Parayı kendine çekmek için kehanet

Para  kehaneti – tüm maddi sıkıntıları çözebilecek etkili ajandır. Özel büyü kuttörenlerinin yardımıyla kendinize maddi refahı çeker ve maddi sıkıntılardan kurtulmuş olursunuz.

Büyüyle gerçekten parayı kendinize çekebilirsiniz , fakat, büyü yapan kişi kendi gücüne ve ayinin etkili olduğuna inanmalıdır. Bundan başka, sizin paranın, altının ve ya gümüşün kulu olmadığınızı unutmamalısınız. Madii zenginliğe bağımlı kalmak ilerde kötü durumlara sebep olabilir, bunun içinde kendiniz ve aileniz için onurlu ve rahat yaşam  tercih ediniz.

Parayı kendine hızlı çekmek için kuttören.

Parayı kendine çekmek için yapılan kuttörenlerde , unutmamak gerekir ki, sonuçta amaç para değildir. Sizin amacınız kendi ve ailenizin refahıdır.
Parayı kendine çekmek için yapılan kuttörenlerde , unutmamak gerekir ki, sonuçta amaç para değildir. Sizin amacınız kendi ve ailenizin refahıdır.

Bu kuttörenin yapılması için size büyük banknot para gerekir.  Aldığınız banknotun sağ tarafı  katlanılır, aynı işlem diğer tarafınada uyğulanır.

Sonuçta sizde ikizkenar  üçgen alınacaktır. Sonra banknot  dikey eksen şekilde yarıya katlanılır, sol elin parmaklarıyla tutulur, dudaklara yaklaştırarak okunur:

‘’ Çaylar  deredeki küçük  çayları  kendine çektiği gibi, onlardan suyu çekip derin denizlere boşalttığı gibi. Kadın erkeği celp ettiği gibi. Gündüz geceyi, gecede gündüzü celp ettiği gibi, paralar sizde beni, Allahın kulunu( isim) kendinize öyle çekiniz. Söylediklerim olsun. Amin. Amin. Amin. ‘’

Bu şekilde büyülenmiş banknot  cüzdanda taşınmalıdır. Hiçbir sebepten dolayı banknot cüzdandan çıkarılmamalı ve yaklaşık 3 ay kimsenin ona dokunmaması gerekir. Aynı miktarda banknot elinize geçerse büyülenmiş banknotun yanına koyulabilir.

Hızlı ve kolay şekilde parayı kendine celp etme.

Bu büyü dolunay günü kendi konak ve ya evinizde ( etrafında bahçesi olan ) yapılmalıdır. Bir elek alınır, içine bozuk paralar koyulur ve bahçeye gedilir. Orda paraları gömerek şöyle okunur:

‘’ toprak benim tohumlarımı kabul et, filiz çıkarsınlar, benim, Allahın kulunun(isim) tüm ihtiyaçlarını kapatsınlar. Hızlı büyüsünler ve cüzdanıma dolsunlar. Söylediklerim olsun. Ata , oğul ve kutsal ruhların adıyla. Amin . Amin . Amin . ‘’

Parayı kendine celp etmek için büyü.

Parayı kendine celp etmek için yapılan kuttörenlerde birşeyden korunmak gerekir – buda onun kulu olmamaktır. Eger tüm yöntemler doğru şekilde kullanılırsa hiçbirşeyden korkmaya gerek kalmaz.
Parayı kendine celp etmek için yapılan kuttörenlerde birşeyden korunmak gerekir – buda onun kulu olmamaktır. Eger tüm yöntemler doğru şekilde kullanılırsa hiçbirşeyden korkmaya gerek kalmaz.

Bu ayin kutsal kuttörenlere dahildir. Para için yapılan beyaz kehanet çok etkilidir ve büyü yapan kişi için tehlike taşımamaktadır, bunun içinde rahatlıkla herkes kullanabilir.

Sunulmuş büyü ticaret için iyi gelmektedir , lakin bunun yapılması için aldığınız ilk maaş gerekir( yeni işinizde ve ya ticaret yaptığınız işte aldığınız ilk para ). Kazanılan ilk paralar büyük enerjiye sahipler ve büyüde kullanılmaya yeterlidirler.

Para banknot sağ ele alınarak gözler kapatılır ve 3 kere dua okunur, 3 kere istavroz çıkarılarak  büyünün sözleri okunur :

‘’ Ben Allahın kulu(isim) – satıcıyım, sen – alıcısın.  Ben Allahın kulu ( isim) acemi – sen tecrübelisin. Bana yaklaş. Mallarımı alıcılara celp ettir, hızlı satılsınlar. Alıcı – şaka değil, beni paraya doğru iten esas yoldaşımdır. O mal alıp gider, yarın yenisini almak için döner. Kalbim iyi , ruhum güzel. Allahın kulu(isim) herzaman böyle uğur getirsin. Alıcı alıcıya, para paraya doğru gitsin, işlerimde hep yolunda gitsin. Alıcı – alıcıyı, para –parayı  getirsin. Böyle olsun. Ata ,oğul ve kutsal ruhların adıyla. Amin . Amin. Amin . ‘’

Para büyüsü sade kuttören.

Bu büyünün yapılması için sarı ve ya altın renginde yeni cüzdan, büyük olmayan  yumru ayna, 3 tane madeni para ( iyisi altın olabilir) ve büyük olmayan ağaç dalı( cüzdana yerleşecek şekilde) gerekir. Tüm bunlar kristal tabağa koyulur ve büyünün sözleri okunur:

‘’ Ağacın dallarında yapraklar çoğaldığı gibi paralarda Allahın kulunun (isim) yansıma çarpsın. Ben Allahın kulu( isim) Allaha yalvarıyorum, maddi refah için dua ediyorum. Ata , oğul ve kutsal ruhların adıyla. Amin . Amin . Amin. ‘’

Sonra tüm büyülenmiş eşyalar cüzdana koyulur ve sağlam yerde saklanılır. Bu cüzdan sizin maddi refahınız için hamaylınız olacaktır.

Para kavanoz.

Bu kuttören belli miktarda paraya  acil gerek olduğunda yapılmalıdır.
Bu kuttören belli miktarda paraya  acil gerek olduğunda yapılmalıdır.

Kuttörenin yapılması için kalem, kağıt, 7 adet madeni para, defne yaprağı ve dörtgen şeklinde vida kapaklı kavanoz gerekir. Ayin belli miktarda para ihtiyacı olduğunda yapılır. Bütcenizi artırmak maksatıyla yapılıyorsa diğer kuttörenleri denemekte fayda var.

Kağıta ihtiyac duyulan  para miktarı yazılır, katlanarak kavanoza atılır. Sonra sağ elle akçeler  birer- birer kavanoza atılır. Madeni paraların kavanoza atildiği zaman çikardığı sesi duyulunca, paraların nasıl çoğaldığı hayal edilir.  Ve büyünün sözleri okunur:

‘’Akçeler parlıyor, akçeler ses çıkarıyor. Allahın kuluna ( isim ) akçeler gelsin. Yardım uumadığım yerden gelir kazanıyorum. Paralar cebime doluyor, paralar isteklerimi gerçekleştiriyor. Söylediklerim olsun. Amin. Amin. Amin . ‘’

Defne yaprağının ters tarafına isim yazılır ve kavanozun içine atılır.  Kavanozun kapağı kapatılarak kimsenin göremeyeceği, dokunamayacağı  yerde   saklanılır.

Arzuolunan para miktarı bulunduğunda kavanoz evden çıkarılıp bahçede toprağa gömülür.

Para için paradan hamaylı.

Bu kuttörenin ara safrası, sokaktan bulunmuş akçelerin, madeni paraların bir saksıya doldurulup ve evde herkesin görebileceği yerde koyulmasından ibarettir.
Bu kuttörenin ara safrası, sokaktan bulunmuş akçelerin, madeni paraların bir saksıya doldurulup ve evde herkesin görebileceği yerde koyulmasından ibarettir.

Bu sade hamaylı sokaktan bulunan madeni paralarla yapılır, lakin sokakta kavşaktan bulunan paralar kullanılamaz, onlar  falcıların büyü için kullandıkları madeni  paralar olma ihtimali vardır.

Sokaktan bulunan paralar 10 TL’i aşarsa artık ayin yapmaya başlanılabilir. Tüm madeni paralar kil saksıya doldurularak evde herkesin görebileceği yere koyulur ve dolunaya kadar bekletilir.

Dolunay günü paralar saksıdan çıkarılarak kefen kumaşa bükülür ve kiliseye gidilir. Kilise dönüşünde  para dolu kumaş evin girişinde paraların evin içinde hertarafa dağılabileceği şekilde atılır. 3 gün bu paralara dokunmamak gerekir. Evdekilerinde bu paralara dokunmamaları rica edilir. 3 gün sonra paralar küçük torbaya toplanılarak gizli bir yerde saklanılır. Bu torba bundan sonra sizin hamaylınız olacaktır.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.