Kocayı Geri Getirme Duaları ve Büyü Uygulamaları Hangileridir?

Herhangi bir nedenden dolayı evini terk eden eşler için günümüzde okunacak pek çok dua ve uygulanacak büyü yöntemleri bulunmaktadır. Kısa sürede sonuç veren bu yöntemler, eşleri evine döndürdükten sonra daha mutlu bir yuvanın da temelini atabilir.

Kocayı Geri Getirmek için Başvurulan Yöntemler

Günümüzde kocayı getirme büyüsü ya da kocayı geri getirme duası gibi yöntemlerle beraber giden kişi getirilebilmektedir. Aynı zamanda bağlama dualarıyla birbirine bağlanan eşler bu tür sorunlarla karşı karşıya kalmamaktadır fakat geçimsizlik ve buna benzer sorunlar yaşamaya başlayan çiftler arasında bu problemler zamanla büyüyebilir ve kocanın gitmesine neden olabilir. Yaşanan bu tür problemlerin ardından medyum ve hocalara başvuran çok sayıda kişi uzaktaki kocayı geri getirme duası ya da giden kocayı geri getirme duası ile ilgili pek çok işleme başvurmaktadır. Giden sevgililer için de yapılan bazı uygulamalar vardır ve birçoğu da olumlu durumlarla sonuçlanmaktadır. Ayrıca bazı vefk ve dualar anında sonuç verirken, başvurulan bazı büyü yöntemleri ise uzun sürede sonuç vermektedir. Şimdi sizlere bu konuyla ilgili detaylı bilgiler verirken, kocayı geri getirmek için yapılması gerekenleri paylaşıyor olacağız.

resim-1687

Ayrılan Kocayı Geri Getirme Duaları

Kocayı geri getirme duası hakkında birçok uygulama bulunmaktadır. İlk olarak Allah’ın esmaları ve kuran sureleriyle bu duaların yapıldığını ve son derece hızlı ve başarılı sonuçlar alınabildiğini söyleyebiliriz. Bu anlamda evini terk eden kocanın herhangi bir fotoğrafı gerekli olacaktır. Eğer fotoğraf yok ise onu resmeden bir resmi, beyaz bir kâğıt üzerine çizebilirsiniz. Resim konusunda herhangi bir yeteneği olmayanlar çamurdan heykel yaparak evini terk eden kocayı resmedebilir.

Bu hazırlık sürecinden sonra giden kocayı geri getirmek için hazırladığınız heykeli önünüze koyabilir ve 99 defa besleme okuyabilirsiniz. Bu işlem tamamlandıktan sonra ise resmi veya onu resmeden heykeli önünüze alarak, hocaların size tavsiye edeceği 9 adet Allah’ın esmalarından okumanız gerekecektir. Esma-yı Hüsna’ların her birinin şifa kaynağı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Çünkü günümüzde gideni geri getirmek için kullanılan en tesirli isimlerdir. Ayrıca bu isimler Ya Deynan, Ya Mennan, Ya Hannan, Ya Rahim, Ya Rahman, Ya Cemil, Ya Vedud, Ya Mukallibe’l Kulup ve Ya Şedidel Batşi’dir.

Tüm bu isimlerin okunuşu sırasında yapılacak farklı dualar olacaktır. Bu konuyla ilgili en doğru bilgileri medyum ve hocalardan alabileceğiniz unutmayın.

Ayrılan kişiyi geri getirme duaları arasında en çok İhlas, Fatiha, Felak ve Nas sureleri okunmaktadır. Son derece kutsal olarak kabul edilen bu surelerde duanın adeta bir iksir gibi etki ettiği ve aynı zamanda duanın gücüne güç kattığı hocalar tarafından belirtiliyor.

Geri getirmek istediğiniz kişinin fotoğrafını alarak 3 defa Fatiha ve sırasıyla da İhlas suresi, Felak suresi ve Nas suresini de 7 defa okuyarak fotoğrafa üflemeniz gerekiyor. Daha sonra fotoğrafın alt kısmına bir not bırakarak 1 hafta boyunca evde bekletmeniz yeterlidir. 1 haftalık sürecin ardından duanın etkisi artmaya başlar ve kocanız evine geri döner.

Ayrılan Kocayı Geri Getirme Büyüleri

Gideni geri getirme büyüsü olarak da isimlendirilen bu büyünün pek çok çeşidi olduğu için kesinlikle bu konuda deneyimli olan kişilerden destek almanız gerekiyor. Güvenilir bir medyumla büyüler hakkında bilgi alışverişi yaparken büyünün amacından çıkılmaması da en önemli durumlar arasında. Manevi güçlerle birlikte uygulanan bu tür büyüler genel anlamda başarılı sonuçları beraberinde getirmektedir

Ayrılan kocayı geri getirme büyüsü yaparken en çok kullanılan yöntem; 660 defa Ya Şedidel Batşi demektir. Elbette bunu okurken medyumların sizlere özel olarak vereceği tılsımlı sözleri de kullanmanız gerekiyor. Kısa sürede etki eden bu büyüyle beraber farklı ayet ve dualarla da büyü yapmak mümkündür. Nereye gittiği belli olmayan eşler için de bu yönteme başvurulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.