Mezara Gömülen Büyü nasıl yapılır?

Mezara gömülen büyüler arasında en çok kullanılanı sabun büyüsüdür ve kara büyüler arasında en tesirli olanıdır.

Mezarda yapılan büyüler

Mezara gömülen büyüler insanları birbirinden ayırmak ve düşmanlık yapmak için yapılır. Kara büyü sınıfına giren şer büyüleri arasındadır ve kişileri delirtmek ve terk ettirmek için de kullanılır. Bu büyü yapılırken bir takım önlemler alınmadığı sürece ortaya çok farklı ve kötü sonuçlar çıkabilmektedir.

Mezara gömülen büyüleri

Mezara gömülen büyüleri

Bir bağlama büyüsü olarak yapılan büyülerin mezara gömüldükten sonra etkisini kısa sürede gösterdiği söylenir. Ayrıca sık sık rahatsızlıklar ve dışarı çıkmama isteğiyle beraber kişi bir takım hislere kapılır. Hayatı karanlık olur ve mezara gömülen büyüye maruz kalmıştır. Bu yüzden büyünün bozulması için de bir takım tedbirlerin alınması gerekir.

Mezara gömülen büyüler ayrıca ev ya da ticarethanelerin müşterilerinin kesilmesi, işlerin bağlanması, kavga ve huzursuzluk için yapılır. Mezar toprağı büyüsü yapılan evde huzur ve mutluluk olmaz. Ayrıca evdekiler sürekli bir tartışma içindedir. Geceleri de uyuyamazlar. İş yerlerinde ise alışverişler aniden kesilir ve işlerin tamamı olumsuz yönde ilerler. Bu büyüye maruz kalan kişiler ayrıca uyuyamaz ve uyanırken de çok yorgun bir şekilde uyanırlar.

Nasıl Yapılır

Mezara gömülen büyüler arasında en çok tercih edileni sabun büyüsüdür. Ülkemizde de bu büyüye sıkça rastlanır ve insanlara zarar vermek ya da onu yok etmek için kullanılır. Üzerine yapılacak kişiyi simgeleyen bir kalıp sabun alınır ve bir kap suyun içine atılmasıyla büyüye başlanır.

Sabun suda iken büyü kime yapılacak ise adı 14 defa okunmalıdır. Daha sonra bu kişinin annesinin adı da söylenir. İsim okunduktan sonra sabun sudan çıkarılır ve biraz sertleşmesi beklenir. Sabun tamamen kurumadan büyüye geçilir. Eğer biraz sertleşme olmuş ise büyü gerçekleşmez.

Nemli olan sabunun üst kısmındaki her 2 yere 2 ufak nokta bırakılır. Bu 2 delik büyü yapılacak kişinin 2 gözünü temsil eder. Sabunun alt kısmına da yukarıdan aşağıya olacak şekilde 2 çizgi çizilir. Bu ise kişinin ayaklarını temsil eder. Büyü yapılacak kişiye zarar vermek için iğneler batırılır.

Kişinin çalıştırılmak istenmeyen organı için sabuna siyah ip bağlanır. Hazırlanan sabunun ip aşaması da tamamlandıktan sonra bir mezara ya da kuyuya bırakılır. Sabun eridikçe büyü etkisini göstermeye başlar ve tamamen yok olduğunda büyü devreye girmiş olur. Eziyet edici bir özelliği olan bu büyü ciddi anlamda özen gösterilerek yapılır ve mezara gömülen büyü olarak bilinir.

Nasıl Bozulur

Mezara gömülen büyüyü bozmak mümkündür. Eğer büyü yapılan kişi yanınızda ise ona bir miktarda sirkeyi banyo yapacağı zaman banyo kovasına bırakın ve banyo yaparken ve sirkeli suyu dökerken 7 kez ayetel kürsi, 7 defa fatiha suresi ve 7 kez nas ve 7 kez felan suresi okunmalıdır. Banyodan sonra ise 3 kez yasin suresi okunmalıdır.

Bu büyünün çözümünde genel anlamda ruhani bir temizlik yapılmalıdır. Yani şer-i ruhlara karşı önlemler alınmalıdır. Ayrıca her gün sizlerle paylaştığımız sureleri okuduğunuzda 24 saat büyünün tesirinden korunabilirsiniz.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.