Kısmet Açma Duaları ile Parlak Geleceğe

Kısmet açılması için yapılan yöntemler günümüzde fazlasıyla tercih edilir ve olumlu sonuçları da beraberinde getirir.

Kısmet Açılması

Yeryüzünde yaratılmış olunan tün varlıkların hepsinin kısmetleri yüce Allah tarafından verilmiştir ve açıktır. İnsanların çoğu kısmet açmanın kişilerin alın yazısını değiştirmek olduğunu sanmaktadır. Asla bu şekilde düşünülmemelidir. Gerçekte kısmet açmak kısmeti kapalı olan kişi veya kişilerin bilmeden kendilerinin ya da bir başkası tarafından bilinçli olarak önlerine koymuş oldukları engellerin kaldırılması işlemidir.

Kısmet açması

Kısmet açması

Kişi evlenmek istemesine rağmen ve belirli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlilik konusunda her seferinde başka bir neden çıkmasından dolayı evlilik konusunda sürekli engeller yaşayan erkek yada bayanın yaşamış olduğu en önemli sorunlardan bir tanesi kısmet bağlılığıdır.

Anne ve Baba kızının veya oğlunun bir an önce sağlıklarında mürüvvetini görmek istemelerine rağmen çocukları evlilik konusunda isteksiz olabilir. Evlilikten korka bilirler ve çekinebilirler. Bazen de kişilerin çok istemelerine rağmen karşılarına doğru kişiler çıkmayabilir ve çıkanlar ise kişiye uygun olmayabilir.

Bu tür durumlarda kısmeti bağlı olan kişi çevresince fark edilmez ve çevresine negatif görünmesini sağlayan bir enerji yayar. Kişinin üzerinde bulunan kısmet bağlama işlemi kısmet açma işlemi ile çözülünce negatif enerjisi pozitife çevrilir ve kişide ki değişiklik gözle görülür derecede bir değişiklik olur.

Kısmeti bağlı olan kişi iş kısmeti veya evlilik kısmeti olabilir. Kısmeti bağlı olan kişiler kısmet açmak için birçok yöntem vardır. Kısmet açma işlemlerinin başında kısmet açma duaları, kısmet açma Vekfleri ve kısmet açma tılsımları vardır. Kısmet açma işlemlerinde bilgili ve ehil kişilerin bu işlemleri yapmaları işlemin gerçekleşmesi olumlu sonuç vermesi için önemlidir.

İlk olarak kişinin kısmeti neden kapalı onun bilinmesi gerekmektedir. Kişi de büyümü var, muskamı var, musallat mı var ya da doğuştan gelen bir durumu. Bu nedenden dolayı kısmeti bağlı olan kişiye iyi bir bakım yapılması şarttır.

Kısmeti bağlı olan kişinin de kendi kısmetini açması için yapması gereken şey Yasini Şerif ne niyet ediyorsa kısmetinin açılması, işi ve aşk hayatı için niyet ederek beş vakit namazın arkasından okuması kapalı olan kısmetinin açılmasına yardımcı olacaktır.

Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dualar

Kısmet açmak için kişi kendisi de dua okuyarak kısmetini açabilir. Cuma günü sela ile ezan arasında 19 adet Cuma süresi okunmalıdır ve bu okuma işlemini 3 cuma tekrarlanmalıdır. Allah’ın izniyle okuyan kişinin kısmeti açılır.

Hayırlı Bir Eş İçin Okunacak Dua

Her gün yedi defa ihlas bir kalp ile okunmalıdır.

“Rabbi,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru”

“Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım”

 

En Kuvvetli Kısmet Açma Duası

Evlenemeyen kişiler Taha süresinin 131 ve 132. ayetlerini bir beyaz kâğıt üzerine misk, safran ve gül suyu karışımından olan bir mürekkep ile yazılır. Uzun süredir evlenememiş olan kişinin koluna asılırsa Biiznillah en kısa sürede kısmeti açılır. Ayrıca kişide unutkanlık var ise derhal şifa bulur. Fakir olan kişiler ise fakirlikten kurtulur.

Evlenmek isteyen fakat bir türlü evlenemeyen genç kızların okuyacakları dua. Tüm evlenmek isteyenler ihlas bir kalp ile bu duayı okurlarsa Allah ın izni ile en kısa sürede evlenirler.

Vellezine yekulune rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a’yüniv vec’alna lil müttekiyne imama

Türkçe Açıklaması: Ve onlar ki: “Ey Rabbimiz, lütfunla bizlere eşlerimizden, çocuklarımızdan

göz aydınlıkları ihsan buyur ve bizi takva sahiplerine önder kil!” derler

Furkan suresi 74. Ayeti olan dua evlilik için oldukça tesirli ve etkili bir duadır. İhlas bir kalp ile okuyan herkes istediği sonuca erecektir.

 

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.