Kendine Aşık Etmek Büyü Tarifi

Günümüzde çiftler arasında yaşanan en büyük sorunlardan biri olan aşk için birçok fal çeşidi kullanılabilir. Yazımızın devamında sizlere kendine âşık etme büyüsü ile ilgili detaylı bilgilerimizi sunmuş olacağız.

Kendine Âşık Etme Büyüsü

Her ne kadar büyü olarak adlandırılsa da gerçek anlamda sevgiliye duyulan özlem ve hasretin sonucu olarak ortaya çıkan âşık etme büyüsü, vefk yardımıyla yapılan en etkili büyülerden biridir. Bu sayede her zaman ve her yerde sizinle beraber olma isteği ile kendinize sevdiğinizi âşık edebilirsiniz.

Daha çok sözlü, sevgili ve nişanlısından ayrılan ve erkek ve bayanlara yapılabilen bir uygulamadır. Bu büyü sonunda aşırı bir hayranlık ve tutkuyla bağlılık söz konusudur.

Kavuşmayı istediğiniz kişinin ve sizin isimleriniz ve farklı bilgileriniz ile çalışmalara başlanır. Daha sonra özel çalışmalara geçilir ve vefk işlemleri başlamış sayılır. Hassas bir çalışma sonrasında sizlere görevlendirilecek varlıklar ile birlikte büyü uygulamasına geçilir.

Sevgi ve saygıyla birlikte karşılıklı olarak devamlı bir ilişki sürdürmek ve yeniden başlatmak amacıyla kullanılan kendine âşık etme büyüsü sayesinde ömür boyu birliktelik yaşayabilirsiniz. Vefk adı verilen uygulama ile yapılan bu büyülerin neredeyse tutmama gibi bir ihtimali yoktur.

Bu konuda aşk tılsımları da kullanılabilir. Bir kişinin kalbini kendine bağlayabilen ve kendisi işin ölümü bile göze alabilecek kadar sevmesini sağlayan tılsımlar da bulunmaktadır. Bu tılsımlarla birlikte büyü yapılan kişi, ona kavuşma arzusuyla yanmakta ve size kavuşmak için her şeyi yapabilmektedir.

Arzu edilen kişi için sırılsıklam bir şekilde âşık olması ile birlikte yapılan aşk tılsımlarında önemli bir ayrıntı bulunuyor. Bu büyüyü yapmak için kötü niyetli olmamanız gerekir. Kişinin size olan aşkını körükledikten sonra bu durumu menfaate çevirdiğinizde farklı durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Böyle bir durum yaşadığınızda ve ayrılma kararını siz aldığınızda, size zarar vermesi bile beklenebilir. Bu yüzden gerçek anlamda sevdiğiniz ve ilişkinizin ömür boyu sürmesini istediğiniz kişi için kullanılmalıdır.

Âşık etme büyüsü erkek ve bayanlar için de kullanılır. Bu çiftlerden biri, diğer kişinin hissettiği aşka karşılık aynı hisler içerisinde bulunmuyorsa, arkadaşça ve dostça bir ilişki yaşıyorsa bu kişinin size âşık olması için ‘kendine âşık etme büyüsü’ yapılabilir. Ayrıca bu yöntem ile birçok başarılı örnek de bulunmaktadır.

Aynı büyü kategorisinde kavuşma büyüleri de yapılmaktadır. Birbirini ciddi anlamda seven çiftlerin birbirinden uzakta kalması ya da farklı nedenler ile başka bir yerde olması karşılığında yapılır. Eğer bu uzaklık araya soğukluk getiriyorsa yine ‘kendine âşık etme büyüsü’ yapılabilir. Sevenleri kavuşturma büyüleri de, bu büyülerden biri olarak tercih edilmektedir.

Kendini yalnız ve mutsuz hisseden kişilerin de uyguladığı bu büyü ile tüm sevgili hayalleri gerçekleştirilmektedir. Deneyimli medyumlar tarafından yapılan bu büyü sayesinde sonu evliliğe kadar giden birçok örnek bulunuyor.

Sizler de sevdiğiniz kişiden karşılık göremiyor ve onu karşılıksız olarak kendinize bağlamak istiyorsanız bu büyüden faydalanabilirsiniz. Belirttiğimiz üzere; bu büyüyü kötü emeller üzerine uyguladıktan sonra ayrılma kararı aldığınızda ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden tamamen saf ve temiz duygularınızla birlikte bu büyüyü deneyebilir ve karşılığını görerek mutlu bir şekilde ömür boyu yaşantınıza sevdiğiniz kişi ile beraber devam edebilirsiniz.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Doğru Medyum

Ayrılanları birleştirme aşık etme bağlama gibi konuları ele alan etkili dua yöntemleridir. Vefk güçlü dua anlamına da gelir. Bir çok konu için vefk tılsımı yapılabilir. Konuyla ilgili bilgi almak isterseniz sitedeki numaramdan iletişime geçebilirsiniz.

Naile

Esimle bosanma derecesindeyim sonunu merak ediyorum

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.