Mesleğinizi Fal İle Seçin

Geleceğinizi öğrenmek için bakılan fallar ile hangi mesleği seçmeniz gerektiğini de kolayca bulabilirsiniz.

Mesleğini Bulmak İçin Fallar

101-1 Geleceğinizi önünüze seren fal çeşitleri ile birçok bilgiye kavuşabilirsiniz. Etrafımızda seçtiği meslekten dolayı hüsran içinde olan birçok kimse varken, bu fallar büyük önem taşıyor.

Eski zamanlardan beri insanlar geleceklerini fallar sayesinde tayin edip mutlu bir geleceğin kapısını aramışlardır.

Geleceğini iyi bilen kişi seçtiği meslekte büyük başarılar sağlayabilir. Bu sayede kolayca yükselir ve mesleğini en iyi şekilde yapabilir.

Gelecek fallarının hepsi meslek ile ilgili bilgiler vermez. Ancak bazı fallar bize her konu hakkında bilgi vermektedir.

Özellikle yıldız falları kişinin ne tür yetenekleri olduğu hakkında ve nelerde yükseleceği hakkında bilgiler vermektedir. Yıldız falınıza doğum tarihiniz ile kolayca bakabilir ve mesleğinizi ona göre seçebilirsiniz.

Yıldız falı dışında sarkaç falı ile de geleceğinizi tayin edebilirsiniz. Sarkaç falı ile sorduğunuz sorulara cevaplar bulurken, hangi falın sizin için daha hayırlı olduğunu öğrenebilirsiniz.

Tarot falı ile gelecekte geleceğiniz konumu görmek kolaylaşır. Nasıl güçlüklerden geçeceğinizi, hangi mesleklerde ilerlemenin daha iyi olacağını tarot sayesinde de öğrenebilirsiniz.

Fallar arasında kişilik analizi yapılabilen fallar size nasıl bir meslek seçmeniz gerektiği konusunda da tüyolar vermektedir.

Bu fallar mesleği tam olarak söylemez sadece sizin hangi konularda ilerleyeceğinizi ve güçlü olduğunuzu hatırlatır. Bu sayede de kolayca meslek seçimi yapabilirsiniz.

Mesleği Bulmak İçin Fal Nasıl Bakılır?

El falı geçmişten günümüze herkesin inandığı ve uyguladığı bir faldır. Bakması oldukça güçtür, anlamları vardır ve belli içgüdüler gerektirir.

El falı sayesinde nasıl bir geleceğiniz olacağını ve nasıl bir işte yükseleceğinizi görebilirsiniz. Bunun için bir el falı kitabı ve ya uzman bir falcı size yardımcı olabilir.

Ebced hesabı yapılarak bakılan fallarda kişinin geleceği kolayca talim edilir. Bu fallar sizin geleceğinizde büyük önem taşımaktadır.

Ebced hesabı yapmak için ilk isminize ihtiyaç vardır. Harflerin değerleri toplanır ve yeni çıkan değer sayesinde hangi konularda daha kolay uzman olacağınızı bulabilirsiniz.

Sayı falında çıkan sonuçların her biri bir mesleği temsil etmektedir. Bu meslek açılımı sayesinde ise gelecekteki mesleğinize sağlam adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

İsim falı bakılırken herkesin isminin son harfine bakılır. Son harfler size hangi meslekte başarılı olacağınızı gösterir. Belli anlamları vardır.

Örnek vermek gerekir ise son Merve isminde olan bir kişinin isminden fal bakmak istenirse, E harfinin verdiği anlamlara bakılmalıdır.

Çin falı denilen fal ile birlikte de Çin takvimi kullanılarak meslek seçimi kolayca yapılmaktadır.

Bu takvim sayesinde gösterilen tarihler aralığında belli adımlar atılması kolaylaşır ve meslek için de yardımlar alabilirsiniz.

Su falı bakabilen kişiler sizlerin üzerinizde bulundurduğunuz bir cisim ile işini icra eder. Ruhani varlıklar sayesinde de hangi mesleği seçmeniz gerektiğini size söylerler.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.