En Etkili Aşk Büyüsü Hangi İşlemler Dahilinde Yapılmaktadır?

En etkili aşk büyüsünün yapılmasındakalbin temiz olması, ismin zikredilmesi esnasından bu işlemin içten yapılması ve işlemlerin tamamına canı gönülden inanılması gerekmektedir.

Çok Kuvvetli Aşk Büyüsü Hangi Aşamalar Nasıl Uygulanır?

resim-1672

En kuvvetli aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüleri yapım olarak karmaşık bir uygulamaya sahiptir. Bu tarz büyülerde önemli olan kişinin inanarak yapması ve yaptığı işlemleri eksiksiz şekilde yapmasıdır. Aşk büyüleri genellikle 14 günlük süreç içinde olumlu ya da olumsuz olan sonuçlarını ortaya çıkartır. Birkaç gün içinde etkisini ortaya çıkartanları ise kara büyülerdir. Yaprak yardımı ile yapılan en etkili aşk büyüsü 19 gün içinde etkisini gösterir. En etkili aş büyüleri içinde bulunan bu uygulamayı bir hocaya ya da bir medyuma gerek kalmadan kendinizde yapabilirsiniz. En kolay ve en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır;

Büyünün yapılması için dil biçimde olan bir yaprak bulmak gerekir. En etkili ve en kolay büyünün yapılmasında yaprağın şekli oldukça önemlidir. Hafif uzun ve orta kısımdaki damarları belirgin olmalıdır. Dış görüntüsü açısından insanın dilini çağrıştırmalıdır. Bu yaprak küçük parçalara ayrılmalıdır. Parçalara ayrılma esnasında aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini söylemelisiniz. Her parçaya ayrılmada tekrarlanması çok önemlidir. Yani yaprağı kaç parçaya bölerseniz o kişinin ismini de o kadar söylemelisiniz. Yaprağın parçaları olabildiğince küçük olmalıdır. Hatta bu işlem için makas ya da bıçak gibi bir aletten yardım da alabilirsiniz. Ardından yaprağın tüm parçaları temiz bir kabın içine doldurulan suyun içine atılır. Ağızı sıkıca kapatılan kap kimselerin görmeyeceği bir alanda 19 gün boyunca bekletilir. Bu aşama büyünün mayalanması veya demlenmesi aşamasıdır. Ayrıca yaprağın koparıldığı bitkinin kurumaması da çok önemlidir. 19 günlük süre boyunca yaprağın koparıldığı bitkinin kurumaması için bakım yapılması gerekir. Ayrıca bu bitkinin bakım işinden büyüyü yapan kişi sorumlu olmalıdır. Bir başkasının bakması fayda sağlamaz. Bakım yapılacak olan bitkiye su verildiğinde ya da bakım yapıldığında aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini zikretmeli ve onu her daim kalbinizden geçirmelisiniz. Hatta gün içinde bitkiyi bakım yapmak dışında iki kere sevebilirsiniz. Severken de o kişinin ismi zikredilmelidir.

Sonuçları

resim-1673

19 günün girilmesinden sonra yapraklar saklandığı yerden çıkartılır. Büyük olasılıkla su yeşil bir hal alacaktır. Küçük yaprak parçaları da hamur haline gelmiş olabilir. Bu su ele alınır ve yaprağın koparıldığı bitkinin yanına gidilir. Aşık olması istenilen kişinin ismi kısık sesle söylene söylene su bitkinin köküne dökülür. Yapılacak olan uygulama da en önemli detay 19. Günün sabah saatlerinde suyun bitkinin köküne dökülmesidir. Suyun dökülme işlemi kesinlikle ileri saatlere sarkmamalıdır. Bu uygulamada sembolik olarak kullanılan materyallerin hepsi kavuşmayı ve karşıdaki kişinin etkili şekilde aşık olmasını daimi kılacaktır. Yaprak kendi liflerinden ayrılır ve kendisini suyun içinde eritme işlemine girerek tekrardan size döner. Kader de aşık olarak yazılan kişilerin uzak kalması ve asıl sevgilisinin yanına gelmesi bu uygulama ile vurgulanmaktadır. Çok eski zamanlarda yapraklar genellikle ağaçlardan alınırmış. Beklenmesi gerekli olan 19 günlük sürenin dolmasından sonra suyu yine ağacın dibine dökülürmüş. Günümüzde ise yaşam şartlarından kaynaklı olarak ağaçlardan yaprak almak zor olduğu için saksı bitkilerinden alınacak olan yapraklar ile uygulama yapılmaktadır. Bu işlemde malzemenin yanı sıra bunların kullanım amaçları ve simgesel şekildeki manaları da çok önemlidir. Aşk büyülerinin en sık yapıldığı bölge Uzak Doğu kültürlerini yaşayan bölgelerdir. Anadolu kısmında çok fazla yapılan bir büyü olmasa da uygulayan kişiler etkili olduğunu gözlemlemiştir. Özellikle eski dönemlerde saraylarda yaşayan üst düzey kişiler tarafından daha sık uygulanmıştır. Büyünün tüm aşamaların kalbin temiz olması, ismin zikredilmesi esnasından bu işlemin içten yapılması ve işlemlerin tamamına canı gönülden inanılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılacak olan işlemlerin tutmasını, istediğiniz gerçekleşmesini ve istediğinize kavuşmanızı beklememelisiniz.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.