Kocayı Bağlamak İçin Nasıl Büyüler Yapılması Gerekmektedir?

Kocanı tekrardan kendinize bağlamak adına yapılacak olan büyü ve dua uygulamalarında detay atlamamak çok önemlidir. Aksi takdirde büyü işlemleri kesinlikle tutmaz.

Kocayı Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Aşamaları Nelerdir?

resim-1702

Kocanın gözünü bağlamak için dua ya da büyüsü Allah’ın muhabbetini ve sevgisini ifade eden Ya Vedûd ile yapılır. Hatta bu uygulamayı karısına bağlama büyüsü yapmak, kocanın dilini ve gözünü bağlamak adına birçok kişi kullanır. Ya Vedûd Allah’ın 99 adından bir tanesidir. Aşk, muhabbet, mutluluk ve sevgi tarzında anlamlar taşır. Kocayı bağlama duası ya da büyüsü için yapılacak olan en önemli detay abdest almaktır. Bu sayede üstünüzde bulunan ve kalbinizde bulunan kirlerden hemen temizlenirsiniz. Hatta imkânı olan kişiler dilini ve kendini bağlamak adına gusül abdesti alsalar daha iyi olur. Abdest alındıktan sonra ve kalp duaya hazır hissettikten sonra kıbleye dönülür. Ya Vedûd adı tam olarak 99 defa içten okunur. 99 defa okunmasından sonra 2 ya da 4 rekât nafile namazının kılınması gerekir. Bu namazın kılınması kocayı bağlama duası ve büyüsü kapsamında oldukça önemlidir. Namaz için niyet şu şekilde dile getirilmelidir. Niyet ettim 4 rekât namaz kılmaya, bu namaz sayesinde eşimin kalbi bana oldukça güçlü bir şekilde bağlansın denilmelidir. Namazın kılınmasında tün namaz şartlarına uymak gerekir. Namazın bitmesinden sonra şu şekilde dua edilmelidir;

\”Allah’ım sen kudret sahibisin, benim tüm dileklerimi kabul etmeye kadirsin. Zaten senin önüne kutsal olan bir dilek ile geldim. Kocamı kendine bağlamak adına dua etmek ve senden medet ummak isterim. Sen kocamın kalbini ve benim edeceğim dua hürmeti ve Ya Vedûd hürmetiyle bana onu geri döndür. Kocamın kalbinin tam olarak merkezine beni dua sayesinde yerleştir. Bu dua sayesinde kocamın bana ilk günkü gibi sevgi ve aşk ile bakmasını sağla. Amin\”

Bu duanın yapılmasından sonra tekrardan ayağa kalkılarak Ya Vedûd adı 99 defa okunur.

Farklı Bir Uygulama

resim-1703

Erkeği ya da kadını kendine bağlama duası ya da büyüsü için aşağıda bulunan tılsımlı sözler devamlı olarak okunmalıdır. Bağlama büyüsü kapsamında okunacak olan sözler sayesinde kısa sürede karşıdaki kişinin kalbi size karşı döner. Yapılacak olan duanın en büyük özelliği kısa süre içinde etki sağlamasıdır.  Bu sayede kocanızı, karınızı ya da sevgilinizi geri getirebilirsiniz. Geri getirme büyüsü için tılsımlı sözler;

Bismillahirrahmanirrahim Allahümme, ya müfettihal ebvab, ve ya müsebbibel esbab, ve ya mukallibel kulubi vel ebsar, ve ya delilel mütehayyirin, ve ya giyasel müstegisin, ve ya müferricel mahzunin, tevekkeltü aleyke ya rabbi, kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke, ya rezzaku, ya fettahu, ya basitu, ve sallallahu ala hayri halkihi Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain. Amin.

Geriye döndürmek için etkili olan farklı bir yolda adet kanı kullanımıdır. Bu büyü oldukça tesirli olan büyüler içinde bulunur. Adet kanının üstüne okunacak olan ayetler ve sureler etkili olmasına olanak sağlar. Adet kanı büyüsü yapmak için;

  • 1 çay kaşığı adet kanı alınır. Kanın alımı âdetin başladığı zaman ya da sonunda yapılmalıdır. Ardından 1 çay kaşığı saf ve temiz su alımı yapılır. Büyüyü yapacak olan kişinin saç teli de hazırlanmalıdır.
  • 1 adet saç teli ile temiz su adet kanının içinde birleştirilir ve ardından büyü için gerekli olan tılsımlı sözcükler söylenir.

Adet kanı büyüsü yapılırken söylenecek tılsımlı sözcükler;

  • Evrenin tütsüsü dağılsın dört bir tarafa, karanlık olan bahtım artık bu uygulama ile aydınlansın, su ile kan beraber şekilde mayalansın, geldim ve çıktım huzura, İsrail üfle şu sura, bakma benim kusuruma, gönlümde bu işlem ile şifalansın.

Yukarıda bulunan tılsımlı sözcükler hazırlanan karışıma tam olarak 2 defa söylenmelidir. Ardından saç telinin bu karışımda dibe çökmesini beklemelisiniz. Saç teli dibe çökmezse işlemlerin tekrarlanması ve canı gönülden isteyerek yapılması gerekir.

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.