Kurşunla Yapılan Büyü Nedir, Nasıl Yapılır, Bozulur ve Etkileri

Kurşun büyüsü büyü çeşitleri arasında iyi niyetli olarak yapılır. bu büyünün amacı kişileri birleştirmek, barıştırmak ve tekrardan bir araya getirmektir.

Nedir ve Nasıl Yapılır

Kurşun büyüsü, dargın kişileri barıştırmak ve ayrı kişileri birleştirmek amaçlı yapılır. Büyü çeşitleri arasında oldukça etkili olan bu büyü türü çiftlerin ayrılması sonucunda yapılmaktadır. Kurşun büyüsü, erkeklerin terk etmesi sonucunda ve bu terk edişte erkek annelerinin etkili olmasından kaynaklı olarak yapılmaktadır.

Büyülerde kullanılann kurşunlar

Büyülerde kullanılann kurşunlar

Bu büyü çeşidi direkt olarak terk eden kişileri ve annelerini amaç edinerek yapılmaktadır. Büyü türleri arasında iyi olarak bilinir ve seven kişilerin tekrardan birleşmesi amacı ile ortaya çıkmıştır. Sevgisi, aşkı ve karşıdaki kişiye bağlılığı konusunda emin olan kişiler tarafından yaptırılan ve içinde kötülük taşımayan bir büyü çeşididir.

Kurşun Büyüsü Uygulaması

Kurşun büyüsü uygulaması oldukça basit, hızlı ve pratiktir. Büyü yapma konusunda usta olan kişiler tarafından birleştirme yapılacak olan kişinin annesinin ve kendisinin ismi öğrenilmelidir. Okunacak olan kurşun duası sonrasında kurşun levhanın üstüne bu isimler yazılır. Sonrasında okunan dua ile birlikte kurşun ateşe sürülmelidir.

Ateşi gören kurşun erimeye başlar ve kurşunun erimesi ile birlikte karşı tarafta bulunan kişilerin de katı duyguları erimeye başlayacaktır. Sevilen kişi ve annesi de kurşunun ateşte erimesi gibi erime yaşayarak dayanamaz hale gelir ve gri döner. Bu büyü oldukça etkili olan bir büyü şeklidir ve birçok kişi tarafından tercih edilir.

Etkileri ve Belirtileri

Kurşun büyüsü bazı zamanlarda kusma şeklinde kendisini gösterebilir ama genel olarak anormal şekilde davranış ve farklı rahatsızlık belirtisi olarak ortaya çıkmaz. Bu büyünün etkisinde kalan kişiler her şeyi normal olarak karşılar ve olağan şeyleri kabul görür. Kurşun büyüsünün beden içinde görülen yan etkisi sadece kusmadır.

Günümüzde birleşme, kavuşma ve barışma için kullanılan bu büyü çeşidi eş dışında aile yer alan anneyi de etkilemektedir. Annenin olumlu düşünmesini, bu ilişkiyi onaylamasını, sizi sevmesini ve arada yarattığı sorunları unutmasını sağlamaktadır. Anne üzerinde de bazı zamanlarda kusma şeklinde belirti gösterebilir.

Nasıl Bozulur

Kurşun büyüsünün bozulabilmesi için ilk olarak ne kadar etkili yapıldığını ve bu büyünün usta ellerden çıkıp çıkmadığını bilmek gerekmektedir. Kurşun büyüsünü yapan kişiler bu büyünün nasıl bozulacağını da detaylı şekilde bilirler.

Bu büyüyü yapmayı bilenler, bu ilmi en iyi şekilde icra edenler nasıl bozulacağını ve nasıl etkisiz bir hale geleceğini de iyi şekilde bilirler. Büyünün bozulabilmesi direkt olarak büyü yaptıran kişilerin bünyesi ile de alakalıdır. Bu büyünün bozulma işlemi ile alakalı olarak bu konuda uzman olan kişilerden yardım almak gerekir.

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.