Kocayı Kendine Bağlamak İçin Uygun Büyü Çeşitleri

Eşlerin kocalarını kendilerine bağlamaları için dualar ve eşlerini baştan çıkartmanın yolları tüm bayanların en büyük sıkıntılarından birisidir.

Kocayı Bağlama Büyüleri

Bu büyü çeşidinde en önemli olan durumlardan biri olan kocayı kendine bağlamak için ne yapılması gerektiğini veya neler yapılması gerektiğini bilmektir.

kocayı kendine bağlamak için büyü

kocayı kendine bağlamak için büyü

Kocanızı kendinize bağlama duası erkekleri ya da bayanın size özü ile bağlı olması ve tüm istediklerinize karşılık vermesi için okunan dualardır. Kocanızı kendinize en etkili şekilde bağlamak ve asla ayrılmamak için vefk ismi verilen muskaya benzer işlemler de yapılabilir. Vefk işlemi son derece etkili ve güçlü dualarla kişiye özel olarak hazırlanan tılsımlardır.

Vefk dualarla birlikte yapıldığı için Allah’ın izni ile kesin etkili olmaktadır. kocayı kendine bağlama büyüleri içerisinde tutma olasılığı en yüksek ve hatta kesin olan çalışmaların başındadır. İlim konusunda uzman ve bilir kimseler tarafından yapılan vefkler çoğunlukla olumlu sonuçlar vermektedir.

Giden ya da eşini terk eden kocayı ve sevgiliyi geri getirmek için yapılan dualar olduğunu bilmektedir. Bayanlar bu duaların yardımıyla giden kocalarını ve sevgilisini geri getirmekte başarılı olmuşlardır. Gideni veya araları kötü olan sevgiliyi ya da kocayı geri getirmekte çok zaman etkili olsa da bazen bazı kişiler için sonuç hiç değişmemektedir.

Duaları okuyan kişinin bu yöntemlere olan inancı ve de duaları doğru okuyamama gibi etkenlerden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda medyumlar tarafından yapılan kocayı bağlama büyüsü tercih edilmelidir.

Kocayı bağlama büyüsü dualarının etkisi kısa sürede görülmesi mümkün değildir. Uzun süreli olarak özellikle Arabi ayının ilk iki cuma günlerinde mutlaka okunması gerekmektedir. Birçok hoca tarafından okunarak uygulanan duaların etkisi ilk olarak şöyle başlar. Büyü yapılan eşin yaptıran kişi bilinçaltına girerek geceleri sık bir şekilde rüyasında aşk ile büyü yaptıran kişiyi görür ve özlemi artar.

Yapılışı

Eşini veya sevgilisini kendisine yeniden âşık olmasını, kendinden başka kimseyi görmemesini isteyen kişiler bu duayı okumalıdır. Eşleri veya sevgilileri her nerede olursa olsunlar size ne kara uzakta olursa olsun sizi aramasını ve düşünmesini sağlayan duadır.

Okunacak olunan dua

Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî* Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh* Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “sizin adınız” nisâi vel benîne vel “ kocanızın veya sevgilinizin adı” kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb* Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn* Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah*

Bu duayı kişi bir hafta boyunca her gün yedi defa inançlı bir kalp ile okumalıdır. Okumaya devam eden kişi en kısa sürede sonucu görecektir. Eğer böyle bir büyüden şüpheleniyorsanız okumanız gerekne dua bu şekildedir.

2 votes, average: 3,50 out of 52 votes, average: 3,50 out of 52 votes, average: 3,50 out of 52 votes, average: 3,50 out of 52 votes, average: 3,50 out of 5 (2 Oy, Ortalama: 3,50 Toplam 5, Oy)
Loading...
Pınar

Eşim bana karşı soguk davraniyor

Havas ilminin nadide işlemlerinden olan vefk tılsımını öneririm. Detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.
Merve Karaboga

Esim benden ayrilmak istiyor ben esimi cok seviyorum bir bebegimiz var onu evime baglamak kendime oglumuza yuvamiza geriye döndürmek istiyorum lütfen yardim edin ayrilmak istemiyorum

Bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz 0546 484 31 66
Medine

merhaba esimle biz birbirimizi cok seviyoruz daha dogrusu seviyorduk esim yeni askerden geldi hersey iyidi fakat ailesi beni istemiyor simdide ne oldu ne bitti anlamadim esim beni istemedigini soyluyor bircok hocaya sorunca para istiyorlar ama ben zaten ortada kaldim paramda yok esimi tekrar eskisi gibi kendime baglamak için ne yapabilirim nolur yardımcı olun

Merhaba benimle iletişime geçebilirsiniz konuyla ilgili görüşebiliriz 0546 484 31 66
Esra

merhaba esime suzumu gecirmek istiyorum hep anensinin dedini yapiyor ne yapabilirim

0546 484 31 66 numaradan bana ulaşabilirsiniz.
Nilay

Merhaba 23yıllık evliyim eşim sürekli bana degersiz olduğumu beni umursamadığını söylüyor işine gelirse diyor bana karşı çok soguk biz severek evlendik artık gücüm kalmadı bana nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkürler

Merhaba aşk vefki tılsımı genel olarak yuva kurtarma eşler arasında muhabbet için uygulanan işlemlerdir. Bilgi için iletişime geçiniz.
Esra

Merhaba, eşimle Temmuz sonu boşandık. Her türlü dua yı ve Esma'yı denedim. Bir türlü sonuç alamıyorum. Bana ne önerirsiniz

Merhaba ayrıldığınız kişinin size dönmesi amaçlı tılsımlar yapılabilir. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.