Katina aşk falı açılımları

Katina Aşk Falının desenli kartları 35 adettir. Şimdi sizlere bu kartların özelliklerinden bahsediyoruz.

Katina Kartların Açılımları

65-1 Çapa Kartı

Kart düz açılmışsa: Bu kart iş ve aşkta güvene ve karşınızdaki kişiden emin olmaya işaret eder. Yeni sevgili, farklı yeniliklerle birlikte güzellik temasını da vurguluyor. Kart ters açılmışsa: Tutarsızlık ve güvensizlik söz konusudur. Bu şekilde güven duygusu yok olmakta ve yerini belirsizlikler almaktadır.  Elinizdeki kontrolü de kaybetmiş olacaksın. Bunlarla birlikte hayal kırıklığı da yaşanabilmektedir.

Tilki Kartı

Kart düz açılmışsa: Ortada bir kurnazlık ve uyanıklık söz konusudur. En önemli silahlar olarak bilinir. Ayrıca başarılarınıza ilişkin güzel sözler duyacağınız anlamına gelmektedir. Bazı durumları erkenden kavrayacak ve daha güzel yollar çizeceksin. Kart ters açılmışsa: Şüphecilik ve kıskançlık durumu ortadadır. Sinsi bir kişi tarafından zarar göreceğiniz anlamına da gelir. Daha dikkatli olmalısın ve farklı yolları deneyerek uygulamalarına devam etmelisin.

Çiçekler Kartı

Kart düz açılmışsa: Daha çok mutluluk ve güzellikler sizlerle beraberdir. Bununla birlikte umut ve iyimserlik de seni etkisi altına alacak. Kart ters açılmışsa: Cesaretini ve azmini kaybetmeden ilerlemeye devam ediyorsun demektir. Anlamı değişmez ve yenilenen bir bakış açısıyla ilerlemeye devam edeceksin.

Yıldızlar Kartı

Kart düz açılmışsa: Gökyüzündeki yıldızlar gibi parlayacağın anlamına gelir. Çevrenizdeki insanlar sizinle vakit geçirmekten hoşlanıyor. Çünkü bu konuda yeteneklisin. İnsanlar yapabileceklerinin artık farkında. Kart ters açılmışsa: Nefret durumu söz konusudur. Fark edilmemek ve tanınmamak seni ilgilendirmiyor. Nefretin derinleşecek ve hoşlandığın kişinin ilgisini de kaybedeceksin.

Alyans Kartı

Kart düz açılmışsa: Güzel bir olay yaşayabilirsiniz. Mesela nişanlanmak. Bununla birlikte mutlu bir yaşam sürebilirsin. Kart ters açılmışsa: Evli çiftler arasında mutsuzluğa ve kavgalara neden olacaktır. Ya da ortada bir aldatma söz konusudur.

Dağ Kartı

Kart düz açılmışsa: Gücünle birlikte kadere katlanıyorsun. Aynı zamanda ruhsal açıdan da güçlü bir karaktersin. Aniden gelebilecek tehlikeler artık senden uzaklaşmaktadır. Kart ters açılmışsa: Yeni işler ve girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanacak. Ayrıca çok üzüleceksin. Hayallerin de tamamen yok olacaktır.

Yatağan Kartı

Kart düz açılmışsa: Tehlikeli bir durum vardır. Senden öç almaya çalışan insanlar ve büyük kavgalara neden olacak durumlar yaşayacaksın. Ayrıca savaşlarda söz konusu olacak. İlişkinizde de aynı durumu yaşayacaksınız. Özellikle de aşk konusunda beklenmedik durumlarla karşı karşıyasın. Kart ters açılmışsa: Problemler devam edecek. Bazı tehlikelerin farkına varacaksın ve düşmanlarını da rahatlıkla görebileceksin.

Mektup Kartı

Kart düz açılmışsa: Bir haber alacaksın. Uzaktan gelen bir mesaj anlamına gelen bu kart sadece alacağın haberlerle ilgilidir. Kart ters açılmışsa: Kötü bir haber alınacağı anlamına gelir.

Ağaç Kartı

Kart düz açılmışsa: Sağlığa işarettir. Soru soran kişi için de zindelik bir ruh hali anlamına gelir. Yapılan tahminlerin olumlu olduğu da işaret edilir. Kartın farklı bir anlamı da herhangi bir hastalıktan kurtulma durumudur. Sağlıklı ve daha sağlam bir yapıda olacak ve yoluna devam edeceksin. Kart ters açılmışsa: Bu kart uğursuzluktur ve hastalık demektir. Geçici bir hastalık da olabilir.

Derviş Kartı

Kart düz açılmışsa: Güzel ve iyi bir işarettir. Alacağın haberleri dikkatle dinlemelisin ve artık üzülmekten vazgeçmelisin. Bazı olaylar sana zaten ders olmuş durumda ve yanlış yapmaktan artık kaçınacak hale geleceksin. Kart ters açılmışsa: Hata ve yanlışlarla ilgili bir durum söz konusu. Yalanlar, güvenini kaybetmene neden olacaktır. Birçok hatadan hala ders alamadın ve olumsuz durumlar peşini bırakmayacak.

Yol Kartı

Kart düz açılmışsa: Verdiğini bir karar ile doğru yolu seçmişsin demektir. Özel hayatında ve iş yaşamında önüne çıkan fırsatları değerlendirmen gerekecek. İyi bir gelecek de seni bekliyor. Kart ters açılmışsa: Yanlış yola girdiğine işarettir. Seçtiğin bu yolda üzülecek ve boş yere mücadele etmiş olacaksın. Kötüye alamettir.

Güneş Kartı

Kart düz açılmışsa: Hayatın bir şekilde aydınlanacak ve tüm üzüntülerin parlak güneş sayesinde son bulacak. Ayrıca var olan sorunlarına da çözüm bulacak. İyi bir şansa da alamettir. An itibariyle hayal kırıklığı yaşıyorsan gücünü kaybetme. Güzel günler seni bekliyor. Kart ters açılmışsa: Anlamı tamamen aynı. Herhangi bir sorun yok. Umutlu olmalısın.

Deve Kartı

Kart düz açılmışsa: Güçlü isteklere işaret eder ve uyum sağlama durumu söz konusudur. Sabır konusunda ödüllendirileceksin. Kart ters açılmışsa: Sefalet ve yoksulluk kapıda. Ekonomik sorunlar seni bekliyor. Bu durumu atlatmak için farklı yöntemler denemelisin. Sabırlı olman gerekecektir. Eğer bunu beceremezsen iş ya da para kaybı durumu rahatlıkla gerçekleşecektir.

Kalp Kartı

Kart düz açılmışsa: Büyük ve gerçek bir aşk seni bekliyor. Kart ters açılmışsa: Aşkta fırtınalar kopacak. Bir an önce toparlanmalısın.

Bahçeler Kartı

Kart düz açılmışsa: Katılacağın kutlamalarda tesadüfen biriyle tanışacak ve yeni bir arkadaşlık ilişkisi kuracaksın. Senin için çok faydalı bir durumdur. Kart ters açılmışsa: Kartın etrafında olumsuz kartlar yoksa durum aynıdır. Eğer var ise sevdiğin kişinin başkasına gideceğini görebilirsin.

Anahtar Kartı

Kart düz açılmışsa: Artık yalnızlıktan kurtuluyorsun ve ilerlemeye başladın. Bu fırsatı değerlendirmelisin. Kart ters açılmışsa: Yalnızlıktan uzaklaşma söz konusudur.

Kitap Kartı

Kart düz açılmışsa: Bazı sırlar söz konusudur. İnsanın içini rahatlatan derin bir sır vardır. Anlaşılması zor olan şeyler için uğraşırken artık zamanla hepsini anlıyor olacaksın. Hayata dair sırlarda artık açığa çıkıyor. Kart ters açılmışsa: Sıkıntı getirecek bir sır vardır. Gelecekte yaşanacak üzüntüler şimdiden haber edilir. Gözyaşı ve duygu birikimi de söz konusudur. Bazen her şeyin boş olduğunun farkına varacaksın. Bu durum çok daha kötüdür.

Baykuş Kartı

Kart düz açılmışsa: Akıl, bilgi ve yeni fikirler var. Daha çok olgunluğa işaret edecektir. Araştırmalar yapacak ve farklı eserler okumaya başlayacaksın. Bir sanat dalıyla da ilgilenerek kendini geliştireceksin. Kart ters açılmışsa: Doğru bildiklerin yanlış çıkacak ve farklı sorunlarla karşı karşıya kalacaksın. Kısa bir süre üzüntü durumu da hâkim olacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz.

Mezar Kartı

Kart düz açılmışsa: Her şeyin artık sonu geldi. Etrafındaki her şey olumsuz ise artık ölüm sizi bekliyor. Ölülerin sesi olarak da anlamlandırılabilir. Kart ters açılmışsa: Her şey karanlıktır. Cesaretin yok olacak ve ölüm döşeğinde bulabilirsin kendini.

Yelkenli Kartı

Kart düz açılmışsa: Bir yolculuk söz konusudur. Tüm hayatın da değişecek. Ayrıca ayağına kadar gelecek olan şanslar ve başarılar görünüyor. Yepyeni tecrübeler sana doğru geliyor. Bu fırsatı değerlendirmen gerekecek. Kart ters açılmışsa: Sakinlik söz konusu. Değişiklikten korkacağın bir dönemdesin ve bazı durumlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Yapılan tüm plânlar da ne yazık ki iptal edilecek. Varsa bir yolculuk, bu plânında artık iptal edilmiştir.

Nil Nehri Kartı

Kart düz açılmışsa: İşlerin artık yolunda ilerleyecek ve tüm emeklerinin karşılığını da alacaksın. Ektiğin şeylerin meyvesini artık alacak ve mutlu olacaksın. Ayrıca çaba sarf edilerek kazanılan bir zenginlik de söz konusudur. Bu durumları değerlendirmen iyi bir şey. Kart ters açılmışsa: İş durumun artık seni boğuyor. Sıkılabilir ve daralabilirsiniz. Biraz sabırlı olman gerekecek.

Afyon Kartı

Kart düz açılmışsa: Daha önce başından geçen üzücü bir olayı artık unutacaksın ve çektiğin eziyetleri de yok sayacaksın. Çünkü artık seni farklı şeyler bekliyor. Bu kart sana zamanın çok daha iyi geleceğini söylüyor. Biraz daha dikkatli olman iyi olacak. Ayrıca kumar ve içki de söz konusudur. Kart ters açılmışsa: Yaşadığın üzüntüyü atlatamayacaksın ve aklını dağıtmak için farklı şeylere yöneleceksin. Ama bu bir boş çabadır. Acıların sürekli olarak sana gelecektir.

Kız Çocuğu Kartı

Kart düz açılmışsa: Bir doğum gerçekleşebilir ve bir kız çocuğu söz konusudur. Aynı anda çocuklar artık seni mutlu ediyor. Farklı bir anlamda ise merhamet söz konusu olacaktır. Kart ters açılmışsa: Üzüntü ve hayal kırıklığı geliyor. Geciken ya da hiçbir zaman gerçekleşmeyecek olan bir çocuğa sahip olma arzusu da seninle birlikte. Gençlerden ya da çocuklardan oluşabilecek bir üzüntü de yaşayabilirsin.

Fareler Kartı

Kart düz açılmışsa: Kaybedilen bir davaya ya da soyguna işarettir. Yaşayacağın tüm kavgalar senin için ciddi bir kayıp anlamına geliyor. Hakkını da uzun süredir alamıyorsun ve sürekli haksızlığa uğruyorsun. Bu durumda biraz daha dikkatli olman gerekiyor. Kart ters açılmışsa: Adaletli bir durum söz konusudur. Belki de senden çalınan bir şeyi bulacaksın.

Kapı Kartı

Kart düz açılmışsa: Yüksek bir mevki söz konusudur ve hayırlara işarettir. Rahat olman gerekiyor çünkü çok şanslı olacağın bir dönemdesin. Kart ters açılmışsa: İtibar ve saygın her zaman var. Daha sonra sorunlar yaşayabilirsin. Biraz yorulsan bile sonunda kazanacağın bir durum söz konusu. Yine de dikkatli olman gerekir. Duygularına yenik düşmemen de iyi olacaktır.

Kale Kartı

Kart düz açılmışsa: Uzun bir yaşlılık dönemi söz konusudur. Ya da uzun bir ömür. Rahatlık devri kapıdadır. Kart ters açılmışsa: Hastalık ya da sakatlıklar söz konusudur. Daha dikkatli olman gerekiyor.

Samyeli Kartı

Kart düz açışmışsa: Beklemediğin bir anda görmek istediğin kişi ile karşılaşacaksın. İlişkinde de bir değişiklik olacak. Aniden taşınabilirsiniz. Sakinliğini kaybetmeden sabrını da korumalısın Kart ters açılmışsa: Sevmediğin bir kişiyle karşılaşabilirsiniz. Ani bir ayrılık ya da kötü bir haber de alabilirsiniz. Sakinliğini korumanda fayda var.

Köpek Kartı

Kart düz açılmışsa: Arkadaşından biri san destek olacak ve yardım edecek. Evinin içinde de neler olduğunu bu kart yardımıyla öğrenebilirsin. Uzun süre tanıdığın bir dostundan yardım gelecektir. Kart ters açılmışsa: Evde kavgalar ve anlaşmazlıklar yaşanacak. Temkinli olunması gerekiyor. Oldukça sakin olsan da bu durumdan kaçamazsın.

Ev Kartı

Kart düz açılmışsa: Ailevi bir mutluluk anlamına gelir ve aileye yönelik olarak yapılan işlerin çok başarılı olacağına işarettir. Bu anlamda tüm çabalarının meyvesini alabileceksin. Ya da kurulacak yeni bir ev seni bekliyor olacak. Bunlarla birlikte dağıldıktan sonra yeniden toparlanacak olan bir eve işarettir. Kart ters açılmışsa: Evinin içerisinde farklı olaylar görülebilir ve aile içi huzur bir anda yok olabilir. Kendi evinde tartışmalar ve sorunlar yaşanacaktır.

Haç Kartı

Kart düz açılmışsa: Psikolojik ya da fiziksel bir acı seni bekliyor. Kötü şeylere işarettir. Daha çok vicdan azabı olabilir. Saygını da yitirmiş olacaksın. Kart ters açılmışsa: Sana zarar vermeden bir durumu düzelteceğin anlamını taşıyor.

Bulutlar Kartı

Kart düz açılmışsa: Beyaz bulutlar temsil edilir. Bu renk senin için oldukça hayırlıdır ve cesaret ile birlikte kendine hâkim olabilme durumu da söz konusudur. Güçlü ya da gerçek bir sevgiye de işarettir. Yaşadığın sorunlarla da rahatlıkla baş edebileceksin. Kart ters açılmışsa: Korku ve panik durumu söz konusudur. Güvensizlik ve endişe duygusu da ön plândadır. Ayrıca kara bulutlar senin fırtınalı bir dönem yaşayacağına işarettir.

Ay Kartı

Kart düz açılmışsa: Ruhsal bir çöküntü yaşayacaksın ve gözyaşın dökülecek. Bir anlamda da işkence dolu bir fırtınayı beklemelisin. Kart ters açılmışsa: Anlamı hiçbir zaman değişmez.

Yılan Kartı

Kart düz açılmışsa: İhanet durumu söz konusudur ve aldatılacaksın. Sana birinin kötülük yapmak istediğini anlaman gerekiyor. Kart ters açılmışsa: Yılan seni sokar ve kendini savunur. Bu yüzden de onu affedeceksin.

Süpürge Kartı

Kart düz açılmışsa: Üzücü sözlere işarettir ve kavgalar kendini gösterir. Nazara geleceğini de bilmen gerekir. Aile arasında ise kargaşalara, arkadaşlıklarda farklı fırtınalara sahip olacaksın. Aşklarda ise mutsuzluklar söz konusudur. Kart ters açılmışsa: Kısa bir süre uğursuzluk ve aksi durumlar yaşayabilirsiniz. Bunların sebebi ise yine kötü sözlerdir.

Balık Kartı

Kart düz açılmışsa: Artık bir seçim yapma zamanı. Ne yapman gerektiğini bilmiyorsun ve çok da sabırsızsın. Kararının çabuk verilmesi gerekiyor. Yenilgiye uğramamak için tercih arasında kaldığın şeyler arasından birini seçmelisin. Kart ters açılmışsa: Tehlikeli bir düşman söz konusu. Tüm gücünle yüzerek ya da kayarak ondan uzaklaşman gerekiyor.

Katina aşk falı kartlarının tüm açılımlarını ve anlamlarını sizlerle paylaştık. Elde ettiğiniz bu bilgiler ile artık sizler de bu kartları yorumlayabilir ve rahatlıkla hayatınıza yön verebilirsiniz.

 

 

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.