Kaşıkla Yapılan Büyünün Yapılması Hangi Aşamalardan Oluşmaktadır?

Kaşık ile yapılacak olan büyü işlemlerinde mutlaka önceden bilgilenmek gerekir. Çünkü büyüde birçok sembol çizimi ve dua okunması gerekmektedir.

Kaşık Yapılan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü insanların tarafından kendine bağlama ve âşık etme büyüsü olarak yapılır. Uygulanacak tahta kaşık büyüsü ters bir şekilde uygulanırsa ayırma ve soğutma büyüsü olarak kullanılır. Kaşık ile yapılan büyü bekâr kişilerin aşk yaşaması adına yapılsa da bazen evli çiftler içinde yapılır. Özellikle evli olan çiftlerin aşk ilişkilerinin bitmesi, ayrılması, başka bir kişi ile aşk yaşaması için insanlar tarafından uygulanır.

im002961

Bu işlemleri yaparken çok dikkatli olunması gerekir. Bu büyüye kara büyü ismi de verilmektedir. Kaşıkla büyü nasıl yapılmaktadır, siyah ip, mavi mürekkepli kalem ve 2 adet tahta kaşık gerekmektedir. Tahta kaşıkların sap kısımlarına ve yuvarlak  iç kısımlarına sembolik olan işaret çizilmelidir. Erkeği temsil edecek  semboller güneş motifidir, kadına temsil eden sembollerde ay ile alakalıdır. Semboller mavi mürekkepli kalem ile çizilmelidir.

Nasıl çizileceği konusunda bilgili olmak ve sembolleri ne açıda çizileceğini bilmek gerekir. Bağlama ve ayıra büyülerinde kullanılacak olan kalemlerin mavi olması bir gelenektir. Sonrasında kullanılacak kaşıklar birbirlerine bağlanmalıdır. İnsanların birbirleri ile sohbetlerinin artması için yapılacaksa nasıl bağlanmalıdır, ağızlarının birbirine bakması gerekir. Soğuması için yapılacaksa nasıl yapılmalıdır, ağızlarının ters şekilde bağlanması gerekir. Bağlama işlemlerinde muhakkak siyah ipin kullanılması gerekir. Siyah ip istenen olayı icra eder. Kaşık ile yapılacak olan büyü uygulamasının okunacak olan duaları ve bağlama yöntemleri bulunur.

Uygulamadaki son aşama da gömülen kaşıkların doğru şekilde gömülmesidir. Nasıl gömülür, mezara gömülmelidir. Bazı kaynaklar ise mezara gömülmesi taraftarı değildir. Bu kaynaklarda mezara değil merkezden uzak olan ve az düzeyde güneş olan yere gömülmesi kesin olarak geçer. Büyü kaç günde etkili olur ve etkileri tutar, büyünün yapılması bir gün içinde tamamlanır. Büyü yapıldığı zaman beklemek gerekir.

Bekleme süresi 6 gündür. Altı günün sonunda kişilerde farklılaşmalar meydana gelir ve tutmaya başlar. Bununla alakalı yorumları okuyarak bilgi alabilirsiniz. 21 gün sonra da büyüde tamamen tutulma oluşur.

Bozmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Toplamda 27 günün sonunda tamamen etkilerini gösteren büyüye maruz kalan kişiler kesinlikle yaptıkları davranışları kabul etmez ve inkâr ederler. Hatta bozma işlemi için kişi ile konuşulduğunda bu tarz bir eylemi kabul etmez, kesinlikle inkâr ederler. Sert tepkiler ile karşılaşmanız mümkündür. Maruz kalan kişinin desteği sağlanmazsa bozma işlemi oldukça güç bir durum haline gelmeye başlar. Uygulama iki farklı şekilde bozulur.

Bunlardan ilki arkaik yöntemidir.  İkincisi de Kuran da bulunan duaların, ayetlerin ve surelerin okunmasıdır. Arkaik olan işlemlerde iki adet tahta kaşığın üstüne belli başlı semboller çizilir ve kaşıklar oldukça gür olan bir ateş içinde yakılır. Kuran’da sureler okumak en sağlam olan ikinci yöntemdir. Okunacak olan sureler Nas ve Felak’dır. Bu surelerin belli sayılarda ve uygun olan zaman dilimleri içinde okunması ile uygulama hükümsüz bir şekilde alır.

Bu yöntemlerin ve işlemlerin yapılabilmesi için önceden bilgi toplamak, bozma işlemleri yapan kişilerin yorumlarını okumak ya da bilgili bir kişiye bu işi yaptırmak gerekir. Özellikle surelerin doğru şekilde okunması da önemlidir. Yanlış ve kesik okunması sonucunda işlemler hükümsüz sayılır. Bunun için önceden hazırlık yapmak uygulamanın işler şekilde olması adına gereklidir. Ayrıca yapılacak olan işlemlerin tamamının iyi niyet çerçevesinde yapılması gerekir.

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.