Kuantum Düşünce Gücünüzü Yükseltin ve Kullanın

Kuantum düşünce gücü nedir? Hayatımıza nasıl fayda sağlar? 21 günlük kuantum sıçraması nasıl uygulanır? Bu sorulara cevap arayan bir makaledir.

Yüksek seviyeli bir düşünme biçimi olup günlük yaşantımızda karşılaştığımız vesveseler, korkular, kalıplaşmış düşünceler yerine daha umutlu bir şekilde gelecekte gerçeklemesini istediğimiz şeyleri hayal, ses ve duyguyla odaklanarak düşünmektir. Bilinçaltımıza etki eder ve hayatımızı değiştirir.

Hayatımıza Nasıl Yarar Sağlar

Hayatımızın birçok alanına yarar sağlar. Düşüncelerimiz ve kabullenmelerimiz direkt olarak bedenimize etki ederek daha sağlıklı olmamızı sağlar. Bu düşünce tekniğiyle hem kendimizi hem çevremizdeki insanları daha iyi anlarız, evrenin sırlarına vakıf oluruz. Daha aktif ve güzel olup hayata geliş amacımızın farkına varır ve bu doğrultuda gayret sarf ederiz.

im001482

Bilinçaltımızdaki kısıtlayıcı düşünceler nedeniyle hakettiğimiz hayatı yaşayamıyoruz. Kuantum düşünce gücüyle ev, iş, eş, sevgili ve daha pekçok konuda bedenimizi yüksek enerji seviyesine çıkarıp hakkımız olan mutluluğa erişiriz.

Kimler Kullanabilir

Aslında hepimiz farkında olmadan bu tekniği kullanıyoruz. Çünkü hayatımızda karşılaştığımız şeyler aslında bizim korkularımızdan ibaret. Herkesin uygulayabileceği kuantum düşünceyle yalnızlıktan kurtulabilir, işe girebilir, zengin olabilir, aradığınız evliliği bulabilirsiniz. Tüm bunlar düşünce ve inanç sisteminizdeki değişimler ile mümkün olmaktadır.

21 Günlük Kuantum Sıçrama Uygulaması

Sıçramanın bilhassa ilk 5 adımı oldukça önemlidir. İlk olarak elinize bir kalem kağıt alarak işe başlamalı ve nasıl bir hayat istediğinizi tüm ayrıntısıyla bu kağıda yazmalısınız. İlk 5 adım aşağıdaki gibi uygulanmaktadır.

1.Adım: Rahatlayabileceğiniz bir yere geçin ve gözlerinizi kapatın. Kendinize nasıl bir yaşam istediğinizi sorun. Tek yapmanız gereken isteklerinizin sonuna “olsun” eklemek. Örneğin “beni çok seven ve bana çok değer veren bir sevgilim olsun”, “Geniş, güneş alan, havuzlu bir evim olsun” gibi. Bu niyetleri uygularken nasıl olacak diye şüpheye ve olumsuz düşüncelere odaklanmayın. Bu şekilde düşünceler geldiğinde “ben bunun olmasını istiyorum” şeklinde sevgiye ve pozitif mesaja dönüştürün.

2.Adım: İlk adımdaki istediğiniz şeyler yerine geldiğinde neler hissedeceğinizi yazın. Yazacağınız şeylere karar vermeden önce yine gözlerinizi kapatın. Hayatınıza istediğiniz şeyleri çektiğinizde “güçlü, keyifli, sağlıklı, değerli hissediyorum” gibi hissedeceğiniz duygularınızı dürüstçe yazın. Bunu yapmamızın nedeni düşüncelerin gerçekleşmesi için duygulara ihtiyaç olmasıdır. Sıkça duyduğunuz korkulan şeyin başa gelmesi de bu yüzdendir.

3.Adım: İstediğiniz şey çok yükseklerde olmayan olabilirliği optimum seviyede olan bir şey olsun. Tıpkı kaslarımızı geliştirir gibi hafif idmanlarla isteklerimizi artırmalıyız.

4.Adım: Bu adımda yapmanız gereken şey “hak etme” duygunuzu harekete geçirmek. Bazı kişiler geçmiş tecrübelerinden ötürü sevgiyi veya parayı haketmediklerini düşünürler ve bu nedenle bunlardan mahrum kalırlar.

5.Adım: Son adımda yapmanız gereken düşlediğiniz bu dilekleri gerçekleştirmeye karar vermek ve bunu tüm varlığınızı ortaya koyarak istemek. Daha sonra altına imzanızı atarak bitirin.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.