Karabiber Büyüsü Ne Kadar Zaman İçinde Etkilerini Kişi Üzerinde Gösterir?

Karabiber büyüsü yedi gün içinde etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda karşıdaki kişide umulmadık değişimler ve cinsel beklentiler belirir.

Karabiber Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

resim-1282

Karabiber büyüsü Doğu Asya’dan gelen bir büyü çeşididir. Büyünün içinde baharat ve kuş tüyü kullanılır. Büyünün geçmişi Lübnan’na dayanmaktadır ve bu büyü ile alakalı birçok belge bu bölgede bulunmuştur. Karabiber büyüsü etkisi tartışılmaz düzeydedir. İnsanlar o kadar aşık bir duruma getirir ki, akıl ile mantıkları bir kenarda kalır.

Baharat büyüsü ne zaman etki eder ve işe yarar, kısa süre yani 7 gün içinde etkisini göstermektedir. Kısa süre içinde karşınızdaki kişi iflah olmaz bir aşık haline gelir. Bundan kaynaklı olarak da diğer büyülerin içinden farklı bir yerde tutulur. Baharat büyüsü yapan kişi ne zaman etkilerini görür, baharat büyüsü yapıldığı andan itibaren yavaş yavaş etkilerini gösterir ve birkaç gün içinde kişinin isteği gerçekleşmeye başlar. Kısa süre içinde etki altına giren kişiler karabiber büyüsü ile cinsel bir istek duymaya başlar.

Birkaç hafta içinde cinsel dürtüler ile harekete geçen kişi size deliler gibi bağlı bir şekilde geri gelir. Karabiber büyüsü ne düzeyde cinsel bağlılık gösterir, ne düzeyde göstereceği kişiye göre değişse de yoğun bir istek duyulur. Özellikle kişilerin kontrollü bir şekilde davranmasını ciddi düzeyde güçleştirir. Büyüme maruz kalma ne düzeyde olur, ne düzeyde olacağı büyü yapan kişinin içten istemesi ile alakalıdır. Ayrıca ne yaşanacağı ve size ne kadar bağlı kalacağı da büyünün bozulmaması ile alakalıdır. Bu büyüye maruz kalmış olan kişilerin tespiti yapılırsa vakit kaybetmeden bozma işlemi yapılmalıdır. Yedi günlük sürecin geçmesi ile durumu kontrol etmek oldukça zor olabilir.

Uygulama sonrası yedi günün geçmesinden sonra kişilerde karşı tarafa gitme isteği vazgeçilmez bir durum haline gelir. İçsel anlamda duygu yoğunluğu yaşayan kişilerin tanıdıkları ve çevresi bunu hemen fark edebilir. Bu anlamda yardımcı olmak ve uygulamadan kurtulmasını sağlamak gerekir.

Büyüdeki Tehlikeli Yol

Tılsımlı olan büyüler içinde en güçlü etkilere sahip olan işlemler sonucunda kişiler 7 gün içinde inanılmaz bir hal alır. Sevda ve aşk için farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Bu hem ayırma, hem soğutma hem de bağlanma adına kullanılabilir. Yalnız amacına yönelik yapılması önemlidir. Amacı dışında yapıldığında karşıdaki kişiye umulmadık zararlar verebilir.

Bundan kaynaklı olarak detaylarına dikkat edilmelidir. Yapılmadan önce incelenmeli, nasıl yapılacağı konusunda bilgiler alınmalı ve ne sürede etkili olacağı konusunda dikkatli olunmalıdır. İnsanlar arasında sık şekilde kullanılan uygulamanın yanlış yapılması sonucunda yapan kişi de zarar görebilir.

Ayrıca hiçbir işlem amacı dışında yapılmamalıdır. Burada her türlü detay düşünülmeli ve sonuçları kesinlikle göz ardı edilmeden yapılmalıdır.

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.