutusunun yanlarına takılır ve begendiğiniz kişi akılda tutulur.  Kibritler yakılır ve sönene kadar baklenilir.

Fal şöyle yorumlanıyor: eger yanmış kibritlerin uçları bir – birine doğru bakıyorsa aklınızdaki kişiyle beraber olmanız mümkündür, yok  farklı yönlere bakıyorlarsa  beraber olmanız imkansızdır.

Kağıtla fal bakmak

Kağıtla fal genelde isteğe bağlı olarak yapılmaktadır ve çok basittir.  Yapılması için gereken malzemeler  temiz kağıt ve kalemdir ( mükemmel kalemde olabilir).

Bu falla sadece gün boyunca  ne olacağına bakıldığı için sabah erkenden yapılması gerekir.

İlk olarak kendi insiyaliniz  ve buğünün tarihi kağıta yazılır. Daha net sonuç almak için günün dogru zamanı yazılmalı ve bunlar bir satırda yazılmalıdır.

Bundan sonra aynı şeyleri takrar yazılması gerekir  ama  bu sefer  aynı harfler üst üste geldiğinde  sütun olarak alt – alta yazılmalıdır.

Sütun halinde harfler yazılıp bittikten sonra,  iki aynı harfleri kısaltmak gerekır.

Kalan harflerin miktarı – günün alametini vermektedir.

Anlamları

 • İnteresan birşey beklenilmiyor
 • Olumlu duygular
 • Keder
 • Yol
 • Haber
 • Sizinle  ilgilenecekler
 • Görüş
 • Can sıkıntısı
 • Romantik görüş ve ya aşk
 • İhanet

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.