Aileden Soğutma Büyüleri Nelerdir? Nasıl Yapılır? Etkisi Ne Kadar Sürer?

Günümüzde daha çok bayanların uyguladığı aileden soğutma büyüsü hakkında birçok farklı bilgi ve büyü çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca bu büyünün etkisi oldukça güçlüdür.

Soğutma Büyüsü

im002751 Soğutma büyüsü günümüzde daha çok kişiyi ailesinden ya da sevgilisinden soğutmak amaçlı uygulanmaktadır. Ayrıca bu kişinin iş arkadaşı ya da nişanlısında da soğutmak için bir takım işlemler yapılabilir. Gerçek anlamda çok güçlü bir uygulamadır ve kısa sürede etkisini gösterebilmektedir. Bu anlamda büyünün bozulması da çok zordur. Büyü yapıldıktan sonra bozulmak istenirse mutlaka büyük bir medyum tarafından yardım alınmalıdır. Çünkü soğutma büyüsünü bozmak için bir takım tılsım ve vefk işlemleri gereklidir. Bu sayede aileden ya da eşinden soğuyan kişi eski haline dönebilir.

Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü farklı şekillerde yapılabilir. Günümüzde aşırı bir titizlikle gerçekleştirilen bu işlemin yapılabilmesi için yakın bir sürede hamile kalarak doğum yapan bir köpeğe ihtiyaç ardır. Bu tür bir köpek bulunduğunda önce beslenir daha sonra sütü alınarak bir kaba bırakılır. İçerisinde un katılır ve hamur haline getirilir. Daha sonra soğuması istenilen kişinin ismi de bir kâğıt üzerine yazılır. Son olarak bu isimli kâğıt, hamur ile kaplanır ve muska halinde katlanarak büyü yapılacak kişinin kapı eşiğine bırakılır.

Soğutma büyüleri, deneyimli medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Eklenecek tılsımlar ile birlikte etkisini çok çabuk gösteren bu büyüler için belirtildiği üzere, bozulması da oldukça zordur.

Anneden Soğutma Büyüsü

Aileden soğutma büyüsü olarak da bilinen bu büyüyle anneden ya da eşinden kişiyi ayırmak amaçlanmaktadır. Kulağa güzel gibi gelse de bir evin yıkılmasına neden olan anneden soğutma büyüsü daha çok gelinler tarafından yapılmaktadır.

Aralarına soğukluk girmesi istenilen kişi aşağıdaki duayı 73 defa okur ve üfler. Üflediğiniz kişi diğerinden sonsuza kadar soğur.

‘’ Ve elkayna beyne hümül adavete vel badae ebeden ila yevmil kıyamete ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete ferraktü beyne iblise ve Ademe kema ferrakte beyne Muhammed ve ebu cehil kema ferrakte beyne Musa ve firavne kema ferrakte beynel mai vennari kema ferrakte beynes semai vel ardı ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete’’

Evden Soğutma Büyüsü

Kişilerin evlilik hayatında eşinin yanı sıra eşinin akrabalarıyla da yaşama durumu olabilir. Böyle bir durumda onlardan rahatsız olarak evden uzaklaşmalarını isteyenler de olacaktır. Daha çok bayanların tercih ettiği bu büyü ile görümce ya da elti gibi faktörler kısa sürede soğutulabilir. Sizlerle paylaşacağımız duayı 40 gün olmak kaydıyla günde 530 defa okumanız gerekir.

Okunacak dua; “Allâhumme eslih lî dîniyel-lezî huve ‘ismetu emrî, ve eslih lî dunyâyel-letî fîhâ me’âşî, ve eslih lî âhiratiyel-letî ileyhâ me’âdî, vec’alil-hayâte ziyâdeten lî fî kulli hayrin, vec’alil-mevte râhaten lî min kulli şerr”

Bazen kişiler kendini soğutma büyülerine de başvurabilmektedir. Sevdiğiniz bir kişiyle ilişki içinde olmak istemiyor ve o kişiden kendinizi soğutmak istiyorsanız, 7 gün boyunca sabah namazından gün doğana kadar okunacak bir dua bulunmaktadır. Ancak dua, güneş doğar doğmaz sona erdirilmelidir.

Okunacak dua; “Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Subhaneke la ilahe illa ente ya rabbi küllü şeyün ve varisühü la ilahe illa enter rafiu celle celalühü ya gıyasü inde küllü şiddetin ve mucibü inde küllü davetin ebhın ebhın sırrı ve bi sırrı ya Allah”

Sevmediğiniz bir kişiden kurtulmak için de yine farklı bir büyü bulunmaktadır. Ezan okunmaya başladığında 1 defa okunur ve niyet edilir.

Okunacak dua; Allâhümme rabbenâ leke’l-hamdu, ente kayyimu’s-semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu, leke mülkü’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu ente nûru’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne ve leke’l-hamdu ente’l-hakku ve va’düke’l-hakku, ve likâuke hakkun, ve kavluke hakkun, ve’l-cennetü hakkun, ve’n-nâru hakkun, ve Muhammedün hakkun, ve’s-sâatü hakkun”

 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.