Kendine Birisini Bağlamak İçin Nasıl Bir Büyü Yapılması Gerekmektedir?

Kendine birini bağlamak için yapılacak olan büyülerin her aşaması mutlaka detaylı şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde yapmak istediğiniz büyü tutmaz ve daha farklı sorunlara yol açabilir.

Kendine Bağlama Büyüsünün Yapım Aşamaları Nelerdir, Nasıl Yapılır?

resim-1547

Gerekli Malzemeler

  • Sevgilini, arkadaşını, kadını, erkeği, kızı ya da eşini kendine bağlama büyüsü için öncelikli olarak hem kendinin hem de karşıdaki kişinin resmi gerekmektedir. Karşıdaki kişinin resmini bulamazsanız kendiniz temsili olarak bir resim çizebilirsiniz. Karşıdaki kişinin temsili resmi kullanılacaksa kişinin kendi resmi de aynı olması gerekir. Yani kendi resminizi de çizmeniz gerekmektedir.
  • Bir kâğıdın üzerine YA Mülaki yazılmalıdır ve bunu erkeği ya da kadını kendine bağlama büyüsü isteyen kişi yazmalıdır.
  • 1 su bardağı süt
  • Temiz yazı yazmaya uygun olan beyaz bir kâğıt

Tüm malzemeler hazırlandıktan sonra aşağıda bulunan aşamalar kocayı, kadını ya da kızı bağlama büyüsü adına kullanılır. Yapılacak olan uygulamanın her aşaması detaylı şekilde uygulanmalıdır. Detaylara dikkat edilerek yapılan büyüler tutar ve istediğiniz şekilde işe yarar. Uygulamalar da yapılan işlemlerin her daim içten, samimi ve inanarak yapılması da önemlidir. Aksi takdirde yapılan uygulama tutmaz.

Yapım Aşamaları

resim-1548

Erkeği, kızı, kocayı, birini, kadını ya da eşini kendine bağlama büyüsü yapmak için resimleri önünüze alın. İki resmin üzerine de 41 kez Ya Mülaki okunur. Bu işlemde okuma ele yazılan kâğıttan yapılmalıdır. Ezberden okunma yapılmamalıdır. Ardından aşağıda bulunan tılsım resimlere 3 kez okunur.

  • Ya Mülaki’nin bağlama ve birleştirme gücünün etkisi ile resimlerde bulunan kişilerin birbirlerine bağlanmasını tüm varlıklardan talep etmekteyim. Var olan tüm kudretli varlıklardan bu iki kişinin birbirlerine bağlanmasını istiyorum.

Ardından hazırlanmış olan beyaz kâğıdın üzerine aşağıdaki kelimeler yazılmalıdır.

  • Ruhların karanlıklarına beyaz bir sayfa açacak olan beyaz kâğıt, senden tüm ulvi mahlûkatların pak ve temiz yüreği, temiz düşünceleri adına sesleniyorum. Kendime bağlanmasını istediğim ( buraya kişinin ismi yazılır ) kişinin hem kalbini hem de beynini bana sabitle. Bu bağlamayı senin saf, temiz ve iyi olan yüreğin ile benden hiç kopmayacak şekilde yap.

Yukarıda bulunan vekf yazıldıktan sonra resimler bu kâğıdın üzerine yapıştırılır ve evin duvarına asılır. Asma esnasında aşağıda bulunan sözler söylenmelidir;

  • Bana bağlanmamasından korkuyorum. Buna rağmen içinde bulunan şüpheyi geri atarak ümit edeceğim. Her şeye rağmen eşimi ya da kocamı sizin sayenizde kazanacağım. Sizin ve okumuş olduğum etkili tılsımlar ile yapılan kendine bağlama büyüsü etki gösterecektir. İnanıyorum ümit ettiklerim olur ve içimdeki şüpheler gerçek olmaz.

Yukarıdaki cümleler ile duvara asılan resimler 14 gün boyunca duvarda asılı kalmalıdır. Bundan dolayı resimlerin asılacağı duvar oldukça önemlidir. Kimse bu resimleri dokunmamalı ve olduğu alandan indirmemelidir.

Son Aşama Detayları

1 su bardağı süt ve Ya Mülaki yazılı kâğıt ile erkeği, eşini, kocayı ya da birini kendine bağlama büyüsü işlemlerinin son aşamasına geçilir. Bu işlem resimler en doğru duvara asıldıktan sonra uygulanmalıdır. Eşini ya da birini kendine bağlama büyüsü kapsamında resimlerin ardından bu uygulamanın vakit kaybetmeden yapılması çok önemlidir. 1 su bardağı sütün içine kâğıttan okuyarak 41 kez Ya Mülaki okunur. Bu okuma işleminde kişinin içinden;

  • Sütün berraklığı ve benim masumiyetim ile bu büyü tutsun tabiri geçirilmelidir.

Bu cümleler içten geçirildikten sonra ve 41 kez Ya Mülaki söylendikten sonra az miktarda bardaktan süt içmeli ve 7 kez Ya Mülaki okunmalıdır. Bu şekilde süt içilir ve 7 kez Ya Mülaki okunarak su bardağı içinde bulunan sütün hepsi bitirilir. Birini, kocayı, erkeği ya da kadını kendine bağlamak adına Ya Mülaki her daim kâğıttan okunmalıdır. Bardaktaki sütün bitmesi ile büyü işlemleri de tamamlanmış olur.

Medyum Seçimi

Bağlamak büyüsü ya da farklı büyülerde medyum seçimlerinde bu işin ehli olan kişileri tercih etmek gerekir. Bu sayede yapılacak olan büyüler tutar. Piyasada birçok sahte medyum ve falcı bulunur.

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.