Karanfil ile aşk Büyüsü nasıl yapılır?

Bir kişiyi yanına getirmek için yapılan karanfil büyüsünün gerçekleşme ihtimali çok yüksektir ve büyüyü yaparken bazı durumlara dikkat edilmesi gerekir.

Karanfil ile aşk Büyüsü

Karanfil ile yapılan etkili bir celp büyüsü olarak bilinen karanfil büyüsü, istediğiniz celbe kısa sürede sahip olmanızı sağlar. Bir çeşit aşk büyüsü olduğu için yapılan kişinin kısa süre içinde yaptıran kişiye dönmesi amaçlanır.

Karanfil çekirdeği ile büyüler

Karanfil çekirdeği ile büyüler

Bazı kaynaklarda kullanılacak karanfil sayısı 41 ya da 50 olarak geçmektedir. Sevdiğiniz kişinin kalbinin sadece sizin aşkınızla yanması için yapılan bu büyü en tesirli aşk büyüleri arasında yerini alır. Tamamen kişinin size bağlanması yani akıl ve kalbinin sadece size çalışması ve yine sadece sizin olması sağlanır. Fülfül büyüsü olarak da bilinir.

Nasıl Yapılır

Sevdiği kişiyi yanına getirmek isteyen kişi; 41 tane karanfil almalıdır. Bu karanfillerin üzerine ise 40 kez İhlâs suresi okunmalıdır. Okuduktan sonra teker teker ateşe atılması gereken karanfiller yanarken; Falan oğlu uyumasın, sabrı kalmasın. Devam ederek; Falanın oğlu beni bulamayınca ve yanıma gelmeyince rahat olmasın şeklinde söylenir.

Her karanfilin yanmasında bu şekilde niyetinizi belirtebilir ve son karanfili de yaktıktan sonra artık dileğinizin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Medyumlar tarafından kısa sürede tutması beklenen bu büyü pek bilinmez fakat günümüzde uygulayanların büyünün kısa sürede yerine geldiğini söylemesi üzerine halk arasında yaygınlaştığı bilinmektedir.

Ne Zaman Yapılır

Karanfil büyüsü genel olarak perşembeyi cumaya bağlayan gece yapılır. Ayrıca karanfil yakma işlemlerini 3 Cuma boyunca yapmanız uygun olacaktır. Bu sayede 3 Cuma günü geçtikten sonra etkileri yavaş yavaş görülmeye başlanır ve sevdiğiniz kişi size tüm duygularını açıklar. Ayrıca sizden kopamayacağını ve her zaman sizi düşündüğünü açıkça belirtir.

Bağlama büyüsü olarak tercih edilen karanfil büyüsünde bu şekilde uygulama yapılarak mutlu olunabilir. Sevdiğini yanına getirmek için yapılan büyüyle beraber farklı bağlama ve getirme büyülerini de deneyebilirsiniz. 41 karanfil büyüsünü denemeden önce internet üzerinden karanfil büyüsü deneyenlerle ilgili küçük bir araştırma yapmanız da uygun olacaktır.

3 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 53 votes, average: 4,67 out of 5 (3 Oy, Ortalama: 4,67 Toplam 5, Oy)
Loading...
Ercan

HangiEsma husna oku yarak klzl baglama duvasl kacdefa okumall.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.