Kelebek Falı ile Gerçeklere Yaklaşmak

Kelebek falı – gelecekten haber almak ve ya tanımadığınız bir kişi hakkında fikir sahibi olabilmek için yapılan yöntemlerin hepsine fal denmektedir.

Kelebek Açılımı

kelebek falı Tıpkı tarot kartları gibi bakılan birçok fal çeşidi vardır. Bunlardan biri de kelebek falıdır. Bu fal bakılırken kelebek kanatları gibi bir görüntü oluşturduğu için kelebek falı adını almıştır.

Kelebek falı bakmak için 24 adet kart kullanılmaktadır. Bu kartların her biri başka bir durumu simgeler ve hangi kart çıkarsa arkasından çekilecek kartın anlamını değiştirir.

Bu sayede gelecekten bilgiler alınabilir, bilinmeyene kolayca erişilebilir.

Eskiler bu falı daha çok kişilik analizi yapmak ve kötülüklerden korunmak için kullanmışlardır. Bunun amacı da insanları tanımaya yardımcı olması.

Kelebek falında genellikle uyarıcı işaretler vardır. Bu işaretler nelerden uzak durmanız gerektiğini ve ya bir iş karşısında nasıl davranmanız gerektiği hakkında ipuçları verir.

Eğer kelebek falı bakılan kişiye makas kartı çıkmış ise bu yakında bir tartışma içine gireceği anlamına gelir. Bunun yanında çıkan kartlar kavgayı kiminle yapacağınız hakkında bilgi vermektedir.

Örneğin bir yılan çıkar ise akraba ile kavga edeceksinizdir ancak çıkan şekil yaprak ise arkadaşınızla kavga edeceğinizi size bildirir ve dikkatli olmanız gerektiğini simgeler.

Kelebek falına bakarken dilek dilenmez, soru sorulmaz. Bu da onu yorumlanabilen fallar sınıfına sokar.

Fallarda yorum yapmak gerçek bir yetenek işidir. Kartların anlamlarını dahi bilseniz yorum gücünüz yüksek değil ise başarılı bir fal sonucu elde edemezsiniz.

Kelebek Açılıma Nasıl Bakılır

Kelebek falına bakılabilmesi için ilk olarak kartlara sahip olmanız gerekir. Bu kartları bulmak oldukça zordur.

Etrafta kartların olduğunu söyleyen kişilerin kullandıkları sahte kartlardır. Bazen yanlış figürler dahi bulundurabilmektedirler. Gerçek kartları uzman kişilerden bulabilirsiniz.

Eski zamanlarda bolluk ve bereket için tercih edilen bu fal son zamanlarda düşmanlardan korunmak amacı ile bakılmakta ve insanlara yol göstermektedir.

Kartları satın almak oldukça zordur. Genellikle eskilerden kalarak eline geçmesi daha yararlıdır. Çünkü kartlar ne kadar eski olursa o kadar doğru sonuçları çıkarır. Orijinal olma olasılıkları yüksektir.

Kartlar ilk olarak kelebek kanatlarını alacak şekilde dizilir daha sonra kişiden 3 adet kart çekmesi istenir.

Kartlar çekildikten sonra onları yorumlamak gerekir. Bu konuda iş zorlaşıyor. Çünkü kartların anlamlarını biliyor olmanız gerekli.

3 kart seçildikten sonra ilk seçilen kart açılır ve yorumlanır, ardından çekilen kart açıldığında şekillere göre aralarında bir bağ kurulur ve kişiye kartların ne demek istediği hakkında bilgi verilir.

Kelebek falı istenildiği kadar bakılabilmektedir. Belli bir süresi yoktur. Her seferinde size başka bir sırrı yakalamanıza ve ya sırlardan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Kelebekler narin ve kibar canlılar oldukları için her biri sizin için farklı bir hikâye yazacaktır. Bu hikâyeler kelebeklerle beraber hayatınızın bir yerinde karşınıza çıkan fal alametleridir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.