Muska Bozma Teknikleri ve Yapım adımları

Muska nasıl yok edilir ile alakalı olarak düşünce besleyen kişilerin kesinlikle ilim, irfan sahibi olan kişilerden yardım alması gerekmektedir.

Muska Yok Etme İşlemleri

Muska, Yapıldığı gibi Bozulabilir

Muska, Yapıldığı gibi Bozulabilir

Muska nasıl yok edilir sorusunun cevabı oldukça basittir. Bu konuda önemli olan Allaha güvenmek ve olan muskaları ona havale ederek rahatlama sağlamaktır. Allah’ın ve peygamberlerin söyledikleri ve bize öğrettiklerini yapmak muska nasıl bozulur konusunda yardımcı olacaktır. Muska nasıl bozulur ile alakalı olarak ben bu işi yaparım diyen her insandan yardım almamak gerekir.

Bu konuda takva ve ilim sahibi olan kişilerden, maddi açıdan büyük menfaatler beklemeyen kişilerden, Allah rızası için bu işi yapan kişilerden yardım almak gerekmektedir. Muska bozma konusunda ilim sahibi olan kişilerin tavsiyelerine göre hareket etmek, söylediklerini uygulamak ve onların dediklerini yapmak en doğru adım olacaktır. Muska bozma konusunda detaylara ulaşmak önemlidir.

Bazı psikolojik sıkıntılar bile muska olarak algılanabilmektedir. Bundan dolayı da muska nasıl bozulur konusunda İslami tarafı güçlü olan kişilere başvurmak doğru olacaktır. İlim sahibi olan kişiler tarafından muska yapıldığı tespit edilirse bu konuda okunması gerekli olan bazı dualar ve sureler bulunur. Bunların hepsinin aksatılmadan okunması ve atlanmaması gerekmektedir.

Muska Bozmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Bulunan muskanın ya da yapıldığı düşünülen muska için kesinlikle ilim ve irfan sahibi olan bir hocaya gitmek gerekir. Hoca kişilerde muska olup olmadığını tespit etmelidir. Ayrıca evde ya da yaşanılan başka bir mekânda muska bulunmuşsa kesinlikle bu hoca tarafından açılmalıdır. Bulunan muskanın kesinlikle kişiler tarafından açılmaması gerekir.

Muskaların hocalar tarafından usulünce açılması daha sağlıklı olan sonuçları ortaya çıkmasına olanak sağlar. Kişiler bulduğu muskaları açacaksa kesinlikle ayetel kürsi okuyarak açması gerekir. Bu şekilde açılacak olan muskalar oluşabilecek olan olumsuz etkilerin ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca okunacak olan ayetel kürsi kişiye koruma sağlayacak olan en büyük detaydır.  Muska açılması ile sirke doldurulmuş olan bir kabın içine konmalıdır.

Muska yazımında kullanılmış olan mürekkep çabuk çıkacak olan bir mürekkep türünde değilse muska nasıl yok edilir konusunda 1 gün boyunca hazırlanan bu sirkeli suda bekletilmesi gerekmektedir. Sirkeli suyun içine konmuş olan muskaya 11 adet Nas ve 1 adet Felak suresi okunmalı ve üflenmelidir. Bu noktada okunacak olan duaların tek sayı olması uygun olan bir detaydır. Bu işlemden sonra çözülen muskanın ayak basılmayacak temiz bir alana gömülmesi ya da deniz tarzından akan bir suya dökülmesi uygun olacaktır.

Yapılacak olan bu işlemlerin sonunda muska bozum işlemi tamamlanmış olur. Sirkenin içine muskanın konulması esnasında Allaha dua etmek ve muskanın batıl olmaması konusunda dilek dilemek de uygun olacaktır. Dökülecek olan ya da gömülecek olan muskanın dökülme ve gömülme esnasında da muskanın geçerli olmaması konusunda dua etmek makbul olacaktır. Yalnız bu işlemlerin tümünün yapılması sırasında kişilerin kalbinde şeytanlık olmaması gerekir. Yapılacak olan işlemler saf ve temiz duygular ile yapılmalıdır.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.