Papaz büyüsü nasıl yapılır

Pagan dönemlerinden kalan papaz büyüsü hayız kanı ile yapılmaktadır. Papaz büyüsü bağlama, soğutma, aşık etme ve kısırlık gibi bir çok amaçla uygulamaya alınmaktadır. Fazı işleri fal olmadan da yoluna koyabilirsiniz. Eğer sevdiğinizi kendinize bağlamak istiyorsanız ona sıcak davranınız. Çocuğunuzun olmasını istiyorsanız doktora gidiniz. Bu makalemizde papaz büyüsünün nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağız.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

En etkili büyü çeşitleri arasında boy gösteren hayız kanı ile yapılan papaz büyüsü , bayanın hayız günü olduğu zamanda ki kanı ile uygulamaya alınmaktadır.

Genellikle bu büyü ile, erkek kadına bağlanmaktadır. Yapılan bu büyünün bozulması için bayanın son adet kanının damlalarını eşine içirmesi gerekmektedir.  Adet kanının sıcak ve soğuk olmak üzere iki ayrı çeşidi bulunmaktadır. Genellikle adet kanı ile bağlama büyüsü yapılmaktadır.

İsteğe bağlı soğutma , kısırlık gibi amaçlarla da uygulamaya alınmaktadır. Diğer amaçlar için uygulamaya alınacak olan papaz büyüsünde , kullanıcılacak tüm malzemeler göğüs hizasında tutularak ve kliseye gidilir. Bu uygulama da büyü yapan papazlara dua etmesi söylenmektedir.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz büyüsü yapan papazlar arasında Zeynel Eroğlu, Bedirhan Hoca, Süleyman Hoca yer almaktadır. Belirli bir program dahilinde çalışmalarını sürdüren papaz büyüsü yapanlar kişinin istediği sonucu almasına olanak tanımaktadır.

Papaz büyüsü yaptırmak ve istenilen sonucu alabilmesi için büyük bir yol katletmesi gerekmektedir. Bu sebepten  dolayı kişinin papaz büyüsü yapan hocalar ile birlikte sabırlı olması gerekecektir.Büyü yapılan kişinin  kendisine dua etmesi ve dua niyetine göre büyünün işlemesini içinden geçirmesi gerekmektedir.  Büyü sırasında kullanılacak eşyalar arasında  tırnak, saç, meni ya da domuz yağı yer almaktadır.

Bu uygulamalar sayesinde papaz büyüsü bozulacaktır. Fakat bu işin büyü yapan hocalar aracılığı ile uygulamaya alınması gerekmektedir. Eğer hayız kanı ile yapılan büyünün bozulması istenirse , hayız kanının son damlaları kullanılmalıdır. Örnek verecek olursak  bir bayan, evil çiflere papaz büyüsü yapar ise, erkek o bayana bağlanır.

Ön plana çıkan bu durum da erkeğin, büyü yapan kadına gitmesine ve ailenin yıkılmasına sebep olur. Papaz büyüsü kısa zaman da etkisini göstermektedir.

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2017. Tüm hakları saklıdır.