Papaz büyüsü nedir ve belirtileri nelerdir

Papaz büyüsü hakkında iki farklı inaç bulunmaktadır. Papaz büyüsü hocalar ve dine uygun olmayan usuller olmak üzere iki farklı şekilde uygulamaya alınmaktadır.

Papaz Büyüsü Nedir Belirtileri Nelerdir?

Regl kanı ya da erkeğin menisi ile yapılan papaz büyüsü dine uygun değildir. Papaz büyüsünün her iki şeklide doğrudur fakat bazı noksanları bulunmaktadır.

Pagan dönemlerinden kalan  ve regl kanı ile yapılan papaz büyüsü en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır ve kısa zaman zarfı içinde etkisini göstermektedir.

Bu büyü türünde Süryani dilinde okunan dualar kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı papaz büyüsü ismi ile ön plana çıkmaktadır. Regl kanı ile yapılan papaz büyüsü genellikle erkeği kadına bağlama maksatlı yapılmaktadır. Papaz büyüsü , insanın iradesine doğrudan müdahale etmektedir.

Büyü sonrasında kişi bir süre sonra istem dışı hareket etmeye başlar. Kısacası papaz büyüsü kara büyü türünün tüm özelliklerine ev sahipliği yapmaktadır.

Papaz büyüsünün etkilerinden bir de kişinin ruhsal yapısının bozuşmasıdır. Bu büyü türü kişiyi etkisi altına almakta ve kısa zaman zarfı içinde yapılış amacına ulaşmaktadır.

Papaz Büyüsünün Etkileri Neledir?

Papaz büyüsü etkileri ile kişide ani değişimler meydana gelmektedir. Papaz büyüsünün yapılmasının ardından kişi, iradesi dışında davranmaktadır.

Papaz büyüsünün etkisi altında kalan kimse büyük bir his yoğunluğu içerisinde olur ve hayatını akışına bırakır. Büyü tesiri altında olan kişinin sergilemiş olduğu davranışlar dışarıdan tepki ile karşılanmaktadır. Fakat kişi için bu davranışlar gayet normaldir.

Papaz büyüsü bozulmadığı sürece kişiyi tesiri altına alır ve kişi ömür boyunca böyle yaşamaya mahkum edilir. Örnek verecek olursak bir kimseyi aşık etmek için yedirme içirme yöntemini kullanarak papaz büyüsü yapabiliriz. Bu büyü türünde kadının rengl kanı ya da erkeğin menisi kullanılmaktadır.

Papaz büyüsünün ardından kişi evini ve çocuklarını bırakarak vücudunda parçasını taşımış olduğu kimsenin yanına gitmektedir. Büyü yapılan kimse artık o  kişiye tutsak olur , bağlanır ve büyü bozulmadığı sürece ondan hiç ayrılmaz. Büyü sonrasında yaşanılan bu ani değişimleri kişi normal karşılamaktadır.

Papaz büyüleri, genellikle hocalar tarafından papaz büyüsü duaları ile bozulmaktadır. Hocalar aracılığı ile açılan papaz büyüleri dinimize uygundur.

Papaz Büyüsü Duları

Papaz büyüsü duaları ile istenilen kişiye kısa zaman zarfı içinde papaz büyüsü yapılmaktadır. Bununla birlikte papaz büyüsü duları ile, yapılan papaz büyüsü de bozulmaktadır. Papaz büyüsünü bozmak  isteyen kimselerin şeker aracılığı ile şerbet yapması gerekmektedir.

Daha sonra 7 defa ayetel kürsi okuması gerekmektedir. Eğer eşinizin sizi çok sevmesini istiyorsanız papaz büyüsü duasını kullanarak büyü yapılabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir adet kırmızı biberin çekirdekleri temizlenir ve birbirinden ayrılır. Biberden ayrılan çekirdeklerin her birine tek tek yasin suresi okunur.

Bu adım sonrasında tüm çekirdekler biberin içerisine doldurulur ve ateşe atılır. Ateşe atılırken büyü yapılan kişinin ismi söylenir ve

‘’ Bu biberler nasıl yanıyorsa benim için oda böyle yansın’’

denir. Yapılan bu işlemin yedi gün süreyle tekrarlanması gerekmektedir. Eğer sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız  bağlama papaz büyüsü yapabilirsiniz. Bunun için  1001 defa ınna atayna suresini okumanız gerekmektedir. Bu adım sonrasında kısa zaman zarfı içinde büyü istediğiniz kişiye tesir edecek ve o kimse size bağlanacaktır.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.