Muskanın Anlaşılması ve Belirtileri

Muska yapılmış olan kişi birçok sıkıntıyı üzerinde taşır. Bu tarz bir şüphe duyulduğundan kesinlikle ilim sahibi olan bir hocadan yardım alınmalıdır.

Muska Nasıl Anlaşılır

Muska yapılan kişiler kapalı bir kutuya benze ve bu kapalı kutunun içini başka bir kimsenin açması mümkün değildir. Buraya girmenin ve konuşmanın neredeyse imkânı bulunmaz. Bazı insanlar aşk muskaları yaparak karşısındaki kişileri kendilerine boyun eğdirirken, bazıları da farklı muskalar ile insanlara farklı sıkıntılar doğurmaktadır.

Muska yapıldığını nasıl anlarız

Kişiler etrafında bulunan ya da kendilerinin ruh hallerinde farklılıklar hissetmeye başladığında, kendilerini ya da etrafındakileri tanıyamaz hale geldiklerinde, korkutucu rüyalar görmeye başladığında, kalp ve mide ile alakalı olan sıkıntılar yaşadığında, aşırı yorgunluk, göğüs kafesinde ağrı, ensede ağrı, gözlerde ağrı, saçlarda elektriklenme, uyuşukluk, sinir halleri, ayaklarda uyuşukluk ve benzeri durumlarda şüphe duymalıdır.

Bu tarz sıkıntılar muskaların genel belirtileri içinde yer alır. Muska yapıldığı nasıl anlaşılır ile alakalı şüpheleriniz mevcut ise kesinlikle bir ilim sahibi olan hocaya giderek muskanın olup olmadığına baktırmanız ve hocanın söylediklerine göre hareket etmeniz gerekmektedir. Ayrıca muskanın kişilerin kendisi tarafından bulunması halinde de ilim sahibi olan hocaya gidilmeli ve hocanın söylediğine göre hareket edilmelidir.

Muskanın Belirtileri

 • Yapılan muska kocaya hüküm etmektedir ve eşinden hoşlanmamasına sebep olur. Muska yapılmadan önce eşine duyduğu sevgi düzeyinde nefret etmeye ve hoşlanmamaya başlar.
 • Yapılan muska kadına hüküm etmektedir ve eşinden hoşlanmamasına sebep olur. Muska yapılmadan önce eşine duyduğu sevgi düzeyinde nefret etmeye ve hoşlanmamaya başlar. Kocasını bir domuz gibi görür ve düşman olarak aklına yerleştirir.
 • Aile reisi olan erkeğin eşini ve çocuklarını dövmesine sebep olur. Sinir ve katlanamama ortaya çıkar.
 • Yapılan muskanın niteliğine göre karı ve koca cinsel anlamda birbirinden soğur.
 • Evlenmemiş kızlara yapılan muskalar onların dışarı çıkmasına engel olur. Sürekli evde vakit geçirirler.
 • Muska yapıldığı nasıl anlaşılır, eklem rahatsızlıklarına sebep olur.
 • Gelinlere yapılan muskalar ile damatlardan nefret etmesi sağlanır.
 • Yapılan muska ile zaman içinde evde bulunan eşyalar ve diğer mallar telef olmaya başlar.
 • Muska yapıldığı nasıl anlaşılır, ister kadına ister erkeğe yapılsın bu kişileri hor ve hakir duruma getirir.
 • Yapılan muska ile aile içinde kin, sinir, anlaşmazlık ve nefret oluşur.
 • Muska güzel ve alımlı bir kadına yapıldığında kocası onu çirkin görmeye başlar ve boşanırlar.
 • Muska yapıldığı nasıl anlaşılır, kişilerde doz dinlememe, söylenenlerin tersini yapma ve hareketlerinde dengesizlik meydana gelir.
 • Yapılan muska kişilerin normal yaşamlarının dışına çıkmasına ve farklı bir kişiliğe bürünmesine sebep olmaktadır.
 • Muska kişilerin hayatlarının tamamen değişmesine sebep olur. İnsanların gözünün ilk psikolojik rahatsızlık gibi gözükse de zaman içinde farklı etkiler ile kişileri daha da rahatsız etmeye başlar.

Muskanın En Şeytani Etkileri

 • Muska yapıldığı niteliğe göre büyü ve cinler ile karıştırılarak kişileri etkiler.
 • Muska insanların arasını bozar.
 • Yapılan muska kadın ile erkeğin kısırlaşmasına olanak sağlar.
 • Kişilerin akli dengelerini yitirmesine sebep olur.
 • Kişilerin huzur yaşamasına ve mutsuz olmasına sebep olur.

Muskanın Çözümü

Her türlü rahatsızlığın ilacı olduğu gibi muskanın da ilacı bulunur. Bu ilaç İslami yönü düzgün olan ve ilim sahibi olan hocaların elindedir. Muska ile alakalı olan sıkıntılarda kesinlikle hocalardan yardım alınmalı, onların dediklerini yapmalı ve onları okumasını söylediklerini okumalıdır. Yoksa muska insanları olmadıkları bir kişiye çevirebilir.

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Ali Can

benle nişanlımın arası çok iyi ama bazı günler en ufak sebeplerden büyük tartışmalar yaşıyoruz nişanımızdan önce annesi merdivenden düştü her yeri morardı nişandan sonra ki günde de benim annemin sol el baş tırnağı kırıldı bıçak çarpması sonucu daha sonra babam işinden ayrıldı bunların bir büyüyle alakası olabilir mi acaba ?

Şüpheleriniz varsa bunlar bakımda çıkacaktır benim alanım değildir malesef
Rengin

Eski renginden eser yok hicbir isim rast gitmiyor iki tane evladimi ust uste kaybettim piskolojim alt ust olmus geceleri surekli korkuyorum uyuyamiyorum gunduzleri tek basima kalamiyorum surekli icimfe kotu bir his oluyor

Şüpheleriniz varsa bir bakım yaptırmanızı öneririm size benim alanım değildir bu konuda yardımcı olamıyorum malesef
Cem

bana muska yapıldı belirtisiçok belli idi ancak ilmi yüksek olan hocalardan çözdük ama piskolojimi yada halen devam eden bir bir durummu bilemedim bana yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba geçmiş olsun cem bey. Konuyla ilgili yakında yüz yüze görüşeceğiniz birinden destek almanız daha etkin olacaktır.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.