Kaybolan veya Çalınan Eşyanın Geri Gelmesi için Yapılan Dua ve Büyüler

Kaybettiğiniz ya da çaldırdığınız eşyaların kısa sürede geri gelmesi için okunacak birçok dua ve büyü yöntemi vardır. Bu yöntemler sayesinde eşyalarınıza kavuşabilir ve eşyalarınızı çalan kişinin zarar görmesini de sağlayabilirsiniz.

Kaybolan Eşya için Dua ve Büyüler

Değerli eşyaların kaybolması veya çalınması durumunda okunacak bazı etkili dualar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kaybolan eşyayı geri getirme duası da okunarak kısa sürede sonuç beklenebilir. Elbette her dua ya da büyünün tutma olasılığı farklıdır ancak denenmiş dua ve büyü yöntemlerinin kaybolan veya çalınan eşyayı geri getirdiğine dair örnekler bulunmaktadır. Gerek forum sitelerinde gerekse farklı platformlarda bu işlemleri deneyerek başarılı sonuçlar aldığını belirten kişilerin varlığından söz edilebilir. Yazımızın devamında bu büyü ve dualar ile ilgili detaylı bilgileri sunarken başvuracağınız farklı yöntemlerle ilgili de bilgiler aktarıyor olacağız. Farklı yapım çeşitleri olan büyülerin yanı sıra etkili geri getirme dualarını sizler de deneyebilirsiniz.

resim-1659

Kaybolan Eşya için Dua ve Büyü Yöntemleri

Çalınan veya kaybolan eşya için ilk olarak Veddua suresini okuyabilirsiniz. Bu dua okunurken 3 adet muma ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca 41 defa okunması gereken bu surede, okuma işleminde mumları da yakmanız gerekiyor.

Bu sureyle beraber okunması gereken bir takım sözler bulunmaktadır ve şu şekilde okunabilir; “Bu mumun aynı bu şekilde yanıp eriyip bittiği gibi falan/filan eşyayı çalan kişi de bana aldığı veya çaldığı eşyayı getirmezse, bu sure adına yanıp eriyip bitsin” ifadesi kullanılabilir. Medyum ya da hocalardan detaylı bilgiler alarak farklı şekillerdeki söylemlerin olup olmadığını da anlayabilirsiniz.

Veddua suresi ayrıca ufak taşlara da okunabilir. 40 tane küçük taşa veddua suresini okuduktan sonra bir çömlek alarak bu çömleğe okunan taşları bırakabilir ve üzerine de su doldurabilirsiniz. Daha sonra su tamamen yok olana kadar suyu kaynatabilir ve taşları da aynı şekilde kaynatmalısınız. Ardından da çömleği gömerek beklemeye başlayabilirsiniz. Bu işlemde nohut da kullanılabilir.

Kaybolan eşya için dua okumak isteyenler ayrıca eşyanın kaybolduğu yere giderek 40 kere ve sesli olmak kaydıyla ‘Tarık’ suresini okuyabilir. Dua edildikten sonra eşyanın yeri rüyaya girebildiği gibi kısa bir sürede geri de gelebilir.

Siyah nohutlar üzerine de çalınan veya kaybolan eşyaları geri getirmek için dua okunabilir. 10 tane siyah nohudun her birine niyetle beraber 10 defa ‘Tebbet’ suresini okumanız gerekiyor. 1000 defa okuma yapıldığında bu siyah nohutları sirke şişesine bırakabilir ve ağzını kapattıktan sonra karanlık bir yere koyabilirsiniz. Bu uygulama ile beraber kaybolan eşyanız kısa sürede geri gelebilir.

Kaybolan eşyalar için tercih edilen bir diğer yöntemde de yine Tebbet suresinden destek alınır. 48 tane siyah nohuda besmele çekmeden Tebbet suresini okuyabilir ve daha sonra bir şişeye bırakabilirsiniz. Daha sonra bu şişeye sirke doldurmalı ve ağzını da mantar ile kapatmalısınız. Bu nohutlar zamanla şişecektir. Aynı zamanda eşyayı çalan hırsızın da gözü nohut gibi şişmeye başlayacaktır. Eğer hırsız malı getirmezse zamanla kör olabilir.

Yasin suresi günde 7 defa okunduğunda ve 1 hafta boyunca bu uygulamaya devam edildiğinde, kaybolan eşyanız geri gelecektir. Bu yöntem en çok tercih edilen uygulamalardan da biridir.

Bu yöntemler denenerek kaybettiğiniz ya da çalındığına inandığınız eşyalarınız kısa sürede geri gelebilir. Medyumların ayrıca farklı tılsımlı büyüleri de bulunur. Bu konuda da gerekli araştırmaları yapabilir veya büyüye başvurmadan sadece dualar aracılığıyla da eşyalarınıza kavuşabilirsiniz. Büyü yapan da büyüye başvuran da islama göre lanetlendiği için en doğru yöntemin kesinlikle dualar aracılığıyla yapılması gerektiğini de söylememiz doğru olacaktır. Bu yüzden hocalara başvurarak kaybolan ya da çalınan eşyalar için okunacak duaları ve bu duaların farklı okuma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.