Papaz Büyüsünün Yapılış Aşamaları ve Gereken Malzemeler Nelerdir?

Papaz Büyüsü çok etkili bir bağlama büyüsü olarak günümüzdeki geçerliliğini korumaya devam eder. Daha çok kadınların tercih ettiği bu büyü sonrasında büyüye maruz kalan kişinin, ömür boyu kontrol altına alınacağı bilinmelidir.

Papaz Büyüsü

Regl kanı kullanılarak gerçekleştirilen papaz büyüsü, son derece önemli ve ciddi bir büyü çeşididir. Ayrıca bu büyünün yapılış aşamasında oldukça dikkat edilmelidir. Birçok platformda papaz büyüsü nasıl yapılır ile ilgili farklı bilgiler mevcuttur ancak sizlere bu yazımızda bu büyünün en uygun şekilde nasıl yapıldığını ve hangi malzemelerin kullanılması gerektiğini aktaracağız. Ayrıca papaz büyüsünde kullanılan malzemeler hakkında da detaylı bilgiler aktarıyor olacağız. Daha çok kadınlar tarafından tercih edilen papaz büyüsünün amacı, sevilen erkeğin büyüyü yapan kişiye ömür boyu aşık olmasını sağlamaktır. Ayrıca bu büyü en kuvvetli bağlama büyülerinden biridir. Erkekler de bu büyüyü tercih edebilir ancak günümüzde en fazla kadınların kullanıldığı görülmektedir.

resim-1583

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yaptıranlar, bu konuda son derece dikkatli olunması gerektiğini söylemektedir. Öncelikle papaz büyüsünde kullanılacak malzemelere bakacak olursak; 7 adete denk gelecek şekilde adet kanı damlası, yine 7 damlalık temiz su ve 1 adet beyaz kâğıt gereklidir. Erkekler bu büyüyü uygulayacaksa 7 adet sperm damlasına ihtiyaç duyacaktır.

Papaz büyüsüne niyet edilmesinin ardından 7 damla olarak hazırlanan spermi ya da adet kanını bir bardağın içine koyduktan sonra üzerine 7 damla temiz su bırakmalı ve aynı zamanda beyaz kâğıdı hazırlamalısınız. Ardından kısık sesle 77 defa ‘Ya Apraziyal’ demeniz gerekecektir.

Malzemeler üzerine 77 defa bu tılsımı okuduktan sonra 7 damla suyu, 7 damlalık sperm ya da adet kanının içine boşaltmanız gerekiyor. Bu süreçte de uzman medyumlar tarafından okunması gereken tılsımlar sizlerle paylaşılacaktır.

Karışımı hazırladıktan sonra beyaz kâğıdı kullanmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Bu karışımı beyaz kâğıda dökerek okuyacağınız tılsımlarla büyünün uygulanış aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Karışıma okuyacağınız sözleri söyledikten sonra kâğıdı katlayarak içerisinde bulunan karışımın taşması engellenmelidir. Ayrıca kâğıdı özenle katlayıp top bir kütle halini aldıktan sonra sizden başka kimsenin bilmeyeceği bir yere saklayarak 7 gün boyunca bekletmeniz gerekiyor.

Bu işlemlerin ardından 7 günlük sürecin sonunda büyü, yapılması istenen kişiye ulaşmış olacaktır. Papaz büyüsü gerçekten yapılışı ve bozuluşu itibariyle zor bir büyüdür.

Papaz Büyüsünün Etkileri

Her büyüde olduğu gibi papaz büyüsünün de bir takım etkileri bulunmaktadır. İlk olarak kişinin iradesinin dışına çıkması ve aşırı bir his yoğunluğu içinde olduğu görülür. Ayrıca kişiye yapılacak söylemlerin herhangi bir tesirinin olmadığı ancak davranışlarının normal bir şekilde devam ettiği görülmektedir.

resim-1584

Bu büyü bozulana kadar, kişi sürekli etkisi altındadır. Ayrıca büyüyü yapan kişiye ömür boyu bağlı kalmaktadır. Son olarak bu büyünün medyum ve hocalar tarafından bozulabildiği ve tekrar etki etmesinin neredeyse imkânsız olduğu bilinir.

Papaz büyüsünün bozulması için, 7’şer defa İhlas, Felak ve Nas Surelerini okuyarak, büyü konusunda uzman hocalardan alacağınız duaları okumanız gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Papaz büyüsünün yapılış gün ve saati daha çok Pazar günü sabah erkenden olmalıdır. Ayrıca yapılışında olduğu gibi büyünün bozulması istenildiğinde de kişinin niyeti son derece önemlidir. Genel olarak büyüleri ters sonuçlar doğurmaması için bu konuda da gerekli tedbirler alınmalıdır.

İstanbulda papaz büyüsü yapan kişiler, bu büyüde tercih edilen ‘Ya Apraziyal’ın çok güçlü bir hüddam olduğunu belirtmektedir. Bu yüzden de dikkatli olunmalıdır. Ayrıca medyumlar papaz büyüsü yerine aşk dualarına yönelmenin daha doğru olduğunu söylemektedir.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Yaren

Sevdiğim biri vardı. Nişan sürecine kadar geldik ama nişan yapamadık. Yaklaşık 2 sene oldu ayrılalı. Geri dönsün diye ne yapmalıyım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

İletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz. Sitede yazmaktadır.
Renginar

Sevgilimin bana geri dönmesini istiyorum nasil olur suan oldugu kisiden ayrilmasin evinde ayrilmasin istiyorum

Sitedeki numaradan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

Papaz büyüsü nasıl yapılır

Pagan dönemlerinden kalan papaz büyüsü hayız kanı ile yapılmaktadır. Papaz büyüsü bağlama, soğutma, aşık etme ve kısırlık gibi bir çok amaçla uygulamaya alınmaktadır. Fazı işleri fal olmadan da yoluna koyabilirsiniz. Eğer sevdiğinizi kendinize bağlamak istiyorsanız ona sıcak davranınız. Çocuğunuzun olmasını istiyorsanız doktora gidiniz. Bu makalemizde papaz büyüsünün nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağız. (daha&helliip;)

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.