Kolay Paraya Ulaşma ve Etkili Tılsım Uygulamaları

Maddi sorunlar ya da bir takım borçlar yüzünden sosyal hayatında zorluk yaşayan insanların yapacağı ‘para getiren tılsımlar’ ile kısa sürede dilediğiniz para, size ulaşacaktır.

Para Getiren Tılsımlar

35-1 Bu konuyla ilgili en etkili yöntem, herhangi bir mağduriyet yaratmadan yapılacak uygulamalardır. Bu tılsım ile kişi zengin olur ve bol servet kazanır.

Bu tılsım, kâğıt paranın üzerine yazılır ve cüzdanda saklanır. Kısa bir süre sonra da parasızlık sorunu ortadan kaybolacak ve paranızın üzerine bereket gelecektir. Bu tılsımı ayrıca safran mürekkebi ile yazmanız gerekiyor.

Satış ve ticarette de aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Büyülü para, rızkınızı mıknatıs gibi çekerek kısa zamanda bol para getirecektir.

Tılsımlarla birlikte okunacak bazı dualar da bulunuyor. Örneğin; 40 adet 10 lira bozuk paranın üzerine 21 gün boyunca her farz namazından sonra aşağıda yazacağımız duayı 111 defa okuyabilirsiniz. Bu paraları bir kumbara ya da çantada saklamanız gerekiyor. Ayrıca bu çantanın beyaz bir kumaştan yapılması önemlidir. Dua ise;

‘’ Bismillahirrahmanirrahim. Vemen yettekıllahe yec’al lehunmahracen, ve yerzukhu min haysü la yahtesip. Ve men yetevekkel alallahi fehube hasbuh. İnnallahe baliğu emrih, kad cealallahu li külli şey’in.

35-2Talak suresinin 2.ve 3. Ayeti olan bu sureleri okuyarak da tılsıma gerek kalmadan bol kazanç sahibi olabilirsiniz.

Hiçbir şekilde parasız kalmamak için de mühürlü para uygulaması mevcuttur. Bu işlem de kişiyi zengin yapar ve bolca para kazanır. Kâğıt paranın üzerine yazılır ve cüzdanda saklanır. Uygulama; Pazar günü güneş doğduktan sonra safran mürekkebi ile abdestli bir şekilde Arapça yazılmaktadır.

Paranın üzerine 201 kere En-Nâfi, 256 kere de 1En-Nûr okunup üflenir. Daha sonra da bu parayı cüzdanınızda saklayabilirsiniz.

Bu uygulamaların yanında 1 ay geçmeden bolluk yaşamak için de bazı duaları okuyabilirsiniz. Maddi ve manevi tüm sıkıntılardan sizi alıkoyacak bu uygulama ise her gün yapılmalıdır.

10 istiğfar, 10 kelime-i Tevhid, 7 tekbir ve 10 Salavat-i şerifenin ardından ‘Ellezıne kale lehümül nasü innen nase kad cemeu leküm fahşevhüm fe zadehüm ımana ve kalı hasbünellahü ve nı’mel vekil. Burada 450 defa okumanız gereken ‘Hasbünellahü ve ni’mel vekil’ kısmıdır. Ardından duayı bitirmek için ‘Fen galebu bi nıymetin min Allahü ve fatlin lem yemses hüm suün fessebev rıdvanallahi vallahü zü fatlin aziym’ diyerek sonlandırabilirsiniz.

Bol kazanç ve sürekli para için bu yöntemler ve büyüler ile maddi sorularınıza çare bulabilirsiniz. Yapılış ve uygulanışı bakımından em kolay büyüler olduğu biinmektedir.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Gizem

bana bu tılsımı yapar mısınız ?
benim maaşım çok bereketsiz
haber bekliyorum

Sadece para maddiyat için yapılan işlemlerden ziyade kısmet açıklığı şans gibi konuları ele alan etkili vefk işlemleri bulunmaktadır. Konuyla ilgili daha kapsamlı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.