Kısmetsizlik Büyüsü nedir ve nasıl yapılır

Üzerinde kısmetsizlik olduğunu belirten kişiler günümüzde kısmetsizlik büyüsüne başvurmakta ve olumlu sonuçlarla karşılaşmaktadır.

Kısmetsizlik Büyüsü Nedir?

Sürekli olarak kısmetsiz olduğunu düşünen kişilerin herhangi bir işte muvaffak olamaması nedeniyle kısmetsizlik büyüsü yapıldığı inancına kapılabilir. Kısmetsizlik büyüsünde büyüden kurtulana kadar işleriniz ters gider ve sosyal hayat da dâhil olmak üzere tüm rızık kapılarınız kapalıdır. Bunu açmak ve bereketli bir yaşam sürmek için medyumlara ve deneyimli hocalara danışmanız gerekecektir.

Kısmetsizlik için uygun duaları

Kısmetsizlik için uygun duaları

Kısmetsizlik büyüsünün yanında nazarlardan korunmak için de 127 nas, 127 felak ve 127 ayetel kürsi okunmalıdır. Üzerinizde gerçekten bir negatif enerji var ise mutlaka okunmalıdır. Ayrıca yanınıza bir bardak su alarak okumanız uygun olacaktır. Tek oturuşta bu sureleri okumalı ve her türlü gözden ve nazardan korunmak için tedbirlerinizi almalısınız. Daha çok bayanların tercih ettiği bu uygulamalardan sonra Allah’ın izniyle güzel sonuçlara doğru hareket etmiş olacaksınız.

Nasıl Bozulur?

Kısmetsizlik büyüsü nasıl bozulur konusunda sizlerle paylaşacağımı esmayı her gün 70 kez okumanız gerekir. Bunu okuyanların borçlu ise kısa zamanda borçlarından kurtulması ve kısmetinin de açılması beklenir. Herkesten sevgi ve muhabbet görülecek olan bu dua ile tüm ihtiyaçlardan kurtulunur. Ayrıca bu esmayı yazarak üzerinde taşıyanlar birçok hayra nail olur.

Okunacak dua;

Allahumme ya ğaniyyu ya hamiydu ya mübditü ya müydü ya fealün li ma yüriydü ya rahıy mü  ya vedüdü ekfini bi halalike an haramike ve bi taatike an masıyyetike ve bi fadlıke ammen sivak.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
İsmailkarakuş

kismetsizlikbüyüsükompilenasilbozulur

Büyü bozma için yakınınızda biriyle görüşmeniz daha uygun olacaktır

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.