Sabun büyüsü nasıl yapılır ve bozulur?

Ülkemizde pek çok kişinin merak ettiği büyülerden biridir. Sabun büyüsü bir nevi kötülük büyüsüdür çünkü yapılış amacı sevmediğiniz ve hoşlanmadığınız birine zarar vermektir.

Sabun Büyüsü Nedir

Bir kalıp sabunun üzerine okunan dualar ile toplu iğne yardımıyla yapılan sabun büyüsü ile birlikte zarar görmesi istenen kişinin adı da özel bir dua ile sabuna okunur. Sabun üzerinden yapılacak bu büyünün etkisi ise oldukça acımasız olabilir.

Günümüzde oldukça merak edilmekte ve kullanımı da tavsiye edilmemektedir. Çünkü oldukça tehlikeli bir büyü olduğunu söylemek mümkün. Kişi bu büyünün etkisiyle ölüme kadar gidebilir.

Nasıl Yapılır, Dualar Nelerdir

Sabun büyüsü aşk ve dilekler içinde kullanılmaktadır. Şimdi bu büyü için kullanılacak malzemeler ve nasıl yapıldığına bakmamız gerekiyor. Malzemeler; 1 adet kalıp sabun, 1 adet beyaz kâğıt ve 1 adet kaşık.

Kaşık yardımıyla sabunun üzerinden parçalar sıyrılıyor ve bu parçaları da beyaz kâğıdın üzerine koyuyorsunuz. Sabun eriyip bitene kadar da bu işlem devam edilmelidir. Kaşığı sabuna her yaklaştırdığınız da bazı tılsımlı sözleri okumanız gerekiyor.

Bu tılsımlı sözler;

’Ey sabun büyüsünün esrarengiz malzemeleri! Sizin bahtınıza düştüm! Bana yardımcı olmaktan çekinmeyin ki muradım gözümde kalmasın’.

Büyünün ikinci adımında kaşığı elinize alırken de şu tılsımı söyleyiniz; ’Bana muhalefet etmeyiniz ve yolumu açınız, bana bar değil sadık yar olun!’

Kaşığı sabuna daldırdıktan sonra bu sözleri söyletiniz. Kaşığa sabun alırken de aynı sözleri söylemeye devam ediniz.

Son aşamada ise son tılsımlı sözler söylenmelidir;

‘Ey sabunun temizleyici ve düzeltici etkisini üzerinde taşıyan tesirli ve güvenilir büyü! Benim arzuma set çekip, muhalefet olan ger varlığın gözünden uzak ol ve kendini aşikâr etme!’.

Belirtileri Nelerdir

Çok eski tarihlerden bu yana sıkça başvurulan bir kara büyü uygulaması olan sabun büyüsü karşıdaki kişide belirli hastalıklar meydana getirebilir ve insanı yatalak duruma da sokabilir. Maliyetsiz bir büyü olduğu için oldukça tesirlidir.

Seçeceğiniz sabunların koku ya da markasının hiçbir etkisi bulunmaz. Her sabun türünde deneyebileceğiniz bir uygulamadır. Toplu iğleler kullanılarak da yapılabilir ya da büyüyü toprağa gömerek ya da su kuyusuna atarak da sonuç alınabilir.

Zarar vermek istediğiniz kişi muhtemelen sizin düşmanınız ya da size zarar vermek isteyen biri olacaktır. Gerekçesi ne olursa olsun sabun büyüleri karşı taraftaki kişiye zarar verecektir.

Son derece etkili ve tesirli bir büyü olduğu için belirtileri arasında en kötüsü ölümle sonuçlanabilecek durumların yaşanabilecek olmasıdır. Ya da büyü yapılan kişi çok derin bir hastalığa maruz kalabilir.

Sabun büyüsünde, sabun erimeye başladığı andan itibaren karşıdaki kişi de bir şekilde zarar görmeye ve etkilenmeye başlayacaktır.

Nasıl Bozulur

Bu kara büyüyü çözebilmek için bir takım yollar izlemelisiniz. Daha önce de belirttiğimiz üzere en tehlikeli kara büyülerin başında gelen sabun büyüleri ve bu büyüye maruz kalmış kişilerin etkisinden nasıl kurtulması gerektiğini belirtiyoruz.

Sabun büyüsüne maruz kalmış kişinin ilk olarak bu belirtileri anladıktan sonra iyi bir medyuma gitmesi gerekecek ve bakım yaptırması sağlanacak. İlk olarak bu büyünün hissedilmesi gerekiyor. Daha sonra zaman kaybetmeden etkili bir medyuma başvurulmalıdır.

Medyum ilk olarak hasta üzerinde bir bakım gerçekleştirir. Bu bakımda da büyünün yapılıp yapılmadığı ortaya çıkacaktır. Medyum ise tecrübelerini kullanarak büyüyü etkisiz hale getirecektir. Bu işlem ise koruma vefkidir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Yeter

Bana iki kere buyu yapildini öğrendim ayrı insalar tarafindan biri hasta oluyum dye digeride kismetimi kapatmak için ne yapmam gerekir

Merhaba konuyla ilgili yakınınızda yüz yüze görüşebileceğiniz birilerinden destek almanız sizi doğru yola yönlendirecektir. Üzerinizde olan sıkıntıların çözümü için bölgenizde birinden destek almalısınız.
Gokmen

Biri bana cay icirdi ve cinler musallat oldu ne yapmam gerekir, yardim edin

Sevinç

Bu gün çayımda 9 adet pirinç tanesi buldum, maalesef çayı içtikten sonra gördüm. Bana büyü yapmışlar mı? Ve bundan nasıl kurtula bilirim. Yardımcı olun lütfen

Sevinç hanın merhaba,Pirinç ile büyü yapılmaktadır, burada önemli olan size büyü yapacak potansiyeli olan kişilerin olup olmadığıdır. Sonrasında medyumlardan ya da bu konuda uzman olmuş olan hocalardan yardım alarak sizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Zaten büyü yapılmışsa hareketlerinizde değişimler başlar. Özellikle gece uykularınız düzensizleşir ve kötü rüyalar görmeye başlarsınız. Eğer pirinç büyüsü yapıldıysa kurtulmak için kesinlikle uzman yardımı alınmalıdır. Tek başınıza çözebileceğiniz bir büyü değildir.

Aydın

Merhaba bir ay önce evime de hırsızlık yapıldı bunların cezası için ne yapmalıyım bunlar aşk evlilik aşk üzerine

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.