Kısmeti Kapatmak için uygun Büyüsü

Kısmet kapama büyüsü, sık yapılan bir kara büyüdür. Korunabilmek için nasıl bir büyü olduğunu ve uygulamalarını iyi bilmek gerekir.

Kısmet Kapama Büyüsü Nedir?

Çeşitli büyüler vasıtasıyla insanların gündelik hayatlarını olumsuz etkileyecek işler yapmak mümkündür. Kısmet kapatma da bunlardan biridir. Kısmet kapama büyüsü olarak bilinen ritüel sayesinde herhangi bir kişinin sevdiğiyle olan iletişimini engellemek, sonlandırmak, aradaki sevgiyi bitirmek mümkün olabilmektedir. Kolay yapılan ve güçlü bir büyü olduğunu da söylemek gerekir.

Kısmet kapama büyülerden en güçlü hangisi?

Kısmet kapama büyülerden en güçlü hangisi?

Kısmet kapama büyüsü “kara büyü” olarak bilinen kategoridedir. Yapılması kolay olmakla birlikte, yapıldığı takdirde büyük zarar yaratacaktır. Yalnızca büyü yapılan kişiyi değil, eşini ya da sevgilisini de etki altına alabilen bir büyüdür. Bu büyü sayesinde bir kişinin kısmetini tamamen kapatmak, evlenmesini ya da bir ilişki edinmesini engellemek mümkün olabilmektedir. Ancak bu çeşitli yöntemler ile bozulabilen bir büyüdür.

Belirtileri Nelerdir?

  • Kısmetteki ani değişimler böyle bir büyünün belirtisi olabilir. Örneğin daha önce sevdiğiniz ve herhangi bir sorun yaşamadığınız bir partneriniz varsa aranız birdenbire bozulabilir. Bu durum kısmetinizin kapanmasına sebep olacaktır. Başka büyüler de bu etkiyi yapabildiği için bozdurmadan önce emin olmak gerekir.
  • Kişinin kendine olan güveninin azalması da kısmet kapama büyüsünün değişmez etkileri arasında yer almaktadır. Konuşma, iletişim gibi konularda yaşanan zorluk da büyünün etkilerinden biri olabilir. Karşı cinsi etkileyebilecek hitabete sahipken bunu birdenbire kaybettiyseniz, karşı cinsten biriyle konuşurken çekiniyorsanız bu kara büyünün etkisi altında olmanız yüksek bir ihtimaldir.
  • İş hayatındaki başarısızlık da bu büyünün etkileri arasındadır. Örneğin birdenbire para kaybetmeye başladıysanız ya da daha önce başarıyla yerine getirdiğiniz işleri artık yapamıyorsanız bu büyünün etkisi altında olabilirsiniz. Daha önce işlek olan dükkanınızın birdenbire boşalması da aynı büyünün etkisi olabilir. İş ve para kazanma ile ilgili konular da kısmet kapama büyüsünün kapsamında olabilir.

Kısacası, kısmet kapama büyüsü belirtileri insan hayatının her alanında kendini gösterebilmektedir. Sevgillnizle, eşinizle olan ilişkileriniz birdenbire sketeye uğrayabilir. İşleriniz kötü gidebilir ve büyük ekonomik başarısızlıklar baş gösterebilir. Tüm bunları def etmek için kısmet kapama büyüsü bozma öğrenmeniz gerekir. Ancak bundan önce kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

Nasıl Yapılır ve Bozulur

Kısmet bağlama büyüsünün basit bir ritüele sahip olduğunu belirtmek gerekir. Büyü, çeşitli tılsımlar ile yapılır. Kısmeti bağlanacak kişinin vesikalık fotoğrafı, saç teli ya da ona ait bir eşya gerekebilir. Bu eşyalar üzerinden yapılan büyü 24 saat gibi kısa bir sürede etkili olacaktır.

Kısmet kapatma büyüsünün riskli olduğunu da söylemek gerekir. Bir kara büyü olduğu için bu büyüyü yapan ya da yaptıran kişileri etkileme olasılığı da yüksektir. Dolayısıyla arada ne kadar hasımlık olursa olsun bu tür büyüleri yapmaktan kaçınmak gerekir.  Büyü yapan ya da yaptıran kişilerin büyük bir günaha girdiği de göz önüne alınmalıdır.

Büyüye sebep olan muska bulunur ise büyüyü bozmak kolay olur. Muska yok edildiği, yırtıldığı ya da yakıldığı takdirde kısmet kapatma büyüsü etkisini tamamen kaybedecektir. Ancak muska çoğu zaman bulunamayabilir. Bu yüzden büyüyü birden bozmak yerine etkisini azaltmak ve yavaş yavaş yok etmek için çabalamak gerekir. Bunun için ise mutlaka bir uzmana başvurulmalıdır.

İyi bir medyumun elinden çıkan muska, kısmet kapatma büyüsünün etkisinin azalmasını sağlayacaktır. Büyü yapılan kişinin bu muskayı devamlı yanında taşıması da son derece önemlidir. Bununla birlikte büyüye maruz kalan kişinin her gün namaz kılması ve dua okuması gerekebilir. Bu şekilde kısmet kapatma büyüsünü tamamen def etmek mümkün olabilecektir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
MELİKE

merhabalar ben ne kadar istesemde evlilik olmuyor çok isteyenim var ama ben bir türlü evet diyemiyorum büyü varmıdır yokmmudur bilemiyorum bugün yanıma bir bayan geldi direkt bana sende büyü var dedi ne yapmam gerekir

Merhaba yakınınızda birine kendinize bakım yaptırmalısınız. Doğru hizmeti almak için yüz yüze görüşeceğiniz birilerine bakım yaptırın.
Cemre

merhaba benim de goruculerim geliyor beni cok seviyorlar begeniyorlar istiiyorlar sonra bir daha vazgeciyorlar bu bi büyü olabilirmi ve ayrica kendime olan ozguvenim kalmadi
icimde sikintilar basiyor ne oldugunu anlayamiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

Merhabalar. Üzerinizde olan sıkıntılar için yakınınızda olan birinden destek almanız daha uygun olacaktır. Büyü bakımı telefondan ya da uzaktan yapılmasını tavsiye etmiyorum. Çünkü hane veya aile bireylerine yapılmış bir şey olduğunda tam detaylı görünmemektedir.
Aliye

Selamlar, 3 yıldır işsizim, elimi attığım her şey kuruyor.. çevrem birden azaldı.. Evlenemiyorum.. Hem yalnız hem işsizim.. iki kişiden şüpheleniyorum. Büyü işleriyle çok uğraşıyorlar çünkü.. Allah onların iki yakasını bir araya getirmesin insallah...! Her gün beddua ediyorum..! Felak nas okuyorum kapılarından geçerken...

Merhabalar Aliye, Bedduaların Ters Etkileri Vardır, dikkat etmenizi tavsiye ediyorum...

Özlem

Ben evlenemiyorum yaşımda büyük üzerimde büyü varmi yokmu? Onu şuan bilmeniz mümkün mü ve her gece dua okursam üstümden gider mi ve hangi duaları okumalıyım?

Özlem hanım merhaba

En kısa zamanda içinde hayırlı ve güzel bir evlilik yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan duayı gerçekten gönülden isteyerek okumalısınız. Sizde büyü olup olmadığını şu an bilmek mümkün değildir.

“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Bu salavatının abdestli bir şekilde, her gün, aksatılmadan 51 kez okuyun.Allah size en kısa sürede hayırlı evlilik nasip edecektir.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.