Kırmızı Biber Büyüsünün yapılışı ve belirtileri

Kırmızı biber büyüsü giden sevgiliyi geri getirirken, çiftler arasındaki mutluluğu daim kılar ve ömür boyu huzurlu yaşamalarını sağlar.

Kırmızı Biberle yapılan büyüler

Herkesin adını sıkça duyduğu kırmızı biber büyüsü aynı zamanda acı biber büyüsü ve biber büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyü kişilerin tek başına yapabileceği bir büyü olmamakla beraber çok dikkatli bir şekilde uygulanması gereken bir büyü çeşididir.

Kırmızı Biber büyüsü

Kırmızı Biber büyüsü

Sevgililerin bağlanmasına yarayan kırmızı biber büyüsü ile birlikte çok tesirli bir aşk büyüsü uygulaması tercih edilebilir. Ayrıca günümüzün en etkili büyüsü olarak da tercih edilmektedir. Çok etkili ve başarılı bir şekilde sonuç getirdiği için sevgililer birbirlerine ölene dek bağlanır.

Nasıl Yapılır

1 adet kırmızı biberin üzerine okunacak dua ile biber ateşte yakılır ve büyünün tutması beklenir. Bu büyü hazırlanırken ayrıca kişinin bilgileri, yıldız uyumları ve doğum yıllarına bakılarak kişiye özel hazırlanması gerekmektedir. Genel olarak büyünün tutma süresi ise 1 haftayı bulabilir.

Küçük kâğıt parçalarına kokulu ve safran kalemlerle ayrılan kişinin dönmesi için niyet edilerek de yapılmaktadır. Aşk büyüsü yaptıran kişiye bu biberler verilir ve her gece 12’den sonra yakması söylenir. Daha sonra ilgili saate gelindiğinde kişi niyet eder ve biberi yakar. Yakarken ise ‘….oğlu/kızı, en kısa zamanda kalbinde benim için öyle bir aşkla ve sevgiyle tutuşsun ve bana geri dönsün’ şeklinde niyet edilebilmektedir. Bu niyetlerle beraber kırmızı biberler yakılmalıdır.

Bu büyü yapıldıktan sonra inanılması gerekir. Tam inanç olmazsa büyünün tutmaması gibi bir durum da söz konusudur. Niyetinizi ettikten sonra biberleri yakabilir ve 1 hafta süreyle bekleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken önemli bir husus daha var. Biberlerin üzerine yazılan tılsımların zamanında yazılması önemlidir. Saatini ve zamanını kaçıran medyumun kırmızıbiber büyüsü tutmaz.

Büyü yapıldıktan sonra sabırla beklenmelidir. Yapılan kişi eğer terk etmişse geri döner ve eskisinden çok daha mutlu bir şekilde beraber olmaya devam ederler. Sevgiliye yapılan büyüde ise çok daha fazla aşk yaşanır ve daima mutlu olurlar. Bu büyü yapılırken büyünün olacağına kalben inanmak çok önemlidir. Büyük bir aşk ile birbirlerine bağlanacak kişiler ömür boyu beraber yaşar.

Belirtileri

Büyünün bilinen belirtileri arasında; Büyü yapılan kişinin çok huzurlu ve mutlu bir şekilde geri dönmesi ve kişiyi eskisinden çok daha sevmesi bulunur.

Büyünün bozulması da mümkün değildir. Sadece hatalı zamanlamadan kaynaklı tutmama ihtimali vardır. Medyumların bu süreçte dikkatli bir şekilde  davranması ve büyü sırasında her adımın dikkatli bir şekilde takip edilmesi de önemlidir.

1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 2,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Senay

Esim beni sevmiyo gormeye tahammul etmiyo dovuyo sovuyo bosanmak istiyorum cocuk var engel oluyo nasil bu durumu cozererim

Merhaba sitedeki numaramdan benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sakine

Esinle ayriyiz bizde buyu var gelmesini istiyorm

Merhaba kapsamlı bilgi için telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.