Papaz büyüsü nasıl bozulur

Papaz büyüsüsü en doğru şekilde uygulamaya alan hocaların sayısının az olduğu gibi bunu bozacak hocaların sayısıda sadece birkaçtanedir.

Papaz Büyüsü Bozma Teknikleri

Tılsım topluluğunun adı olarak değerlendirilen papaz büyüsü Papaz büyüsü amacına ve yöntemine göre gruplara ayrılmaktadır. Bağlama için uygulamaya alınan en kuvvetli büyü türü olan papaz büyüsü, evli kadının kocasını eve bağlamak ve yuvasının yıkılmasını engellemek için uygulamaya alınır.

Bu yapılan büyünün bozulması için ise kadının adet kanının son damlaları erkeğe içirilir. Bu planlama sayesinde kısa zaman da yapılan papaz büyüsü bozulacaktır. Fakat bu işin uzman papaz hocaları aracılığı ile  papaz büyüsü bozma duası okunarak yapılması gerekmektedir. Papaz büyüsünü bozma işlemi doğru yollar ile uygulamaya alınır ise kısa zaman zarfı içinde etkisini gösterecektir.

Bu zaman zarfına kadar ilim irfan papaz büyüsü için alınacak önlemleri araştırmıştır. Papaz büyüsü yapılan kimsenin tüm karakteri değişir ve tanınamaz hale gelir. Bir kimseye papaz büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlamak oldukça basittir. Örnek verecek olursak papaz büyüsü yapılan kimse artık en sevdiği yemeği bile sevmez olur ve  yemeği görünce midesi bulanır.

Papaz Büyüsü Bozma Adımları

İnsanı cindden koruyan dualar arasında Ayet-el Kürsi, Fatiha ve Muavvizeteyn ve Fatiha yer almaktadır. Bu surelerin gün içerisinde sık sık okunması insanı tüm kötülüklerden ve cinlerden korumaktadır. Büyü bozmanın en etkili yollarından biri de Cin Mektubu’dur.

Kısa zamanz zarfı içinde uygulamaya alınan Cin Mektubu ile büyü bozulmaktadır. Büyünün bozulmasına yönelik okunan dualardan biri de Cin Koruma Duası’dır. Kişiye yapılan büyünün bozulması ile birlikte tüm cinler gider ve o kişiye bir daha büyü yapmak zorlaşır.  Büyüyü bozan en doğru yöntemlerden biri dua okumaktır.

Papaz büyüsünü bozacak kişinin bu konuda bilgili ve donanımlı olması gerekmektedir. Genellikle papaz büyüsünün, büyüyü yapan hoca tarafından bozulacağına inanılmaktadır. Fakat bu inanış doğru değildir. Papaz büyüsünün ayet ve hadisler ile bozulacağı belirtilmektedir.

Bununla birlikte ön plana çıkan Ayet-i Kerimeler’de papazlardan söz edilmemektedir. Bazı kimseler papaz büyüsünün cinsel ilişiki yolu ile bozulduğunu söyleyerek insanlardan faydalanmaktadır. Bu husus yanlıştır ve insanları kandırmak amacı ile yapılmaktadır. Papaz büyüsü bozma uygulaması bilgi, deneyim, donanım ve uzmanlık gerektiren ciddi bir iştir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.