Kısmet Kapama Büyülerinin Yapıldığı Nasıl Anlaşılır ve Neler Yapılır?

Kısmet kapama büyüsüne uğrayan kişiler belli başlı birçok değişim meydana gelir. Özellikle iş ve aşk yaşamında oldukça büyük olumsuzlar yaşanmaya başlandıysa şüphelenmek gerekir.

Kısmet Kapama İçin Yapılan Büyüler Nasıl Anlaşılır, Belirtileri Nelerdir?

Kısmet kapama büyüsü yapıldığında belli başlı belirtiler ile kendini belli eder. Bu belirtiler;

  • Kısmet kapama büyüsü ani şekilde değişimlere sebep olur. Sevdiğiniz ya da birlikte olduğunuz kişi ile herhangi bir problem yaşamasanız bile birdenbire aranızda bozulma meydana gelir. Kısmet bağlama büyüsünün bu belirtisi başka büyülerde de kendini gösterdiği için bozma konusunda dikkatli olmak gerekir.
  • Bağlamak adına yapılan büyüler de kişilerin kendilerine olan güvenleri azalır. Bu en etkim olan belirtisidir. İletişim kurma konusunda yaşanmaya başlanan zorluklar büyünün etkisi içindedir. Karşıdaki kişiler ile eski dönemlerde konuşmada zorluk çekmeyen kişiler bağlama büyüsünden sonra zorlanmaya başlar.
  •  İş yaşamında başlayan zorluklar bağlama büyülerinin etkileri kapsamında kendini belli eder. Ani şekilde başarı ve para kaybetmeye başlamak bağlama sihirlerinin en önemli etkisidir.
  • Daha önceki dönemde işleyen dükkânın ani bir şekilde işlerinin kesilmesi ve dükkânın boşalması da gözlemlenir.

Kısmet bağlama adına yapılan büyüler insan yaşamının her alnında kendilerini gösterir. Eşle, arkadaşlarla ve çevre ile olan tüm ilişkiler bağlama büyüsü kapsamında sekteye uğrar. İşler kötü gitmeye başlar ve ekonomik anlamda oldukça büyük sorunlar yaşanır. Bu tarz sorunların yaşanması ile sorun anlaşılır. Bağlama büyüsünün etkilerinden kurtulma için kısmet açma büyüleri ya da bozma işlemleri yapılmalıdır. Büyücü tarafından yapılan kısmet kapama büyüleri yine deneyimli büyücü tarafından bozulur. Hatta bu sorunun kaldırılması için internet ortamından medyumlardan online açma yardımı da alabilirsiniz. Online şekilde açma işlemlerini yaptırarak iş ve aşk yaşamındaki sorunlardan kurtulmak mümkündür.

Bozma İşlemi Nasıl Yapılır?

http://medyumyorumlariniz.com/wp-content/uploads/2015/02/k%C4%B1smet-kapama3-450×261.jpg

Kısmet bağlama büyüsü basit bir şekilde yapılan bir büyüdür. Yapılan büyüler farklı tılsımlar ile meydana getirilir. Kısmetleri bağlama yapılacak olan kişilerin vesikalık olan fotoğrafları ve farklı eşyaları bu büyünün yapılmasında kullanır. Bu eşyalar üzerine yapılacak olan uygulamalar sayesinde kısa sürede etki eden bir uygulama ortaya çıkartılır. Kısmetin kapanması için yapılan büyüler oldukça riskli olan büyülerdir. Kara büyüler yapılan kişiyi ve yapan kişiyi de etkileyen bir büyüdür. Bundan kaynaklı olarak karşıdaki kişi ile ne sorun yaşanırsa yaşansın bu uygulamayı yapmaktan kaçınmak en doğrusu olacaktır. Büyü yapan ve uygulamayı isteyen kişilerin aslında bundan ne kadar zarar görebileceğini her daim düşünmesi gerekir. Kısmet büyüsü muska şeklinde yapılmışsa bozmak kolay olacaktır. Muskanın yok edilmesi ile ya da yakılması ile sorun tamamen etkisini kaybeder ve yok olur. Kısmetin bağlanması adına yapılan muskalar genelde bulunmaz. Bundan dolayı büyülerin bozulması oldukça zordur. Bu kapsamda büyülerin etkilerini azaltmak ve yavaş yavaş ortadan kaldırmak adına çabalanması gerekir. Bu uygulamanın yapılabilmesi için mutlaka uzman bir medyuma başvurması gerekir. Konusunda tecrübeli bir medyumların elinden çıkmış olan muskalar kısmet kapama büyülerin etkilerin kolay şekilde ortadan kalkmasına olanak sağlar. Büyüye uğramış olan kişilerin bozma adına yapılan muskasını muhakkak yanında taşıması, bir yerde bırakmaması gerekir. Muskanın taşınmasının yanında maruz kalan kişinin her gün düzenli bir şekilde namaz kılması, medyumun söylediklerini yapması ve dua etmesi de gerekir. Bu detayların hepsinin düzenli şekilde uygulanması sayesinde büyüyü def etmek mümkün hale gelir. Kurallara uyak bu kapsamda oldukça önemli bir detaydır. Aksi takdirde büyü bozulmaz.

 

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.