En Kolay Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Günümüzde oldukça fazla kullanılan aşk büyüleri arasında ‘kolay tutan aşk büyüsü’nü anlatacağız. Sizler de bu kuvvetli uygulamalar için tercihlerinizi yaparak kolay bir şekilde aşk büyüsü yapabilirsiniz.

Kolay Tutan Aşk Büyüsü Nedir?

Dünyanın en güzel duygularından biri olan aşk, bazı durumlarda kişilerin fazlasıyla üzülmesine neden olabilir. Bu yüzden de hayallerini gerçekleştiremeyen kişiler aşk büyülerine yönelebilir.

Aşk büyüsü yaparken ilk olarak büyünün gerçekten yapılmak istenip istenmediğine karar verilmesi gerekiyor. Birçok kişi büyünün yapımı sırasında farklı enerjilerle birlikte etrafa pozitif duygular saçar. Bu yüzden büyü yapılırken, büyüye olan inancın tam olması gerekiyor.

Dikkat edilecek bir diğer durum da büyünün nasıl yapılacağıdır. Günümüzde birçok insan aşk büyüsü yaptırırken yeterli bilgi birikimine sahip olmadan büyü yapmaya çalışabiliyor. Bunun sonucunda ise büyü daha başlamadan etkisini kaybediyor. Aşk büyüsü yapılmadan önce büyünün içeriği ve ne şekilde yapılması gerektiği bilinmelidir.

Elde edeceğiniz aşk büyülerine başlamadan önce ince ayrıntıları da gözden geçirmeniz de yarar var. Yapılacak duaların okunuşunu ve kaç kez okunması gerektiğini de bilmelisiniz. Dua ve büyülerde ayrıca hangi gün ve saatlerde yapıldığında daha hızlı etkisinin olabileceğini de araştırmanız, yararınıza olacaktır.

Her günün kendine has bir enerji dağılımı vardır. Bazı büyüler uygulanış itibariyle gece, bazıları ise sabah karşı yapılmaktadır. Aşk büyüsü uygulamalarından önce, büyünün ne zaman yapılması gerektiği bilinmelidir çünkü büyünün tutması açısından çok önemlidir.

Nasıl Yapılır?

Kolay tutan aşk büyülerinde size sunulacak ayet ya da kelimeler tekrarlatılmaktadır. Bundan önce ise adınız ve sevdiğiniz kişini adı ile birlikte niyet etmeniz gerekecektir. Bu aşk büyülerinde ekstra bir şeye ihtiyaç duyulmaz. Bazı aşk büyülerinde ise heykeller ya da fotoğraflar kullanılabilir.

Kullanılacak malzemelerin sadece birinin bile eksik olması ya da farklı bir materyal kullanılması bu büyünün etkisini azaltır. Gizli ilimler içerisinde yer alan büyüler için bu duruma dikkat edilmelidir.

Aşk büyüsü konusunda bilgi sahibi olmamak da büyünün tutma derecesini etkiler. Yanlış bilgilerle yapılan büyüler aynı zamanda size de zarar verebilir. Bu yüzden dikkatli olmanız da fayda var. Günümüzde daha çok ayet ve dini sözcükleri kullanarak yapılan büyüler tercih edilmelidir.

Aşk büyüsü yapmadan önce gizli ilimlerle ilgili ciddi bir araştırma yapılmalıdır. Çünkü bu büyü sonucunda, yapılan kişilerde bir takım değişimler gözlenecektir.

Bazı aşk büyülerinde ise hiçbir değişim görülmeyebilir. Kısa süreli bir iç kapanıklığı ya da dış dünyadan soğuma gibi durumlar karşısında paniğe kapılmanıza da gerek yok. Bu durum sadece büyünün etki ettiğini göstermektedir.

Kısa süreli ya da uzun süreli etkiler sonucunda büyüden sonuç alınmaya başlanacaktır. Ulaşılmak istenen kişi, büyüyü yaptıran kişiye ulaşmaya çalışacak ve derin hisler beslemeye başlayacaktır. Bunun sonucunda da ölene kadar birlikte ve mutlu bir gelecek hazırlanmış olacaktır.

Nasıl Bozulur?

Her büyüde olduğu gibi kolay tutan aşk büyülerinde de medyum ya da hocalardan destek almanız uygun olacaktır.

Büyüyü kendiniz bozmaya çalıştığınızda çok farklı sonuçlarla da karşılaşabilir ya da hiçbir etkisini görmeden vazgeçebilirsiniz. Bu yüzden günümüzde bu konuda oldukça ilim sahibi kişiler mevcuttur ve bu kişilerden yardım alınarak kolay tutan aşk büyüleri bozulabilmektedir.

1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 2,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.