Nohut büyüsü nasıl yapılır ve bozulur

Günümüzde etkili olan aşk büyülerinden biri olan nohut büyüsünden bahsedeceğiz. Oldukça etkili olduğu belirtilen nohut büyüsü sayesinde aşk ve gönül işlerinin rahatlıkla üstesinden gelebilir ve bu büyüye başvurabilirsiniz.

Nohut Büyüsü

18-1 Sevilen kişinin kalbini kendinize çevirmek için başvurulan ve 41 adet nohutla yapılan bu büyü, aşkına karşılık bulamayan ve son çare olarak gören kişilerce yapılabilir.

Ucuz ve etkili bir aşk büyüsü olarak da adlandırılır. Kullanılan malzeme sadece nohut olacağı için sadece emek gerektirir.

Nohut büyülerindeki genel amaç aslında giden sevgiliyi geri getirmektir. Sizi çok seven biri varsa ve o kişiyi geri getirmek istiyorsanız nohut büyüsünden faydalanabilirsiniz.

Nohut büyüsünü internet üzerinden alacağınız bilgilere dayanarak kendi başınıza yapmamanız gerekiyor. Hatalı yapılan bir adımda sevdiğinizi daha çok kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Sade nohut ile birlikte kara nohutla da büyü yapabilirsiniz. 41 adet kara nohutların her bir âdetine 1 asr suresi okunur ve hepsi ateş atılır. Bu nohutlar yanıyorsa gerekli niyetleri yaptıktan sonra o kişi de sizin için yanacaktır. Bu uygulamayı 1, 3 ve 7 gün aralığında devam ettirebilirsiniz. Oldukça etkili olduğu bilinir.

Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsünü yapmak için ilk olarak bir takım malzemelere ihtiyacınız var. Bu malzemeler; 1 adet kap ve ocak, 41 adet nohut ve okunacak 41 adet ihlâs suresi.

İlk olarak nohutlar teker teker alınır ve her birine olmak üzere ihlâs suresi okunarak kaba bırakılır. Hayatınızın aşkına kavuşacağınız kişi için yapılan bu büyü ile nohutlar ilk olarak kapta toplanır.

Malzemeler bir araya getirildikten sonra

‘Kâinatın tüm sırları bazen tek bir noktada toplanır, aşkın tüm gizemi de çoğu kez bir nohutta gizlenecektir. Öyle ise muradıma karşılık bulmak için bir araya getirip işlem yapmak istediğim siz nohutlar, bana engel olmayın; destek olun. Ta ki, bir insanın masum bir niyetle yaptığı etkili bir sihri onun için çıkmaz bir sokak haline getirmeyin.

7 nohutla da bu işlem yapılabilir. Suya bırakacağınız bu nohutlar üzerine;

‘Ey içine su koyduğum mübarek cezve ve ey cezveyle birleşen aziz su. Sizi, nohut büyüsünün tahakkuku için kendime vekil seçiyorum ve sizin sayenizde de gönlümdeki yakıcı arzunun gerçekleşeceğini umut ediyorum’.

Bu sözleri, suyu cezvenin içine dökerken söyleme başlamalısınız. Dökme işi bitince de sözlerin son bulması gerekiyor. Bu anlamda suyun dökülme hızını, tılsımlı cümlelere göre ayarlamanız gerekecek.

Her büyü gibi nohut büyüsü de birçok kişide tesir göstermiş ve çok etkili bir tılsımdır. Büyünün işlem basamaklarına dikkat ettiğiniz sürece nohut büyüsü başarı ile sonlanacaktır.

Nasıl Bozulur?

Tecrübeli ve güvenilir medyumlar tarafından yapılabilecek nohut büyüsünü yine bu tür medyumlar farklı tılsımlar ile bozabilmektedir. Yapıldığı andan itibaren etkili sonuçlar gösterecek bu büyüyü yaparken tekrar düşünmeniz gerekebilir.

Ayrılan sevgililerin geri birleşmesi ve terk eden sevgililerin de geri dönmesi için yapılan bu büyüyü bozmak için detaylı araştırma yapmalı ve gerekli hocalardan da destek alınmalıdır.

4 votes, average: 4,50 out of 54 votes, average: 4,50 out of 54 votes, average: 4,50 out of 54 votes, average: 4,50 out of 54 votes, average: 4,50 out of 5 (4 Oy, Ortalama: 4,50 Toplam 5, Oy)
Loading...
Dilek

Ben çok aşığım hocam sevdiğim erkeğin benimle evlenmesine benimle ömür boyu yaşamasını istiyorum beni hiç terk etmesin

Sitedeki numaramdan ve mail adresimden iletişime geçmenizi öneririm.
Zohre

merhaba ben nohut buyusunu yapmak istiyorum en sevdim kiz arkadasim benimle 1vaydir konusmuyor gormek istemiyor ne yapa bilirim tsk ederim

Merhaba büyü işlemlerimiz yoktur kesinlikle yapılmamaktadır. Dilerseniz rahmani telkinler hazırlanabilir. Bilgi için iletişime geçiniz.
Damla

Merhaba hocam ben martta sözlendim ama sözü attik 2 ay oldu ama ben sözlümün bana geri dönmesini istiyorum pişman olup ne olur bana yardımcı olabilir misiniz

Merhaba bu sorununuzla ilgili bana telefonla ya da sitedeki numarayı ekleyip whatsapptan yazabilirsiniz.
Zeze

öncelikle bunu yapmak günah mıdır ve ayrıldığımız sevgilimizle daha hiç görüşmüyorsak da tutar mı ?

Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Hi

hocam lüfen yardım edin 1aydır tanıdıgım bi kadının aşkından ölmekteyim yemek yemez oldum onu aklımdan cıkartamıyorum ve en sonunda size yazmaya karar aldım aşk büyüsü yaptırmak istiyorum

Merhaba büyü işlemlerim yoktur. Dinimizce de haram kılınmıştır. Yaptığım işlemler tılsım üzerinedir. Vefk hazırlıyorum bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Sema

Benim sevdiğim kişi beni tanımıyor ve başka bir ülkede yaşıyor.denesem olur mu?

Platonik durumlarda bu tarz işlemler tesir etmez. Mantık olarak da düşünürseniz eğer öyle bir durum söz konusu olsaydı isteyen herkes kendine birilerini aşık ederek bağlardı. Malesef bu işlemler tanışık olmayan insanlar üzerinde etki etmez.
Engin menteş

selamün aleyküm hocam eşimle bir süre ayrıyız boşandık çokta seviyorum kendisini ne yapacağımı bilmiyorum. Eşimi geri getirmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz hocam

Engin bey merhaba,

Eşinizi geri getirmek için bağlama büyüsü, geri getirme duası tarzında uygulamaları yapabilirsiniz. Bu uygulamaları doğru, atlamadan ve temiz bir kalp ile yaparsanız eşiniz size kısa süre içinde geri dönecektir. Bu arada bu uygulamalarda sabırlı olmak ve iyi niyetli olmakta oldukça önemli bir detaydır.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.